Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Y yagmurpapatya canım benim kaybı yeni olan bir anne olarak seni çok iyi anlıyorum ben daha kırkım çıkmadan kaynanamgil düğün dernek kurdular. Kaynım nişanlanacak haftaya. Geçen gün kızı istedik. Neyse boşver beni kuzum sen çevrendeki kimseye kulak asma şimdilik önce bu süreci sağlıkla atlatman lazım senin sonrası hallolur bir şekilde sen sadece kendine odaklan.
Saol canım seninde basın sağolsun üzüldüm gerçekten sende takma kafanı Allah sabır versin inşallah bir sonrakini sağlıkla kucağına alırsın 🙏🙏

Kızlar kızlar şükür koyulaşmaya başladı 🤣
image.jpg

Kızlar ask kizlar hanimlarrrrrr
Ay ben ilk dusugumde 10-11 gun diye öğrendim hatirlarken not aldığım defterimi buldum meğer 13.gun kanda 8 ertesi gun 16 2 gun sonra da 50 olmus sonra cok guzel artmisti dustu
Aklımda nedense 10-11 gun diye kalmis vay anam😅
Yani aşılama ben de muhtemel 13 14 gunde etki gosterecek 2 olan deger yukselecek diye düşünüyorum 🤭
Kendime bir gaz verisim var hepimize yeter diye düşünüyorum 🥳
Dur bakalim bekleyip göreceğiz artack Allahin izniyle

Saol canım seninde basın sağolsun üzüldüm gerçekten sende takma kafanı Allah sabır versin inşallah bir sonrakini sağlıkla kucağına alırsın 🙏🙏
Cok üzüldüm cnm ya inan mesajlari okudum okudum ne diyeceğimi bilemedim Allah Dunya da tanesini bütününü sagliklisini nasip etsin inşallah cok zor biliyorjm bende subat ayinda kaybettim meleğimi 7 haftalikti gelişimi durdu rahmimi temizlediler vs vs insanoglunun başına herşey geliyor tek tesellimiz Allah daha beterinden korusun diyoruz inşallah yine güzel haberlerle geleceksin müjde vermeye

Kizzlarrr renk açılmış dimi umudumu yitireyim mi sizce

Eklentiler

• 20240801_154600.jpg
    20240801_154600.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 33
Kızlar ben en son Aralık'ta düşük yapmıştım demiştim ya şimdi kan değerleri mi gördüm de anlamıyorum ben ( HCG değil ) sayılar var düşük yüksek sayılar anlayanınız var mı atsam ama ben Almanya da yaşıyorum o yüzden Almanca lütfen anlayıp bilen biri baka bilir mi belki bi sorun veya normal dışı bşey bilip söyleyen olursa ona göre bşey kullanırım vitamin vb. Cevap verin kızlar lütfen

Biz ne zaman anne olacaz yaa her gün biri çocuğun var mı diyor. Olduğunu bilunce ne olacak. Bekarken evli misin şimdi yüzüğü gören çocuk var mı 👀😔
Dimi ya bende sinir oluyorum öyle yerli yersiz soranlara. Bide yok diyince bazılarının acıyarak bakması yok mu saçını başını yolasın geliyor

Doktorlar 15.gun diyor ama kimisi 9.gun kimisi 9.gunu takip eden gunlerde öğreniyor canim🥰
İnşallah bu ay o ay olacak 🤲🏼
Ay hadi İnşallah 🙏 benim kendim için bş umudum kalmadı bu ay için, bugünden itibaren ovulasyon takibini de bırakacağım gibi görünüyor, hiç umudum yok ama yarın da test vereceğim

Dimi ya bende sinir oluyorum öyle yerli yersiz soranlara. Bide yok diyince bazılarının acıyarak bakması yok mu saçını başını yolasın geliyor
Ben artık etkilenmediğim için bilerek üzerine basarak karşımdaki kendini kötü hissetsin diye bile bile "yok, bi keresinde olmuştu erken doğum oldu, kaybettik." diyorum sertçe susuyolar tavsiye ederim,valla biraz da onlar düşünsün ben nasıl bir boş boğazım diye

Yok diyorum hemen kaç yıllık evlisin 2 yıl diyorum he tamam artık yap vakti gelmiş.. kendimi zor tutuyorum (sagol senin verdiğin bu bilgi ile hemen yapmaya gidiyorum) diyesim geliyor, gülümsüyorum ben de ne yapayım geçen hesap yaptım bir günde 4 kişi sordu bu ne merak yaa

Yok diyorum hemen kaç yıllık evlisin 2 yıl diyorum he tamam artık yap vakti gelmiş.. kendimi zor tutuyorum (sagol senin verdiğin bu bilgi ile hemen yapmaya gidiyorum) diyesim geliyor, gülümsüyorum ben de ne yapayım geçen hesap yaptım bir günde 4 kişi sordu bu ne merak yaa
İçinden geçeni diceksin ben artık öyle yapıyorum, onlar utansın ben düşünemicem 😂

X