Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar benim merak ettiğim bir şey var. Ben her adetin 15.günü duphastona başlıyorum adet olabilmek için. Doktorum gebelik varsa tutunsun yoksa adet ol diye duphaston verdiğini söyledi. Ben eger 21.gün yumurtluyosam bu ilacın bi sıkıntısı olur mu? 15.günde içmeye başladığım için sonrasında yumurtlama olmasını engelliyor mu yada oluşumuna olumsuz bir etkisi var mı merak ediyorum. Pcos görünümlü olduğumu söyledi ama hormon tahlilleri normal çıktı

Günler gecmiiiyyyyoooooo ya 1 yil oldu ya yazik değil.mi bana her ay ayni seyi yaşıyorum su 14 gün ayni merak
Geçen gün eşime 13.kez adet olmak istemiyorum artık diye söylenmiştim ama bende de umut yok bu ay. Yumurtlama takibi yapmıyorum yumurtlama görmüyorum çünkü daha çok moralim bozuluyo

Geçen gün eşime 13.kez adet olmak istemiyorum artık diye söylenmiştim ama bende de umut yok bu ay. Yumurtlama takibi yapmıyorum yumurtlama görmüyorum çünkü daha çok moralim bozuluyo
Ben 25 günde 1 aydet oluyor bazen 21 22 bu 16 17. Adetim olmustur muhtemelen ama 1 de olsa 100 de olsa insan ayni stresi yaşıyor

İnşallah gebeliktendir canim 8-10 gün olmus test yaosan belki cikar

Yanlis bilgi benim 8-12 günler arasi pik yapıyor 14 ten sonra yaparsa kacirabilir

Canım benim tecrübe ettiğim iki marka var ikisi de sonuç veriyor biri birgebeningünlüğü biri minnak kurabiyeler diye sayfaları var instagramda. Ama minnakkurabiyeler sayfasının sahibi Sevgi ablanın ilgisi testlerin önünde bir güzellikte ne sorarsan en hızlı şekilde cevap geliyor ses kaydıyla tek tek anlatıyor. Adet bitince başlıyorsun her gün aynı saatte sıvı alımını öncesinde keserek yapıyosun t çizgisi c kadar koyu olunca pik oluyo silininceye kadar devam ediyosun silindikten sonraki günü ve o günleri değerlendiriyosun. İnşallah anlatabilmişimdir

Çünkü ağrım git gide şiddetleniyor her zamanki reglin gelişi gidi

Umarım bu ay şaşırtır sizi vücudunuz adet gelmez, bizim için de inşallah amin benim de bat yaklaştıkça kasıklarımda reglmsi sancılar oluyo Allahım lütfen hamiş olalım gelmesin o kırmızılar bu ayn

Canım inşallah bebektendir ama sen yine de temkinli ol ben bunu da yaşadım hep pik gibi koyuydu kaç ay önce ve lütfen bebetime yapma artık bu ay

Ben artik gebelik isteyip istemediğimden de emin olamıyorum zamaj geçtikçe cocuk fikri zor geliyor bana

Ben artik gebelik isteyip istemediğimden de emin olamıyorum zamaj geçtikçe cocuk fikri zor geliyor bana

İçinizde bi şeyler gerçekten istemese bunca zamandır beklemezdiniz bence, bu sürecin verdiği psikolojik yorgunluktan olabilir böyle düşünmeniz ki çok normal hiç kolay bi bekleyiş değil yaşamayanlar bilmiyor
Bir de çocuk fikri hiç bi zaman %100 hazır olunacak bi şey olmayabilir de ben böyle düşünüyorum ilk çocuk için özellikle hiç tecrübe ettiğimiz bi şey değil çoğu şeyi gelince anlicaz inşallah ama ya ben yaparım bu işi dedik mi istemiş oluyoruz bence Allah en hayırlısını versin tez vakitte bizlere de tattırsın bu meyvesini

İnsallah o sansli gruptan olursun ama benim daha koyu cikiyor adete yakin ve adet günüm sanirim lh artmis oluyor vucudumda adet olacagim zaman adete 5-6 gun kala ovulasyon ve gebelik testim hatirlarsin kuzu. Hep bu sekilde koyu çıktı sonrakilerde. Ama senin lekelenmen falanda oldu bi test yapsana

Eklentiler

• 251EB64B-6AA3-4C01-839A-1509BD8209DA.jpeg
    95,2 KB · Görüntüleme: 59
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…