Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Hayirlisi olsun benim de regl 3 gun erken geldi nasip degilmis demek ki… moralimizi bozmayalim adet sonrasi daha pozitif bir sekilde tekrar deneyelim insaallah tarihlerimiz yakinmis benim de sat 19 Agustos bat 15 Eylul hepimiz icin hayirlisi olsun insaallah🌸
Benimde iki gün erken oldu geç olur diye bekliyordum kistten dolayı erkenden geldi

Yaa öyle mi o zaman miyim konularına girmek gerek bi. Arkadaşımın görümcesi tiroid kanseri ameliyata girecek, rahimde de miyomu varmış sprial takılsın demiş bi Dr. Benimde kafamı karıştırdı baya aklıma takılıyodu kaç gündür bi girip araştırayım sağolasın bilgilendirdiğin için🙏
Rica ederim bana da miyom var demislerdi baya miyom konusu okudum burda hatta doktor isimleri de vermisler bir tanesine gittim ve miyomum olmadigini ogrendim☺️ baya guzel bilgiler paylasmislar eskiler sagolsunlar

@esra gok hiçbir şey yapmadım. Neden olduğunu bile anlamadım. Bebek denediğimiz ilk ay olduğu için vücudum tepki veriyor diye düşündüm kendimce 🤷‍♀️ bugün test yaptırdım progesteronum düşük çıktı. Progesteron düşük çıkınca döllenmiş yumurta tutunamıyor ve vücuttan atılıyormuş rahim kalınlaşmadığı için. Ben de şimdi ona yoruyorum. İlk ay döllenmiş yumurtam vardı büyük ihtimalle ve progesteronum düşük olduğu için rahme tutunamayan gitti. çünkü hayatımda ilk kez böyle bir şey yaşadım 🤷‍♀️
Merhabalar, bende de ayni durum. Progesteron hatta 1,04 cikti( siz artmasi icin napiosunuz?

Rica ederim bana da miyom var demislerdi baya miyom konusu okudum burda hatta doktor isimleri de vermisler bir tanesine gittim ve miyomum olmadigini ogrendim☺️ baya guzel bilgiler paylasmislar eskiler sagolsunlar
Yaa öyle mi çok sevindim tek doktor değerlendirmesiyle kalmamamız gerektiğini çok iyi hatırlatıyolar sağolsunlar. Konu arama bölümüne miyom yazsam çıkar mı peki

Kızlar....
Bende bu aydan kırmızı kart yedim ama sevinmiş bile olabilirim zaten umudum yoktu doktor kovmuştu sancılar kramplar kafamı karıştırdı genelde aylarca geciken adetim 1 gün gecikmeyle geldi şimdi korkutucu ve uzun tüp bebek maceramız başlıyor kazamız mübarek olsun 🤗🤗🤭
Hakkında hayırlısı olsun inşallah göz açıp kapayıncaya kadar geçiversin süreç 🙏🙏🙏🙏

Ben yarın doktorumla yüz yüze görüşeceğim. Size de ayrıntılı yazayım. Ben de ayın 17sinde öğrendim ayrıntılı ne yapmam gerektiğini bilmiyorum sadece ila kullanmam gerektiğini söyledi doktorum ona başlayacağım 🤷‍♀️

princessbean princessbean
Ben yarın doktorumla yüz yüze görüşeceğim. Size de ayrıntılı yazayım. Ben de ayın 17sinde öğrendim ayrıntılı ne yapmam gerektiğini bilmiyorum sadece ila kullanmam gerektiğini söyledi doktorum ona başlayacağım 🤷‍♀️

Of kızlar dayanamıcam bugün gidip test alıcam 🤦🏻‍♀️ adet gecikmesini bekleyecektim ama içim içimi yiyor bugün yumurtlama üzerinden 13 gün geçtii

X