Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Allah seni napmasın 🤣🤣🤣🤣🤣sen genede şükret ben 3 yıldır yaptırıyorum hatta artık bu sene çatlatma olaylarına da giricem diye doğum poliçesi bile eklettim ama beni pozitiflere boğacak Dr yine bulamadım 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ valla şanslısın ciddi diyorum bak
Bu da olmazsa gideceğim ne lazımsa yaptıracağım İnşaAllah. 🙏 kimyasal oldu ya geçen ay kötü onu derim nedir ne değildir doye de gitmedim

Eklentiler

• 1000024941.jpg
    1000024941.jpg
    129,4 KB · Görüntüleme: 30
Hahahahha kaynanası burnu bayram etsin bi 😆😆 ahh inşallah yavrucum itinayla sütlü meme konusunda yardım edilir hahhahahah🤣🤣🤣
Kadın evlendiğimizden beri bekliyor ikizleri öğrenince benden çok sevindi ben bakarım ikisinede demeye başladı. Ya ilk gebeliğimde ikiz olduğundan mı acaba baya çoktu sütüm oğluma her iki saatte bir süt sağıp vermeme rapöen arada yine sağıp boşaltıyordum, bide çok yağlıydı sağdığımda biberonun üst kısmında sarı yağ katmanı oluyordu. İnşallah bu özellik diğer gebeliklerime de nasip olur da tombiş tombiş bebektolarım olur (hepimizin inşallah)

Ya bide kendime dua ederken neden bilmiyorum herkesi duaya katmazsam içim rahat etmiyor. Sadece kendimi düşünüyormuşum gibi hissediyorum

Iyi olmaya calisiyorum canim bir hafta once geldim valizlerden dolayi zorlandim sanirim kasiklarim ve belim cok agriyor prenses moduna gectim yatip dinleniyorum☺️😅 Sen nasilsin? Senin nasil gidiyor?
Ooo yakışır hepimiz prensesiz zaten👸 bende iyiyim şimdilik takviyelerimi kullanıp diyetimi yapmaya çalışıyorum başka da bir şey yol

Kadın evlendiğimizden beri bekliyor ikizleri öğrenince benden çok sevindi ben bakarım ikisinede demeye başladı. Ya ilk gebeliğimde ikiz olduğundan mı acaba baya çoktu sütüm oğluma her iki saatte bir süt sağıp vermeme rapöen arada yine sağıp boşaltıyordum, bide çok yağlıydı sağdığımda biberonun üst kısmında sarı yağ katmanı oluyordu. İnşallah bu özellik diğer gebeliklerime de nasip olur da tombiş tombiş bebektolarım olur (hepimizin inşallah)

Ya bide kendime dua ederken neden bilmiyorum herkesi duaya katmazsam içim rahat etmiyor. Sadece kendimi düşünüyormuşum gibi hissediyorum
Ohh ohh maşallah inşallah hep de öyle olsun bebeğim🧿🩶

Benimde öyle çünkü biz muzdarip olduğumuz konudan başkasının yerine koyup empati yapabiliyoruz o yüzden dua ederken dahil ediyoruz

Ohh ohh maşallah inşallah hep de öyle olsun bebeğim🧿🩶

Benimde öyle çünkü biz muzdarip olduğumuz konudan başkasının yerine koyup empati yapabiliyoruz o yüzden dua ederken dahil ediyoruz
Aynen balım kalbimiz bir🥰
Yaa az önce eşimin kuzenlerine gittik bir kaç saat oturduk kalktık. Kuzeninin karısıylada baya iyi anlaşıyorum kafa dengi bir kız. 6 aylık kızları var Alllaaahhhııımmmm nasıl tatlı öp öp doyamadım. Yiiiaaa bende istiyorummmm diye bağırasım geldi

Son düzenleme:
Ben en başta söyledim eşime, ben her şeyi ayarladım bu sefer kimseye ihtiyacımız yok diye, buzluk ağzına kadar doluydu fln...
Asıl annesi yalnız yaşıyor, o yalnız kalmasın diye ama annesine de ben de evde sıkılıyorum bana yardımcı olsun diyerekten getiriyor buna sinir oluyorum , ben kendi kendime yetiyorum ve yardıma ihtiyacım yok anlamıyorlar bir türlü. Ben yalnızlığı sakinliği seviyorum her ne olursa olsun.Bekarken kendi kendime covit atlattım kaç kere, düşün o kadar kimseye ihtiyacım yok. Çoğu zaman kendi annemlere gitmek bile beni yoruyor.
Öyle kötü bir sözü, iğneleyici bişiyi, bakışı allah var olmuyo (olsa da bana sökmez zaten). Kendi kızının ve oğlunun onunla ilgilenmediği kadar da ilgilenmişimdir. Onun da kendine göre sıkıntıları var ben mi onunla uğraşayım o mı benle durumuna geliyo yani.
Cok haklisin ben de benzer sıkıntıyı dogum sonrasi yasamistim insan durduk yere stres oluyor kendi kendine kalmak kendi kendi kendine tecrube etmek varken extra bir kisi insani cok etkiliyor ve bedenine yansiyor benim resmen sutum etkilenmisti lohusa depresyonuna girmistim ki kayinvalidemin hicbir olumsuzlugu olmamasina ragmen kadinin resmen her yaptigi bana batiyordu. Sizin de suanda cok onemli bir surec stres den uzak kalmaniz lazim tamamen rahat olmaniz gereken zorlu bir surecte esinin yaptigi hic iyi olmamis. Bir sekilde esinle konusup bu ziyareti kisaltmaniz lazim.Allah kolayliklar versin

Aynen balım kalbimiz bir🥰
Yaa az önce eşimin kuzenlerine gittik bir kaç saat oturduk kalktık. Kuzeninin karısıylada baya iyi anlaşıyorum kafa dengi bir kız. 6 aylık kızları var Alllaaahhhııımmmm nasıl tatlı öp öp doyamadım. Yiiiaaa bende istiyorummmm diye bağırasım geldi. Şuna bakar mısınnnnn
Ahhh bu güzelliğin kirpikleri ne öyle 🤩🤩🤩 biz böyle görünmek için neler yapıyoruz maşallah subhanallah 🙏 Allah nazarlardan korusun seni🤎🤎🧿 ayyy bende istiyorum valla bundanım olsun benimde 😍😍😍

Ahhh bu güzelliğin kirpikleri ne öyle 🤩🤩🤩 biz böyle görünmek için neler yapıyoruz maşallah subhanallah 🙏 Allah nazarlardan korusun seni🤎🤎🧿 ayyy bende istiyorum valla bundanım olsun benimde 😍😍😍
Sen bide yakından gör o kirpikleri. Saçları da topluydu böyle iki tane tokasını fırlatıp attı saçları kaldı öyle. Aynen Allah nazarlardan saklasın. Bana ne bana ne bende istiyommmmm

X