Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar dün sanırım pic görmüşüm , bugün çatlamış sanırım dün ilişki olmadı ama bugün olursa geçmişmi oluyor :KK43: ben bugün pic görürüm sanmıştım meğersem dünmüş
IMG_3737.jpeg

Selam kızlar, bakar mısınız? Ben şuan yumurtlama dönemimdeyim, yani yeni oluşan ve büyüyen yumurtaları gözümle gördüm bugün ama bu test neden böyle kalbim kadar temiz çıkıyor?? 🙄🙄
Ayrıca bugünkü değerlerim de bu şekilde, var mı bi yorumunuz 🤔🙄
Candy7777 Candy7777 ArasaNillGerek ArasaNillGerek oylamabaslay oylamabaslay @Beyond the sky @ParlayanGece
Acaba siz gördükten sonra çatlamış olabilir mi, ondan sonra siliklesse bile hiç gözükmüyor bunda gerçi. Ben bu ay başladım ovulayon testine silik de olsa vardı hep. Bi de doktor ne kadar dedi boyu tam çatlama aşamasında koyulasiyor ya ondan şüphe etti

Doktorda yumurtaların kaç mm di kuzum? Kimi ovulasyon testi 18mm iken pik çıkarıyor kimi 22 mm de. Değişiyor yani.
Ses kaydı almıştım muayenedeyken ama dinleme fırsatım olmadı cenazemiz vardı bugün sabahtan beri koşturmaca, şuanda da her şey o kadar boş geliyor ki 😔😔😔 akşam dinleyeceğim ama muhtemelen küçüklerdir baya çünkü doktor alla alla neden böyle olmuş fln demişti geçende de demiştim ya bu kadar ilaca iğneye hala büyümüyor çoğalmıyor iğneler diye

Vallaya Rabbim nasip ettikten sonra herşey mümkün. Benim görümcemde obez değil ama baya kilolu obeze çeyrek kalmış üçüncüye hamile, ilk bebeğini 8 aylık hamileyken kaybetmişti hemen ardında 6 ay sonra ikinciye hamile kaldı
Bizim arkadas da dedim sen şimdiden başla hemen olmuyor ilk denemede tek seferde tutturdu. Bunun adı nasip kısmet yani. Bide diyo ki ikinci çizgi net değil bak silik hamile değilim. Dedim sen hamilesin. İnanmadı. Biz profesyonel olduk bu konularda o hiç bisi bilmeden hamile kaldı. Yani şimdi buna ne denir.
Sen şimdi sor görümcene bilgilerini yarıştır bu konularda kesin sen yenersin. Ben de arkadaşımı yenerim. 😅

Günaydın kızlar
benim bugün aşılamanın 7. günü ve yapıldığı günden beri gögüs uçlarım çok ağrıyor acıyo
çalışırken masaya deyiyor canımı yakıyor kasık ağrılarım varr batma gibi hep
bugünde midem bulamıyor gibi sizce umutlanıyım mı daha da erken ama test filan da yapmadım
adetime 7 gün var :KK43:
inşallah olumlu acılar çekerim
Bence yapma biraz daha bekle sabret canım, beklemeksi zor oluyor çok farkındayım, ben de tüp bbk tedavisindeyim sizin aşılamadan sonra bekleme süreci daha fazla sanırım ama azıcık daha sık dişini bence, bekledikten sonra pozitif çıkacaktır ama şimdi daha negatiftir fln boşuna moralini bozma 💙

Bizim arkadas da dedim sen şimdiden başla hemen olmuyor ilk denemede tek seferde tutturdu. Bunun adı nasip kısmet yani. Bide diyo ki ikinci çizgi net değil bak silik hamile değilim. Dedim sen hamilesin. İnanmadı. Biz profesyonel olduk bu konularda o hiç bisi bilmeden hamile kaldı. Yani şimdi buna ne denir.
Sen şimdi sor görümcene bilgilerini yarıştır bu konularda kesin sen yenersin. Ben de arkadaşımı yenerim. 😅
Ayyyy bilgi sıfır ne bilgisi. Benim gebelik düşündüğümü biliyor bir keresine şey dedi. “İlişkiden sonra ayağa kalkınca spermin geri akmaması lazım” dedi. Ben 😳 böyle bakakaldım. Bende “o içerde durmaz illaki akacak ayağa kalkınca” dedim. O da “yok benimki akmıyor, hepsi geri aksaydı hamile kalamazdım” dedi. Milyon tane sperm var biri yetiyor hamilelik için diye anlatıyorum dinlemiyor bile yok akmıycak diyor hey Allahım

X