Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

S sultansultan90 canım bebişini gördümmmmmmm Rabbim hayırlı etsin inşallah 😍😍 darısı bekleyen herkesin başına amin 😁

Simdi ben kendimi yazayım. Ben ayın 18 inde öylesine bir ovulasyon yaptım ve ertesi gün pik olduğunu gördüm. Epeydir araştırıyorum. Pik nedir nasıl olur diye. Biliyorum yani . O aralar da böyle içimde birsey oyuluyordu sanki. Ben regl olmadan 1 2 hafta önce olur bu . Genelde geç yumurtlama oluyor bende galiba o yumurtlama sancısiydi. Neyse oda geçti. Bu hafta baya yoruldum. Hem hastalıklar hemde iş güç derken hiç gebelik gelmedi aklıma. Nasıl yani ? Sürekli buralardaydım ama ben bu ay regl olacam gözüyle bakıyordum. Bata son 1 gün var . Ağrı falan yok . Dün sabah önce sağ elimde , sonra da sol elimde bir kasılma oldu. Böyle yumruk yapıp sıkamadım. Çok değil 1 2 dakika içinde geçti. Birde arada idrarımı tutmadım 🙈 böyle 2 3 gündür de o var . Sizce test yapsam mı? Aslında adetten 1 hafta sonra yapmak istiyorum ama . Koku duyum zaten keskindir benim o yüzden kokulara hassasiyet yok . Ha birde bir gece göğsümün ucunda ıslaklık hissettim. Belirti aramak olarak düşünmeyin. Gerçekten 2 aydir annem kayinvalidem ve eşimin hastalıkları ile ilgileniyorum. Bunlar kendimde gördüğüm değişimler. Hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah.

kızlarrr diğer topicte sorun vardııı burdan devam edelimmm 🌸🌸🌸
Umarım bu ay herkes o iki çizgiyi görür mucizemiz gelir bize🤰🏼 Liste hamilelik haberleriyle dolar taşar🌸💕😍😍
🌸
🌸
🌸

