Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Onunla görüşüyoruz zaten bende ondan öğreniyorum. 2 -3 gündür bu saatlerde ateşim 37.1 37.2 gibi o civarlarda çıkıyor. Bugün ölçtüm 36.4 . Acaba neyin habercisi merak ettim
Canım eğer ateşin bugün düşmüş ve yarın ölçtüğünde yine yükselirse yumurtlama günü demektir. 24 saati iyi değerlendir ve ateşölçer uygulamasını dikkatli takip et, zaten doğru günlerde uygulamada belirtiliyor.

Canım eğer ateşin bugün düşmüş ve yarın ölçtüğünde yine yükselirse yumurtlama günü demektir. 24 saati iyi değerlendir ve ateşölçer uygulamasını dikkatli takip et, zaten doğru günlerde uygulamada belirtiliyor.
O hamile zaten canım şuan. O düşüşte yerleşme düşüşüymüş

Aynen değil mi😅
Hayır canım olmadım olacak gibi de değil. Burada regl oldun mu diye sorulana kadar hiç aklıma gelmiyor biliyor musun okadar yorulmuşum ki
Ay inşallah hamilesindir bu ay takip ermemiştin heralde geç yumurtladın umarım tutmuştur ve güzel haberi verirsin yarın bi test mi yapsan 😁

Ay inşallah hamilesindir bu ay takip ermemiştin heralde geç yumurtladın umarım tutmuştur ve güzel haberi verirsin yarın bi test mi yapsan 😁
Adetin 11.günü yumurta takibi için gitmiştim doktorum yumurtan şimdilik biraz küçük büyük ihtimal geç yumurtlayacaksın dedi. Bende o günden sonra ara ara bal tarçın çörekotu yedim, bende geç yumurtladığımı düşünüyorum. Testim yok ki bilerek almıyorum elimde olursa yaparım diye😁

Evet canım öyle bende innovita kullanıyorum gayet de doğru sonuç veriyor bir gebenin günlüğü boşa para inan
Bu ay ovulasyon takip etmeyecegim dedim dayanamadım eczanese miratech varmış bir akşam yaptım pike yakındı 12. Gün geceydi nasılsa daha olmamış dedim boş geçtim bir akşam sonra gene hemen hemen aynıydı başladık değerlendirmeye ama ne zaman pikti ne zaman çatladı hicbiaey anlamadım 🤭

Adetin 11.günü yumurta takibi için gitmiştim doktorum yumurtan şimdilik biraz küçük büyük ihtimal geç yumurtlayacaksın dedi. Bende o günden sonra ara ara bal tarçın çörekotu yedim, bende geç yumurtladığımı düşünüyorum. Testim yok ki bilerek almıyorum elimde olursa yaparım diye😁
Hadi hayırlısı o zaman biraz daha bekle bakalim belki bi belirti falan olur teste de gerek kalmaz🙏

X