Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ben ikindin denemştm canım, sadece söylentiler doğru mı diye denemek için denedm hatta, bence yarın da bak duruma, hgb değeri biraz yükseldkten sonra idrarda görnmye başlyor sonucta, bi kac gün sonra tekrar denersb gebelik testini:KK66: inşşş hamilesindir
Ay inşallah. Yok bende şaşırdım cünkü bir kaç gündür hep negatifti ovulacak testi bugün yine çıkmaya başladı. Şuan itibari ile bat 7 veya 8 Ağustos yani 7 gün var diyelim
İnşallah bu ay olmustur bol bol değerlendirme yaptık

Kaç aydır deniyorsun canım?
Geçen sene ilaç kullanmayı Mayıs at bıraktım o zamandan bu zamana deniyoruz canım. Senin ovülasyon soruna cevap vereyim eğer koyulaşma devam ederse ertesi günlerde evet hamilelik ama sonrasında silikleşirse maalesef olmuyor inşallah yarında bi yap bakalım ☺️ Bu arada seninle testlerimiz aynı galiba ben Amazon’dan one-step sipariş etmiştim
Bilmiyorum canım, bugün bir arkadaş koyulaşıp adet olan oldu demişti, koyulaşıp gene olan da okudum bilemiyorum o yüzden :KK43:
evet onu ben söyledim ama şöyle sonrası günde silikleşti ve zaten adet olmuştum
Teşekkür ederim cevabınız için çok kararsız kalmıştım yumurtlamamı değil mi diye. Değerlendirdik. İnşallah olumlu sonuçlanır 😊
inşallah canım ama yarında yap silikleşmesini görene kadar yapmalısın diye biliyorum 🤗

Geçen sene ilaç kullanmayı Mayıs at bıraktım o zamandan bu zamana deniyoruz canım. Senin ovülasyon soruna cevap vereyim eğer koyulaşma devam ederse ertesi günlerde evet hamilelik ama sonrasında silikleşirse maalesef olmuyor inşallah yarında bi yap bakalım ☺️ Bu arada seninle testlerimiz aynı galiba ben Amazon’dan one-step sipariş etmiştim

evet onu ben söyledim ama şöyle sonrası günde silikleşti ve zaten adet olmuştum

inşallah canım ama yarında yap silikleşmesini görene kadar yapmalısın diye biliyorum 🤗
Evet canım one step . Almanya’da mı ysıyorsun ?

X