Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar ask kizlar hanimlarrrrrr
Ay ben ilk dusugumde 10-11 gun diye öğrendim hatirlarken not aldığım defterimi buldum meğer 13.gun kanda 8 ertesi gun 16 2 gun sonra da 50 olmus sonra cok guzel artmisti dustu
Aklımda nedense 10-11 gun diye kalmis vay anam😅
Yani aşılama ben de muhtemel 13 14 gunde etki gosterecek 2 olan deger yukselecek diye düşünüyorum 🤭
Kendime bir gaz verisim var hepimize yeter diye düşünüyorum 🥳

Kızlar ask kizlar hanimlarrrrrr
Ay ben ilk dusugumde 10-11 gun diye öğrendim hatirlarken not aldığım defterimi buldum meğer 13.gun kanda 8 ertesi gun 16 2 gun sonra da 50 olmus sonra cok guzel artmisti dustu
Aklımda nedense 10-11 gun diye kalmis vay anam😅
Yani aşılama ben de muhtemel 13 14 gunde etki gosterecek 2 olan deger yukselecek diye düşünüyorum 🤭
Kendime bir gaz verisim var hepimize yeter diye düşünüyorum 🥳
Ayy süper çokk sevindimm, aşılamada 13-14. günde mi test veriliyordu, tüp bebekte 10. gün test veriyorduk

Y yagmurpapatya canım benim kaybı yeni olan bir anne olarak seni çok iyi anlıyorum ben daha kırkım çıkmadan kaynanamgil düğün dernek kurdular. Kaynım nişanlanacak haftaya. Geçen gün kızı istedik. Neyse boşver beni kuzum sen çevrendeki kimseye kulak asma şimdilik önce bu süreci sağlıkla atlatman lazım senin sonrası hallolur bir şekilde sen sadece kendine odaklan.

X