Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Anladım canım
Ücreti ne kadardı peki ?

Evet canım var gibi kan ver bence
Gebelik gözüküyor canim. Adet gününde kan ver bence
Saolun kızlar baktığınız için :) inşallah kimyasal felan değildir çok silik olduğu için biraz tedirginim. Şimdi kan testi versem muğlak bir sonuç çıksa daha da strese girermiyim diye düşünerekten iki üç gün daha bekleme konusunda kendimi ikna etmeye çalışıyorum

Nasil cekiyolar bu hsg yi adetin kacinci gunu cekiyolar ben dun kanamam oldu ama bugun yok dedim. Iyi o zaman kanaman olunca ara dediler
Canım ben adetin 7. Günündeydim çektirdim 7 -10. Günlerinde cekiyorlar vajinal ultrasona girdin mi hiç aynen onun gibi ama bunda çatala değil sedyeye yatıyorsun üstünde makinalar bi katater takıyor ama asla acımadı Kokulacak bir şey yok yani 10 dk sürmüyor

Benide eklermisin bat 1

Amin çiçeğim. Bu mfk ürünleri yumurtlamayi ve regli geciktiriyormus dikkat et günlerine
Bende öle bişe olmadı kuzum mfkyı en iyi ben bilirim mübarek 3. Ayım cnku mfkyla bende tam tersi erken yumurtlama görmüştüm geçen ay o yüzden 3-4 gün erken gelmişti reglimde

Herseyimizi mi çıkarıp yatiyoz ya cok heyecanlandim, bide erkek doktor bakarsa

merhabalar sizlere bir sorum olacak.yumurtlama haftasında 3 kez falan korunmasız ilişki oldu.benim yumurtlamadan 3 4 gün sonra başlayan gögüs agrılarım oldu.şiddeti gittikçe arttı ve inanılmaz dolgunlar.sabah yataktan kalkınca ağrısı mahvediyor.regl belirtisi bu kadar erken başlar mı yoksa hamilelik mi ?

Mutlaka bekle biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…