Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Hanımlar bir şey sormak istiyorum reglime 2 gün kaldı ama adet sancısı çekiyorum arada ama cok şiddetli çekiyorum ve uzanmak zorunda kalıyorum . Normalde agriyi çekerim ve yarım saat 1 saat sonra mutlaka reglimi olurum. Ara ara yokluyor ama kuvvetli yokluyor bu kadar cok ağrıması normal midir? Bu ay ilk defa ovulasyon testi yaptım ve değerlendirdim.

Hanımlar bir şey sormak istiyorum reglime 2 gün kaldı ama adet sancısı çekiyorum arada ama cok şiddetli çekiyorum ve uzanmak zorunda kalıyorum . Normalde agriyi çekerim ve yarım saat 1 saat sonra mutlaka reglimi olurum. Ara ara yokluyor ama kuvvetli yokluyor bu kadar cok ağrıması normal midir? Bu ay ilk defa ovulasyon testi yaptım ve değerlendirdim.
İnşallah bebiştir canım

Ahh yanlış yere yazdım 🙈 amin canım benimde 5 Ağustos bekliyorum erken test yapmamak istiyorum bakalım. Senin belirtilerin var mı

Ya sanki göğüs uçlarım sızlıyor ara ara, bugün kasıklarım da ağrılar oldu sanki, ara sıra başım dönüyor ama ani kalkmakla alakalı olabilir, bir de çok yorgun hissediyorum ama o da son zamanların sıcaklardan belki bilemiyorum psikolojik mi acaba diyorum umutlanmaya korkuyorum 5 ağustosta negatif görürsem daha çok üzülürüm çünkü :KK43:
Sen de var mı canım

İnşallah hamilesinizdir adet belirtileriyle gebelik belirtileri çok benzer çok farklı şeyler yaşıyorsanız isterseniz kan verin ya da erken gebelik testi yapın 🥰

Ya sanki göğüs uçlarım sızlıyor ara ara, bugün kasıklarım da ağrılar oldu sanki, ara sıra başım dönüyor ama ani kalkmakla alakalı olabilir, bir de çok yorgun hissediyorum ama o da son zamanların sıcaklardan belki bilemiyorum psikolojik mi acaba diyorum umutlanmaya korkuyorum 5 ağustosta negatif görürsem daha çok üzülürüm çünkü :KK43:
Sen de var mı canım
Şuan bugünümü anlattım . Bende de bugün uykulu haller vardı ki ben normalde işim gereği çok dinç biriyimdir
Bide rahmimde böyle bir yanma ve batma hissediyorum ara ara
Göğüslerinin normal sadece ara ara batıyor böyle
Başka belirtim yok

Şuan bugünümü anlattım . Bende de bugün uykulu haller vardı ki ben normalde işim gereği çok dinç biriyimdir
Bide rahmimde böyle bir yanma ve batma hissediyorum ara ara
Göğüslerinin normal sadece ara ara batıyor böyle
Başka belirtim yok

Sizinde bat 5 ağustostu sanki di mi, yani psikolojik olabilir mi diyorum kendime beklentiye girmek istemiyorum hayal kırıklığından korkuyorum ama normalden farklı hissettğim şeyler yaşıyorum ara ara işte :/

Sizinde bat 5 ağustostu sanki di mi, yani psikolojik olabilir mi diyorum kendime beklentiye girmek istemiyorum hayal kırıklığından korkuyorum ama normalden farklı hissettğim şeyler yaşıyorum ara ara işte :/
Bende özellikle dikkat ediyorum psikolojik yapmamaya .
Kitap okuyorum veya başka bir şey yapıyorum ki aklım hep oraya gitmesin
Benim bat 8 Ağustos ama 7 Ağustos da olabilir
Bazen biraz erken geliyor

B
Sen de var mı canım
Bende bi kaç gündür göğüslerim dolgun hissediyorum elimi vurunca ağrı var sadece bugün kasıklarımda batma vardı ama sağ kasığım daha şiddetli idi ama bende çok bunlara takılmamaya çalışıyorum çünkü her ay negatiften bıktım artık 🥺

Bende özellikle dikkat ediyorum psikolojik yapmamaya .
Kitap okuyorum veya başka bir şey yapıyorum ki aklım hep oraya gitmesin
Benim bat 8 Ağustos ama 7 Ağustos da olabilir
Bazen biraz erken geliyor
Anladım canım hayırlısıyla beklenen adet gelmesin inşallah bu ay bebişler olsun aminnn, ben de kitap okudum valla bugün :)

X