Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Anladm canım inşallah olur ilk gebeliğim de 2 yıl yasmin kullanıyorum olmaz diyordum bıraktığım ay hamile kaldm şimdi ise bir türlü olmuyor anlam veremiyor insan
Zamanı vardır sizden sorunsuz hamile kalıyorsunuz demekki. Stres yapmayın. Hayırlı, sağlıklı bi şekilde gelsin inşallah evladınız

Kızlar bi şeh sorucam bu geç döllenme olayı yumurtlama tarihinden emin olunmayan durumlar için geçerli olan bi şey di mi, yani yumurtlamasını bilen kişiler için geç döllenme diye bi şeyden söz edilebilir mi
Bence hayır. Mesela ben son üç aydır 40 gün e bir oluyorum. 26. Gün yumurtluyorum. Ve dün HCG baktırdım 52. Yani geç döllenme değil çünkü yumurtlama tarihini biliyorum.

Yapıyo kuzum mal ediyor insanı valla benim psikolojim bozulmustu klomen letu femaradan bu ay çatlatma kullancak mısısn peki asko
Aşkomm doktor 16 sinda cagirdi benim adet gunume göre hesap yaptık. Ama ben 2 gun önce adet oldum yani 14 gunde olusursa yumurtam catlarsa (klomende oyle oldu) catlatma ignesi icin gec kalmis olurum o tarihte. Çünkü döngü günüm bugun 2 ama igne falan demedi. Bununla ilerlicez ekim ayina kadar dedi 🤷🏼‍♀️ Ekimde aşılama gibisinden konustu

Yapıyo kuzum mal ediyor insanı valla benim psikolojim bozulmustu klomen letu femaradan bu ay çatlatma kullancak mısısn peki asko
Kuzu ya klomen bisey yapmadi hafif kilo aldirmisti sorun degildi oda hatta fazlasıyla verdim. Ama letu beni mutsuz uykusuz dikkatsiz yapti. Cocuklari aldim özdileğe gectim ciktim araba ariyorum nereye biraktim acaba arabayi diye🙄 demekki ciddi anlamda yan etkileri olan kuvvetli bi ilaç

ooo tatilde bam güm bam güm hadi bakalım :KK70: Gerçi yumurtlamaya denk gelmez heralde ama olsun. Hsg bizi bi garip yaptı tövbe ya. İnşallah yumurtlama olur da güzellllce bi buradan anneler topiğine gideriz. Ve ben de özledim çok :KK200:
Evett bam gümlü geccek aşkooo😂 Ama demen gibi ya son gunlerine yada eve dondugumuz gunlere denk geliyor yumurtlama. senin nasildi tatil kuzu eglendinmi? Kayipsin zaten ne zamandir

X