Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Adet olmazsan 1 hafta sonra tekrar ver
Kadın doğumdan randevu aldım ayın 2 ne ben Şubat'ta 3 aylık korunma iğnesi yaptım son 2 aydır adetim gayet duzenliydi ama bu 2 aydada Yasmin kullandım çalışıyorum diye biraz daha zaman geçsin dedim şimdi işten ayrılacam deneyelim dedik bu iğne ve hapın etkisi olurmu hamile kalamamam için

Kadın doğumdan randevu aldım ayın 2 ne ben Şubat'ta 3 aylık korunma iğnesi yaptım son 2 aydır adetim gayet duzenliydi ama bu 2 aydada Yasmin kullandım çalışıyorum diye biraz daha zaman geçsin dedim şimdi işten ayrılacam deneyelim dedik bu iğne ve hapın etkisi olurmu hamile kalamamam için
Bilemiyorum canım doktoruna sor mutlaka

Boş işler kuzum ya biri test attı. Biri çizgi göremedim dedi diye vay efendim sen nasıl göremedim dersin diye polemik çıktı. Bende her iki tarafın suyuna gidip sakinleşdirmeye çalışırken iki yüzlü oldum. Sonra da bunun için tartıştım. İki yüzlü olsaydım herkesin okuyabildiği bir yere yazmazdım her ikisine yazdığımı her iki kişi de okuyabiliyor sonuçta.

Boşver ya bunları. Benim bat 22si hala gelen giden yok en son salı test yaptım bir şey çıkmadı daha da yapmadım bekliyorum öyle
Hayret bişey biraz saygı nezaket yani evet hepimiz gerilebiliyoruz ama hıncımızı birbrimizden çıkaramayız iki yüzlü demek ne demek. Eline diline hakim olamayan girmesin böyle topluluklara terbiyesizliğin lüzumu yok.
Acaba geç mi yumurtladın ya da geç döllenme mi inşallah pozitifliğin gecikmesidir bu 🤎🤎

Kızlarr 🥹 şuan adetimin 2.günü, 1 hafta erken adet oldum 🥲
Bu ovülasyon testi az önce yaptım, haydi bakalım bu neyin nesi? Öff 🥲

Eklentiler

• 20240726_153037.jpg
    20240726_153037.jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 17
yeni evliyim cahilliğime verin övülasyon testi ne demek oluyor hamilelik baslangıcı mı, erken gebelik testi ile farkı ne
Yumurtlama zamanlarını gösteriyor. Böyle iki kop koyu çizgi varsa yumurta çatlamaya yakın bugünlerde ilişki olması iyidir. Sonra tekrar test yaptığında silikleşmesi çatladığını gösterir o günde ilişki olmalı. Sonra test yapmaya gerek yok

X