Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Konuştum eşimle randevu alacam yarın ya da öbür gün gidiyorum doktora neymiş bakalım regl mi olmuşum ara kanama mı yumurtlama mı. Bu aralar ateşim de yüksek yumurtlama beklerken kanama geldi.
Sen poliklinik randevusu alıp git acil Dr u seni tatmin edecek cevap veremez zor

Aynen öyle zaman geçiyo , geçtikçe daha çok üzülüyoruz 🥹🥹🥹
Öyle 😔 bide hep kötü şeyler yaşadığımda aklıma geliyorlar sanki onları düşündükçe rahatlıyorum. Herkes aklından çıkar diyor nasıl yapayım ki. Offf ya boşver yine dramaya bağlayıp kimsenin canını sıkmak istemiyorum

Öyle 😔 bide hep kötü şeyler yaşadığımda aklıma geliyorlar sanki onları düşündükçe rahatlıyorum. Herkes aklından çıkar diyor nasıl yapayım ki. Offf ya boşver yine dramaya bağlayıp kimsenin canını sıkmak istemiyorum
Al benden de o kadar unutamıyoruz unutamayız ki. Mezarına gidiyorum sürekli duramıyorum ki. Neyse kuzum dediğin gibi kimseyi üzmek istemiyorum bi ara dertleşiriz özelden 🥹🥹🥹

Estağfurullah olur mu ne demek helali hoş olsun🙏🤎 bu ay son totemim salak yapıyorum kendim için ama uzunca bi zamandan beri ilk defa bu ay daha dolu geçti 25 günde 13 defa ilişki olmuş, artık böyle de olmazsa yapcak bişi yok. 3 sene olcak stres gerilim yok tabi baya sindirdim eskiye nazaran ha adet olmuşum diyip geçiyorum. Eşim çok hevesli garibim belki bu ay adet olmazsın bi kızımız olur diyodu dün gece. Nasibimiz de varsa olur diyip geçiyorum eski ümidim heyecanım stres bile olsa kalmadı.
Zaten hissettiğin gibi olursa kocayı bırakıp önce buraya gelirim koşa koşa iyimizi kötümüzü moral olarak hep burda paylaşıyoruz sevincimizde bir üzüntümüzde🤎 hep de duamdır Allahtan dileyen isteyen herkese hepimize sağlıklı eli ayağı düzgün evlat nasip etsin🙏🙏🙏🤎🤎🤎
Erken oluyordum dedin ya bi de bat da geçmiş eskiye göre - bu ay umut verdi bana o yüzden. Esin de mi aynı düşündü acaba 🙏
Rabbim tez zamanda güzel haber versin bize

X