anne adayları batsonuç💖💖
@ad0001 Ağustos
@andkfkf1 Ağustos
-Cookie- -Cookie- 1 Ağustos
@meva1261 Ağustos🤰🏼💕
@mucizebekliyorum11 Ağustos
@bugdaycorci1 Ağustos
@Petunya5081 Ağustos
@Feslegeen1 Ağustos
@Waweylaaaa1 Ağustos
S sultansultan90 1 Ağustos🤰🏼💕
@Kimdemi382 Ağustos
@Freeangel092 Ağustos ❌
@Melekbebekannesi2 Ağustos
@Gobekadimyokbenim2 Ağustos
@miresl2 Ağustos
@visnelikek412 Ağustos
@Gulela gul2 Ağustos
@caca33443 Ağustos
busraninprofili busraninprofili 3 Ağustos
@mehrunnisa3 ağustos
@iyilikperisi923 Ağustos
@Cgh3 Ağustos
@seymaa-344 Ağustos
@mucizeyimben5 Ağustos
@handan0215 agustos
@Marulkafakz5 Ağustos
@bshk19935 Ağustos
@bboobbeepp5 Ağustos
@mavimtrak55 Ağustos
@santrifuj6 Ağustos
@Gul19966 Ağustos
@busemakilic6 Ağustos
@Minik236 Ağustos
@MRV046 Ağustos
@Derinvebebekleri6 Ağustos
@Zekraa6 Ağustos
H Hayatlarrr 6 Ağustos
beautifulwoman beautifulwoman 6 Ağustos
@Sevm577 Ağustos
M melek076 8 Ağustos
@Sulee578 Ağustos
@Pembelipanjur619 Ağustos
K kendimeinanamiyorum 10 Ağustos
@ozlemem10 Ağustos
@sinemmlendi11 Ağustos
@Safiye1911 Ağustos
@Cansu141411 Ağustos
@gulayseT12 Ağustos
@siyahinci02112 Ağustos
@beyhudertler13 Ağustos
@angel000313 Ağustos
@gLssHh13 Ağustos
@izmir35192513 Ağustos
@Beybiumutlari13 Ağustos
@Minicikfzt14 Ağustos
@esmadnzhn14 Ağustos
@keug0314 Ağustos
@E L B A14 Ağustos
@cerenay00014 Ağustos
@ZorluBekleyis15 Ağustos
@Ranyaa15 Ağustos
@loirily15 Ağustos
@esracaheleyan15 Ağustos
turuncu agac turuncu agac 16 Ağustos
@canancan1116 agustos
@thepinklawyer16 Ağustos
@thebluewine16 Ağustos
@Runam17 Ağustos
@yase0917 Ağustos
@ftkz17 Ağustos
@tubacikom17 Ağustos
@CloudCloud17 Ağustos
@-Nesliii17 Ağustos
@lilaaaa17 Ağustos
@dertlideryacik17 Ağustos
@Melekonline18 Ağustos
@Hickimsee18 Ağustos
@akgnss18 Ağustos
@Mira35i19 Ağustos
@bluepinkk19 Ağustos
@omur ozguven19 Ağustos
@Clarkkent19 Ağustos
@sonsuzaskk20 Ağustos
@Sevde Kurban20 Ağustos
@pozitifbiri
@ttgmze22 Ağustos
@Ada_2223 Ağustos
@Svgidrmzz23 Ağustos
SakuraSP SakuraSP 23 Ağustos
@1fafeyla24 Ağustos
@Feyzaakncc25 Ağustos
@Asli100625 Ağustos
@Eslem123426 Ağustos
@ucge26 Ağustos
@filozofia27 Ağustos
@tuntice28 Ağustos
@Dertliyim kederliyim28 Ağustos
@merveslife34
kızlarrr diğer topicte sorun vardııı burdan devam edelimmm 🌸🌸🌸
Umarım bu ay herkes o iki çizgiyi görür mucizemiz gelir bize🤰🏼 Liste hamilelik haberleriyle dolar taşar🌸💕😍😍
🌸
🌸
🌸

