Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Al benden de o kadar ruhen ve bedenen çok yorulduğumu düşünüyorum

Bırakınca oluyor diyolar ya bir de hep ben de ona gıcık oluyorum, bırakmak değil de tevekkül etmeyi öğrenmek lazım Rabbim bu sefer mahrum etmesin inşallah aminn
İnşallah canim evet her seyde tevekkül gerekli biz bazen yapamıyoruz cok zor oluyor insanın nefsine ağır geliyor
Benimde olacak galiba az kaldi

Canim benide eklermisin 1 agostos

Beni de ekler misiniz?

Beni de ekler misiniz8 Ağustos

Arkadaşlar merhaba. Bu ay ilk defa ovulasyon testi kullanmaya başladım. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Yumurtlama olmuş mu yoksa biraz daha mı koyulaşması gerekiyor? Akıntımı takip edersem yumurtlama oldu diyebilirim ama teste sanki daha olmamış gibi duruyor. Bilemedim
İlk 30 temmuz, ikinci görsel 31 temmuz

Eklentiler

• 61920B5F-D31B-4740-A837-FB37EA0B06F8.jpeg
    62,2 KB · Görüntüleme: 40
  • 253C4FE3-3E33-4CD1-8CC4-AAB6C2145825.jpeg
    47 KB · Görüntüleme: 39
Anladım canım ben de bu ay baktırdım 15.05 çıktı 22. Günde, yumurtlamışım o netleşmiş oldu ama gebelik var yok denemiyor sanırım bu değerde :/
Yok canım net birşey demek için erken galiba ama olmayacağı anlamına gelmez bugün kaçıncı günün

Canım t kadar koyu olması gerekiyormuş en az ama bazı arkadaşlar o kadar koyu olmadan da olduğunu tecrübe etmişler akıntını fark ettiysen bence değerlendir

Canım t kadar koyu olması gerekiyormuş en az ama bazı arkadaşlar o kadar koyu olmadan da olduğunu tecrübe etmişler akıntını fark ettiysen bence değerlendir
Teşekkür ederim cevabınız için çok kararsız kalmıştım yumurtlamamı değil mi diye. Değerlendirdik. İnşallah olumlu sonuçlanır

Beni de ekler misin? Bat 28 agustos

Ben varım canım, ilk gebelgmde gebe kaldgmı öğrendkten sonra denemeştm ovulasyon testide iki koyu çizgi çıkmıştı
Gerçekten inanmiyordum böyle bir şey olduğuna
Sence yarın aynı saate ovulasyon a devam etsem mi
Ama bir yerde okudum sabah idrarıyla yapılmalı bu da
Sence alakası var mı

Gerçekten inanmiyordum böyle bir şey olduğuna
Sence yarın aynı saate ovulasyon a devam etsem mi
Ama bir yerde okudum sabah idrarıyla yapılmalı bu da
Sence alakası var mı
Ben ikindin denemştm canım, sadece söylentiler doğru mı diye denemek için denedm hatta, bence yarın da bak duruma, hgb değeri biraz yükseldkten sonra idrarda görnmye başlyor sonucta, bi kac gün sonra tekrar denersb gebelik testini inşşş hamilesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…