Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Femara daha da mal ediyor ins ona geçiş yapmadan son bulur bu ay

İnsallah hayirlisi olsun. Ama sen mutlaka doktorla konuş. Gerci mfk yla gebe kalan cok var belki yakinda seninde haberini aliriz
Ben seninle konuşmuştum..sonra bir ara yazmadım siteye..ama kızlarla kullanıyoruz..çok şükür kızın biri hamile..şimdi biz kaldık..hayırlısı artık ne deyim..regl bekliyorum şimdi

Ben seninle konuşmuştum..sonra bir ara yazmadım siteye..ama kızlarla kullanıyoruz..çok şükür kızın biri hamile..şimdi biz kaldık..hayırlısı artık ne deyim..regl bekliyorum şimdi
Kuzum hatirliyorum seni çok iyi hatta bikac kez diger kizlara sordum sen yazmayinca seni. İyi yaptin kullan bencede çünkü etkisini görenler var

Kuzum hatirliyorum seni çok iyi hatta bikac kez diger kizlara sordum sen yazmayinca seni. İyi yaptin kullan bencede çünkü etkisini görenler var
Yaaa..bende hep bakıyorum..kimler hamiş..ama yazmıyordum çoktan..Aynen bakıcam.Gelen ay bizim ayımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…