Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Yaaaa canım benim çok çok sevindim. Açılışı sen yaptın ilk hamişimiz darısı listedeki diğer herkesin başına. İnşallah sağlıkla ilerler🥰
İnşallah canım ya henüz doktor görmedi diye içim de rahat değil bir kaset test bir HCG ile bekliyorum ☺️ inşallah her şey güzel olur. Çok teşekkür ederim

Ya ben bugün acillik oldum. Sabah ishal mide bulantısı ile uyandım. Meğer bebiş varmış şaka gibi daha regl günüm bile geçmedi. 169 beta HCG ☺️ henüz kadın doğum doktoru bakmadığı için hiçbir şey diyemiyorum. İnşallah sağlıklıdır ve sağlıkla huzurla doğuma ulaşırız. İnşallah dileyen herkes en kısa sürede sağlıkla hamile kalır. Bana bu topic hayırlı geldi. Teşekkür ederim 💖
Tebrikler sağlıkla ilerlesin inşallah 🥰

İnşallah canım ya henüz doktor görmedi diye içim de rahat değil bir kaset test bir HCG ile bekliyorum ☺️ inşallah her şey güzel olur. Çok teşekkür ederim
Şimdilik iki günde bir kan takip etmen gerekiyor doktora gitsende bunu isteyecektir zaten inşallah sağlıkla yükselir

Kizlar bugün adetimin 15.gunu
12.gunu 13mm idi yumurta
Şuan tahminen buyuduyse 16-17 mm civarı olması lazım
Sabah birliktelik oldu
Ovulasyon testinde böyle alttaki bugün üstteki dün yapmıştım doktor cumartesi birliktelik olsun demişti oldu yarinda olacak sanırım. Buyormu acaba içim içimi yiyor

Eklentiler

• IMG_20240714_203451.jpg
    IMG_20240714_203451.jpg
    99,2 KB · Görüntüleme: 19
bide ovulasyon testinde ilk yapınca ilk dakkalar hafif olyo renkler sonra koyulasıyor kac dakika sonrasını dikkate almalıız

Kızlar şimdi size bişey danışmak istiyorum saçma olabilir ama başka paylaşacak kimse yok bu tarzda anlamsız sorularımı 😂 benim bu sabah aniden diş eti şişmesi yaşadım dişim ağrımıyor ama diş etim ağrıyor bazı yerlerde bunu belirti olarak yazmışlar siz duydunuz mu hiç böyle bişey olabilir mi acaba

Kızlar şimdi size bişey danışmak istiyorum saçma olabilir ama başka paylaşacak kimse yok bu tarzda anlamsız sorularımı 😂 benim bu sabah aniden diş eti şişmesi yaşadım dişim ağrımıyor ama diş etim ağrıyor bazı yerlerde bunu belirti olarak yazmışlar siz duydunuz mu hiç böyle bişey olabilir mi acaba
Ay benimde. Bugün aniden damağımda sivilce gibi bir yara çıktı acıyor. Ve diş etimi sızlatıyor

Ya ben bugün acillik oldum. Sabah ishal mide bulantısı ile uyandım. Meğer bebiş varmış şaka gibi daha regl günüm bile geçmedi. 169 beta HCG ☺️ henüz kadın doğum doktoru bakmadığı için hiçbir şey diyemiyorum. İnşallah sağlıklıdır ve sağlıkla huzurla doğuma ulaşırız. İnşallah dileyen herkes en kısa sürede sağlıkla hamile kalır. Bana bu topic hayırlı geldi. Teşekkür ederim 💖
Hayırlı uğurlu inşallah canım ve inşallah sağlıcakla ilerleyip kıcağına alırsın 🧿🤲🙏 bize de dua et lütfen 🤲🙏

Canım belirtilerin nelerdi ve ne kadar vardı gününe neler yaşadın anlatabilir misin bizede
Tabii anlatayım:KK200:15 temmuz bat günüm. 1 hafta önce başlayan yoğun eklem kemik ağrıları yaşadım. Hayatımda hiç yaşamadığım kadar çoktu. Vücudumdaki tüm kemiklerimin içi sizliyordu. Bu hala devam ediyor.
5 gün önce aynaya baktığımda tüm kirpiklerinin birbirine karıştığını gördüm. Tam kirpiklerimi düzeltirken dedim ki yoksa hamile miyim?:anneadayı:öylesine bir söylenti sanıyordum ama kirpiklerim birbirine öyle bir dolanmis rimel sürsem de düzelmiyordu. Bu bana ilk farkettiren belirti oldu çünkü kemik bel diz ağrılarımı sürekli oturup ders calismama yoruyordum (kpss önlisans 🥺).

Her yerden pis koku geliyordu, uyumak da uyanmak da zordu, suyun tadı bile çok kötü geldi. Bunlar da devam ediyor.

Böylelikle dün sabah kendi kendime ben hamileyim ya evet dedim ve bir anda test yaptim, kaset test yaptım silik çizgi çıktı hatta buraya da attım hayal mi görüyorum diye.

Bu sabah da mide bulantısı ve ağır ishal ile uyandim. Kusmadim tuttum kendimi. Acile gittim beta HCG 169 çıktı. Regl günüm yarın. Regl olcakmisim gibi ağrılarım devam ediyor, bazen solda bazen sağda kramplar var. Göğüslerim hiç ağrımadı. Normalde ucuna bile dokunamam. Yoğun akıntı var sarımsı beyazımsi renkte. Hapşururken bile rahmim kasılıyor. Bu şekilde hepsi.
Hayatımda böyle bir şey yaşayacağım aklımın ucundan bile geçmezdi. 23. gün yazıyo ya şaka gibi bebek haşhaş tanesiymiş :)
Tekrar söylüyorum Rabbim burada isteyen kim var ise hepinize en güzelini nasip eylesin 💖

X