Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar adetimin 6. Gününe girdim bu gece. Hiç ovulasyon testi kullanmadım hiç bir bilgimde yok hangi marka ve Nerden almalıyım nasıl kullanmalıyım hangi günler önemli ve nasıl kullanıyoruz günde kaç kere yapıyoruz bu testi? Bilen biri bana yardımcı olabilir mi?

Evet kuzum karisik durumlardan da aklim kalmisti zaten sende. Cok şükür düzeldiyse hersey evet gel bizi yanliz birakma. Tatil hep güzel yaBat 28 biz beraberdik hep kaymis döngü gunlerimiz

Evet baby fitil de yapa bilir,bu ay çok ilaç kullandin o yüzden de gecike bilir,benim adetim kendi isteyimle gecikti eş paketi gelene kadar bekledi )))
Oo çok iyi şifa olur inşallah kuzum ❤ yaa erken olcam gibi aslında ama ne biliyim herşey karıştı bende duygularım zaten karışık onlarda karıştı

Adet döngüne göre kullanmaya basşlıyorsun
Mesela ben 28 günde bir adet görüyorum ve hemen adetten sonra başlıyorum .
Her gün aynı saate yapılmalı bu test ve asla ilk idrarla yapılmamalıdır
Uzmanlara göre 14-20 arası öneriliyor bu test
Ben mesela hep 15 ye yapıyorum
O test çift cizgi yani control cizgisi (C) ve test çizgisi kopkoyu olana kadar yapılır mesela fark ettin ki koyulaşmaya başladı değerlendirme yapıyorsun yani ben önceki günü de değerlendiriyorum
Sonra bu testlere hep aynı saate devam o ikinci cizgi silikleşmeye başlayana kadar ( yani yumurta çatlayana kadar )
Ben ay sonuna kadar devam ediyorum hep aynı saate birşey kaçırmamak için
Umarım kötü türkçemle biraz yardımcı olmuşumdur sana :)

Kızlar adete 4 gün kala ovulasyonum böyle koyu çıktı, yumurtlamadan bir hafta sonra da lekelenmem olmuştu. 22-24 Temmuzda yumurtlama olmuştu. Normalde aşırı silik çıkar. fotodakinden azıcık daha koyu aslında. Böyle adete yakın koyulaşma olup adet günü t çizgisi kipkirmizi olup gebelik testinde pozitif görenleri okudum, bi ümitlenmedim degil

Eklentiler

• IMG_20220802_012507.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20220802_012517.jpg
    164,2 KB · Görüntüleme: 32
Benimde 4 günüm var aşko bu ay sen bebiş haberi ver bi dahaki ayda ben peşinden gelirim belki

Bende bugün tekrar yaptım ve dünden daha koyu çıktı
Bende şuan böyle takip ediyorum

Estağfirullah. Çok teşekkür ederim. Almayı düşünüyorum inşaAllah ilk seferde ile yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…