Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar size bir şey sormak istiyorum reglime 2 gün kaldı bu ay ilk defa ovulasyon testi kullandım ve değerlendirdim. Forumda gebelik belirtileri okudum akıntı oluyormus ama bende yok sadece bir defa beyaz kremsi bir akıntı geldi başka da gelmedi hamile olmayabilir miyim? İlla akıntı mi olması lazım
Canım bende her ay beyaz akıntı olur
Okuduğun erken gebelik belirtilerine inanama kana karışsın ki belirti gör
Yarın testy yapabilirsin

Y sürekli iltiha oluşuyor vücudumda eşimden bana benden ona geçiyor o da engel olabilir diye ilaç verdi fitil verdi üç dört ay kullan o arada hamile de kalabilirsin dedi ama çok rahat tavırlı olunca sinir oluyor insan
En Korktugum şey iltihap Allah korusun tüplere filan zarar veriri korkusu ama sizinki çok erken şu an gerçekten birkaç ay deneyin baktınız olmuyor başka doktora görünün ben öyle yapmıştım

Kaçıncı gün yaptırmıştı acaba hatırlıyor musun canım onu da çok teşekkür ederim dönüşüne, 2-3tür mesajlarıma kimse dönmüyor heralde görülmüyo benim mesajlarım dedim :KK43:
Kuzum arada kaynıyor bir sürü mesaj geliyor o sırada seninki kaynıyor bak ben gördüm ☺️ Adetine 6 gün kala bence

Kızlar iyi akşamlar ne yazık ki oğlum bisikletten düştü ve ameliyat oldu 3 ay kolu demirli kalıcak ben bebek fikrinden vazgeçtim ama eşim çok istiyor oğlum bu arada 5 yaşında kreşe başlicak tı ertelencek oda kolundan dolayı sizce bebek için uygun zaman mı ben çünkü bu ay olursa olur olmazsa seneye demiştim eşime
Özel değilse olmazsa neden seneye kadar erteledin ki?

Ben senin yerinde olsam yapmıştım bile
Bence içimdeki his hamilesiniz diyor🥰
İnşallah bende öyle olmayı çok isterim😍 dediğim gibi bu ay öyle kötüydü ki . Böyle mutlu bir habere ihtiyacım var 👐 Allah ne verirse yine de hayırlısını versin . 🌿 Hsg den sonra ki ilk ay kizlar heyecanlıyım o yuzden 😄

İnşallah bende öyle olmayı çok isterim😍 dediğim gibi bu ay öyle kötüydü ki . Böyle mutlu bir habere ihtiyacım var 👐 Allah ne verirse yine de hayırlısını versin . 🌿 Hsg den sonra ki ilk ay kizlar heyecanlıyım o yuzden 😄

İnşallah size ve ailenize mutluluk verecek güzel bir miniş haberi gelir, hepimiz için gelir inşallah bu ay bu haber aminn

X