Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Rahatsızım hemde çok yarın ya da öbür gün giderim artık bugüne randevu bulamam
2 gün geciktim diye dün ve bugün ovulasyon yaptım üstteki düne alttaki bugüne ait sanki koyulaşma var gibi bakarmisin canım

Eklentiler

• 1000104624.jpg
    1000104624.jpg
    105 KB · Görüntüleme: 33
Benimde negatif adetim bugünle 3 gün gecikti sma bugun catlamanin 11. Günü olsa çıkardı herhalde değil mi kizzlarr

Eklentiler

• 20240731_094536.jpg
    20240731_094536.jpg
    31,2 KB · Görüntüleme: 33
Duphastonu bir haftadır kullanıyorum zaten sökmesi için ama fayda etmedi normalde 5.günde adet olurdum
tatlım bir gebenin günlüğü var orda adaet sökülmesi için masajlar var özellikle parmak masajı var dene bende denedim akşamına adetim söküldü baş parmagını bük orta kısmına basınçla ov etkisini göreceksin

canım catlamadan 14 gün sonra adet gelir normalde bu durumda henüz adet günün gecmemiştir 14. güne kadar umut var
Ya cnm bn 30 gunde adet oluyorum ama bu ay ya 2 kere yumurtladim yada geç yumurtlama oldum kasuk ağrım vardi rastgele ovu yaptim yumurta olayını gördüm 4 gün takip ettim. Yani şöyle aslında 28 temmuzda olmam gerekiyorud ama 20 temmuzda catlama gördüğüm için otomatik adette ileri atti

Kızlar uygulamaya göre 18 gün gecikmişim şuan ama ben 2 veya 3 gün önce de test yaptım ama çıkmadı ve şuan da adetim dökülsün diye adaçayı içtim dün gece başladım sabahtandır bel ağrım başladı ara ara yoklıyor ve kaşıklar da aynı şekilde ya adetim sökülecek yada niye böyle oldu bilmiyorum ve geç döllenme bile olsaydı şimdiye çıkardı değil mi

Ben şimdi ovulasyon yaptim biliyorum pil değil ama koyulasir mi bilmiyorum ilk hamileligimdede ovualsyonla öğrenmiştim
K

Bizler karnın şişmesine fırsat vermeden belirti aramaya başlıyoruz maalesef 😂 ben bu ay ful göbek sevdim bebek diye regl şişliğiymiş 😂 ya reglim bir hafta gecikse de farkında olmasam hani öyle bi kafa istiyorum
Ben de bu kafada olmak istiyorum ya gerçekten reglimin geçtiğini farkedemeyecek kadar dalgın ve umursamaz olmak istiyorum

X