!!!!!!!!ağustos ayı regl gününü heycanla bekleyenlerin listesi!!!!!!

tebrikleeerrrr turabi, gözün aydınn canım allah analı babalı büyütsün, darısı başımıza :sm_cool:, eşine nasıl bi sürpriz yapıcaksın ve sonra ayrıntıları da istiyorumm:teytey:

midem bulanıyooor öğle yemeği yiyemedimkaydirigubbakcemile3 çok mutluyum
bir ihtimal diye mide bulantısına bile sevinebileyorum ya birde pozitif sonuç alsam ne yaparım acabahihoyyyt

turabi super bi haber gercekten cok sevindim hayirli olsun bu ay topikte buyuk bi ugur var insallah allahim bizlerede nasip eder. bugun benim adet gunum su ana kadar olmadim ama sabah yaptigim test negatifti :KK43:

baby2345 cim bu ay gercekten ilk gunlerden guzel haberler geliyor acaba tekrar listeyi duzenlerken hamile olanlari isaretleyebilirmisin bu hepimizin moralini artiracaktir hamile haberlerina inanin cok mutlu oldim darisi basimiza insallah

kızlar testt yaptım
pozitif:))
eşimi bahaneyle dışarıya çıkarıyorum
kimseye söyleyemedim daha:))
darısı başınıza:))

canım hayırlı olsun rabbim sağlıklı kucağına almayı nasip etsin..
cok sevindim senin adına..
hadi bakalım yarın bize haberi nasıl verdiğini anlatırsın..

21 haziran son regl tarihim. klomen kullandım. acaba hamile olup olmadığımı en erken ne zaman öğrenebilirim bir bilginiz var mı? her ne kadar adetimi tahminen 19 haziran olarak beklesem de bu günlerde bir adet olacakmışım hissi ağrısı hafif mide bulantıları ve baş dönmeleri mevcut. merak ettiğim, acaba böyle bir durum yaşayabilir ve hamile olabilir miyim ki... tam tamına 28 günde adet olmadığım için yumurtlamayı 14. gün olarak hesaba katmadan gün aşırı ilişki içinde, adetimin 5. gününden bu yana çalışma içinde idik. umarım güzel olur... : ) hepimiz için...

21 haziran son regl tarihim. klomen kullandım. acaba hamile olup olmadığımı en erken ne zaman öğrenebilirim bir bilginiz var mı? her ne kadar adetimi tahminen 19 haziran olarak beklesem de bu günlerde bir adet olacakmışım hissi ağrısı hafif mide bulantıları ve baş dönmeleri mevcut. merak ettiğim, acaba böyle bir durum yaşayabilir ve hamile olabilir miyim ki... tam tamına 28 günde adet olmadığım için yumurtlamayı 14. gün olarak hesaba katmadan gün aşırı ilişki içinde, adetimin 5. gününden bu yana çalışma içinde idik. umarım güzel olur... : ) hepimiz için...
senin çıkar sonuç bu günlerde yaaa.test yap istersen

oyyyy ben hata yapmışım ya, ben 21 haziran değiiil, temmuz yahu. hay allah özür dilerim çok. şimdi kafa dank etti. 21 temmuz. çok özür dilerim kusura bakmayın efenim. 21 temmuza göre :))

21 temmuz son regl tarihim. klomen kullandım. acaba hamile olup olmadığımı en erken ne zaman öğrenebilirim bir bilginiz var mı? her ne kadar adetimi tahminen 19 haziran olarak beklesem de bu günlerde bir adet olacakmışım hissi ağrısı hafif mide bulantıları ve baş dönmeleri mevcut. merak ettiğim, acaba böyle bir durum yaşayabilir ve hamile olabilir miyim ki... tam tamına 28 günde adet olmadığım için yumurtlamayı 14. gün olarak hesaba katmadan gün aşırı ilişki içinde, adetimin 5. gününden bu yana çalışma içinde idik. umarım güzel olur... : ) hepimiz için...

gözünaydın turabi hayırlısıyla kucağına alırsın inş.
kızlar normaldir diyosunuz yani acaba bu ay ki sonuç olumlu olur mu??

Kızlar benimde 6 günün var karnımda şişlik ve kahve çizgi var halsizlik çabuk yorulma baş dönmesi devamlı uyku hali sarı akintim var bunlar aklıma gelenler sizce olabilir mi?

X