!!!!!!!!ağustos ayı regl gününü heycanla bekleyenlerin listesi!!!!!!

Kızlar benimde 6 günün var karnımda şişlik ve kahve çizgi var halsizlik çabuk yorulma baş dönmesi devamlı uyku hali sarı akintim var bunlar aklıma gelenler sizce olabilir mi?
bilemiyorumki canım...benimde 9 günüm var ama geçmek bilmiyo günler yaaa...eğer yaşadıkların psikolojik değilse hamile olabilirsin...sen bunları yaşıyorsan zaten hcg hormonun idrara dağılmıştır..istersen test yap..muhtemelen çıkar tabi eğer psikolojik belirtiler değilse

Canım bende onu umut dediyorum cumartesi çıkmıçagini bilerek test yaptım ve negatifti şimdide cuma gününe kadar yapmıyip sonra yaparım en ayından şansım çoğalır

İnsanın psikolojisi çok etkileniyor...Bugün bende kendimi hiç iyi hissetmiyorum..Ayağa kalktığımda başım dönüyor..Canım hiç bir şey yemek istemiyor...Kasığımda batmalar var ve belimde ağrı var..Ama hamilemiyim mi diye düşünmemeye çalışıyorum..

kızlar tüm iyi dilekleriniz için tekrar tekrar teşekkürler
darısı tüm bekleyenlerin başına
eşim de ben de hem şaşkın hem çok mutluyuz
merak edenler için söylemek isterim, o an pek paylaşılacak türden değilmiş
şimdi ne desem boş
harika, sonsuz şükür gerektiren bi an oldu ikimiz içinde
eşime söylediğimde sanki bende ilk defa duyuyormusum gibi heyecan duydum
o ve ben artık bir başka boyuta geçtik insan birkez daha aşık oluyor böyle zamanlarda
yarın sağlık ocağına gidip kan tahlili yaptıracağım inşallah o zman içim rahat edecek inşallah
Allah hepimizin dualarını kabul etsin, Allah gönlünüzce versin tüm arkadaşlara tekrar teşekkürler

Canım korunmayı bırakalı bu 4. Ayın daha önceki iki ay göğüs ağrım coktu sadece bu ay çok fazla değişiklik var bende son 2güne kadar bende düşünmüyordum bende de çok az kaşık ağrısı var ama genelde sol kasığında oluyor geçen ay dr kontrole gittim bu ay sol yumurtam çatlaması gerekiyordu

Canım testi regl öncesi mi sonrası mi yaptın önceişe kaç gün önce ve belirtilerin neydi? Ayrıca çok çok tebrik ederim allah kucağına almayıda nasip etsin

Canım testi regl öncesi mi sonrası mi yaptın önceişe kaç gün önce ve belirtilerin neydi? Ayrıca çok çok tebrik ederim allah kucağına almayıda nasip etsin
esracım reglim geçeli 4 gün olmuştu ayrıca göğüs uçlarında hassasiyet ve regl olacakmışım gibi ağrı vardı karnımda. haricen baş dönmesi sıcaklardan bunalma da fazlacaydı. inşallah hepimiz biran önce kucağımıza alabilirz:)

Göğüslerim çok açıyor ama uçları fazla değil diğer belirtiler bende de var bakalım artık inşallah

Test yaptınmi hamile olabilirsin bence yap normelde böyle oluyor muydu olmuyorsa kesin yap testini bence

Kusura bakma canım soruna geç cevap verdim..Geçen ay test yaptım negatif çıkmıştı..Zaten kontrole doktora gittim..Tüplerin filmini çektirmek için..Geçen sene miyon ameliayatı oldum belkide tüpler tıkanmıştır diye düşündüm..Kontrole gittiğim doktor her şeyin normal olduğunu,yumurta gelişiminin de güzel olduğunu biraz daha beklememi söyledi..Ayrıca adetimin bu şekilde gelmesinin sebebi de psikolojikmiş..Gerçekten her ay insan kendini hazırlıyor..Bu ay var mı yok mu diye düşünmüyorum..Sadece günümü bekliyorum canım...

O yüzden sana net bir cevap vermek istemedim... En güzel sonuç adet zamanı oluyor...

Kızlar benimde 6 günün var karnımda şişlik ve kahve çizgi var halsizlik çabuk yorulma baş dönmesi devamlı uyku hali sarı akintim var bunlar aklıma gelenler sizce olabilir mi?

walla eğer dediklerin doğruysa yüksek ihtimalle hamilesin cicim :CüvCüv:

Neyse kızlar siz cevap veremiyorsunuz galiba benim çok uykum geldi çıkıyorum bay

adet belirtileri ile hamileleik belirtileri çok benzediği için yorum yapıp heyecanlandırmak istemiyorum sizi ama inş. hamişsindir:) bende 4 aydır aynı heyecanı duyuyorum ama hep kırmızıları görüyorum...inş bu sefer olur..Allah herkesin kalbine göre versin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…