Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

S sultansultan90 canım bebişini gördümmmmmmm Rabbim hayırlı etsin inşallah darısı bekleyen herkesin başına amin

Simdi ben kendimi yazayım. Ben ayın 18 inde öylesine bir ovulasyon yaptım ve ertesi gün pik olduğunu gördüm. Epeydir araştırıyorum. Pik nedir nasıl olur diye. Biliyorum yani . O aralar da böyle içimde birsey oyuluyordu sanki. Ben regl olmadan 1 2 hafta önce olur bu . Genelde geç yumurtlama oluyor bende galiba o yumurtlama sancısiydi. Neyse oda geçti. Bu hafta baya yoruldum. Hem hastalıklar hemde iş güç derken hiç gebelik gelmedi aklıma. Nasıl yani ? Sürekli buralardaydım ama ben bu ay regl olacam gözüyle bakıyordum. Bata son 1 gün var . Ağrı falan yok . Dün sabah önce sağ elimde , sonra da sol elimde bir kasılma oldu. Böyle yumruk yapıp sıkamadım. Çok değil 1 2 dakika içinde geçti. Birde arada idrarımı tutmadım böyle 2 3 gündür de o var . Sizce test yapsam mı? Aslında adetten 1 hafta sonra yapmak istiyorum ama . Koku duyum zaten keskindir benim o yüzden kokulara hassasiyet yok . Ha birde bir gece göğsümün ucunda ıslaklık hissettim. Belirti aramak olarak düşünmeyin. Gerçekten 2 aydir annem kayinvalidem ve eşimin hastalıkları ile ilgileniyorum. Bunlar kendimde gördüğüm değişimler. Hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah.

Ben de adetten 5 gün önce verdim ve sıfır çıktı degerim acele mi etmişim yoksa sizce vaz mi gecmeliyim bu aydan?
Erken olmus bence adetiniz gelsin ve geciksin oyle verin

Kızlar size bir şey sormak istiyorum reglime 2 gün kaldı bu ay ilk defa ovulasyon testi kullandım ve değerlendirdim. Forumda gebelik belirtileri okudum akıntı oluyormus ama bende yok sadece bir defa beyaz kremsi bir akıntı geldi başka da gelmedi hamile olmayabilir miyim? İlla akıntı mi olması lazım

Patlat kuzum bir an önce test insallah bebiştir

Ben senin yerinde olsam yapmıştım bile
Bence içimdeki his hamilesiniz diyor

Yumurtlama gununu degerlendirdin mi? Degerlendirdiysen bat tarihine kdar bekle kesin :)
Evet cnm o hafta 3-4 kez değerlendirdim ovulasyon testinde pik görünce gün aşırıyi da beklemedim.

Doktor ilaçlar verdi iltihap için fitil ve antibiyotik onları kullanıyordum sordum doktor problem olmaz engel olmaz ilaçlar dedi ama acaba spermleri mi öldürdü

Özel miydi?

Hayır bende hiç akıntı olmamıştı

Banada öyle demişlerdi ama ben dinlemedim başka bi doktora git istersen
Y sürekli iltiha oluşuyor vücudumda eşimden bana benden ona geçiyor o da engel olabilir diye ilaç verdi fitil verdi üç dört ay kullan o arada hamile de kalabilirsin dedi ama çok rahat tavırlı olunca sinir oluyor insan

Kızlar iyi akşamlar ne yazık ki oğlum bisikletten düştü ve ameliyat oldu 3 ay kolu demirli kalıcak ben bebek fikrinden vazgeçtim ama eşim çok istiyor oğlum bu arada 5 yaşında kreşe başlicak tı ertelencek oda kolundan dolayı sizce bebek için uygun zaman mı ben çünkü bu ay olursa olur olmazsa seneye demiştim eşime

Geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin en doğru kararı eşinle ortak verirsiniz hakkınızda hayırlısı olsun

Canım bebek hemen olmaz kolay kolay bence öyle bi deneyin zaten tutarsa da olacağı varmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…