Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Sizde aneztezili şekilde mi çektirdiniz ?
Yok hayır uyanıktım gerek yok dediler seni sakinleştiriyorlar zaten merkez cok temiz çok anlayışlılar benimkini Dr İclal ışıklar cekti sıvıyı veriyor zaten ben farketmemişim bile sol tüp açık dedi 1 dk sonra ama sağda geçiş yoktu bende izliyordum orda 15 dk uğraştı sağı da öyle açtı sağ açılırken birazcık çok hafif sancım oldu

İkiside mi kapalıydı canım bir de nerde çektirdin ben 7 ay önce sonomedde çektirmiştim şimdi başka şehirdeyim doktorum çekicek ama tedirginim
Biri tamamen kapalı dedi digerindede cok az sıvı gecisi oldu dedi. Düzcede cektirdim burda yasiyorum özel bi tıp merkezinde. Biraz agrili gecti kanamam vardi ilk 2 gün sonra rahatladim.

Kızlar, herkese merhaba. Uzun zamandır nisan, mayıs, haziran, temmuz ve Ağustos topiklerini takip ediyorum 😂 öncelikle Allah tez zamanda herkese istediğini nasip etsin, ben bi kaç gündür hafif belirti gösterdiğim için bu sabah bata 4 gün kala erken gebelik testi yaptım, sonuç çok silik. sizin de bi fikrinizi sorayım istedim.

Eklentiler

• ED25BD5C-75B3-4D83-85B5-4EA2E4697D11.jpeg
    ED25BD5C-75B3-4D83-85B5-4EA2E4697D11.jpeg
    78,6 KB · Görüntüleme: 88
Kızlar, herkese merhaba. Uzun zamandır nisan, mayıs, haziran, temmuz ve Ağustos topiklerini takip ediyorum 😂 öncelikle Allah tez zamanda herkese istediğini nasip etsin, ben bi kaç gündür hafif belirti gösterdiğim için bu sabah bata 4 gün kala erken gebelik testi yaptım, sonuç çok silik. sizin de bi fikrinizi sorayım istedim.
Gebelik gözüküyor canim. Adet gününde kan ver bence

Evet canım var gibi kan ver bence

X