anne adayları batsonuç💖💖
@ad0001 Ağustos
@andkfkf1 Ağustos
-Cookie- -Cookie- 1 Ağustos
@meva1261 Ağustos🤰🏼💕
@mucizebekliyorum11 Ağustos
@bugdaycorci1 Ağustos
@Petunya5081 Ağustos
@Feslegeen1 Ağustos
@Waweylaaaa1 Ağustos
S sultansultan90 1 Ağustos🤰🏼💕
@Kimdemi382 Ağustos
@Freeangel092 Ağustos ❌
@Melekbebekannesi2 Ağustos
@Gobekadimyokbenim2 Ağustos
@miresl2 Ağustos
@visnelikek412 Ağustos
@Gulela gul2 Ağustos
@caca33443 Ağustos
busraninprofili busraninprofili 3 Ağustos
@mehrunnisa3 ağustos
@iyilikperisi923 Ağustos
@Cgh3 Ağustos
@seymaa-344 Ağustos
@mucizeyimben5 Ağustos
@handan0215 agustos
@Marulkafakz5 Ağustos
@bshk19935 Ağustos
@bboobbeepp5 Ağustos
@mavimtrak55 Ağustos
@santrifuj6 Ağustos
@Gul19966 Ağustos
@busemakilic6 Ağustos
@Minik236 Ağustos
@MRV046 Ağustos
@Derinvebebekleri6 Ağustos
@Zekraa6 Ağustos
H Hayatlarrr 6 Ağustos
beautifulwoman beautifulwoman 6 Ağustos
@Sevm577 Ağustos
M melek076 8 Ağustos
@Sulee578 Ağustos
@Pembelipanjur619 Ağustos
K kendimeinanamiyorum 10 Ağustos
@ozlemem10 Ağustos
@sinemmlendi11 Ağustos
@Safiye1911 Ağustos
@Cansu141411 Ağustos
@gulayseT12 Ağustos
@siyahinci02112 Ağustos
@beyhudertler13 Ağustos
@angel000313 Ağustos
@gLssHh13 Ağustos
@izmir35192513 Ağustos
@Beybiumutlari13 Ağustos
@Minicikfzt14 Ağustos
@esmadnzhn14 Ağustos
@keug0314 Ağustos
@E L B A14 Ağustos
@cerenay00014 Ağustos
@ZorluBekleyis15 Ağustos
@Ranyaa15 Ağustos
@loirily15 Ağustos
@esracaheleyan15 Ağustos
turuncu agac turuncu agac 16 Ağustos
@canancan1116 agustos
@thepinklawyer16 Ağustos
@thebluewine16 Ağustos
@Runam17 Ağustos
@yase0917 Ağustos
@ftkz17 Ağustos
@tubacikom17 Ağustos
@CloudCloud17 Ağustos
@-Nesliii17 Ağustos
@lilaaaa17 Ağustos
@dertlideryacik17 Ağustos
@Melekonline18 Ağustos
@Hickimsee18 Ağustos
@akgnss18 Ağustos
@Mira35i19 Ağustos
@bluepinkk19 Ağustos
@omur ozguven19 Ağustos
@Clarkkent19 Ağustos
@sonsuzaskk20 Ağustos
@Sevde Kurban20 Ağustos
@pozitifbiri
@ttgmze22 Ağustos
@Ada_2223 Ağustos
@Svgidrmzz23 Ağustos
SakuraSP SakuraSP 23 Ağustos
@1fafeyla24 Ağustos
@Feyzaakncc25 Ağustos
@Asli100625 Ağustos
@Eslem123426 Ağustos
@ucge26 Ağustos
@filozofia27 Ağustos
@tuntice28 Ağustos
@Dertliyim kederliyim28 Ağustos
@merveslife34
Ben de adetten 5 gün önce verdim ve sıfır çıktı degerim acele mi etmişim yoksa sizce vaz mi gecmeliyim bu aydan?
Erken olmus bence adetiniz gelsin ve geciksin oyle verin

Kızlar size bir şey sormak istiyorum reglime 2 gün kaldı bu ay ilk defa ovulasyon testi kullandım ve değerlendirdim. Forumda gebelik belirtileri okudum akıntı oluyormus ama bende yok sadece bir defa beyaz kremsi bir akıntı geldi başka da gelmedi hamile olmayabilir miyim? İlla akıntı mi olması lazım

S sultansultan90 canım bebişini gördümmmmmmm Rabbim hayırlı etsin inşallah 😍😍 darısı bekleyen herkesin başına amin 😁

Simdi ben kendimi yazayım. Ben ayın 18 inde öylesine bir ovulasyon yaptım ve ertesi gün pik olduğunu gördüm. Epeydir araştırıyorum. Pik nedir nasıl olur diye. Biliyorum yani . O aralar da böyle içimde birsey oyuluyordu sanki. Ben regl olmadan 1 2 hafta önce olur bu . Genelde geç yumurtlama oluyor bende galiba o yumurtlama sancısiydi. Neyse oda geçti. Bu hafta baya yoruldum. Hem hastalıklar hemde iş güç derken hiç gebelik gelmedi aklıma. Nasıl yani ? Sürekli buralardaydım ama ben bu ay regl olacam gözüyle bakıyordum. Bata son 1 gün var . Ağrı falan yok . Dün sabah önce sağ elimde , sonra da sol elimde bir kasılma oldu. Böyle yumruk yapıp sıkamadım. Çok değil 1 2 dakika içinde geçti. Birde arada idrarımı tutmadım 🙈 böyle 2 3 gündür de o var . Sizce test yapsam mı? Aslında adetten 1 hafta sonra yapmak istiyorum ama . Koku duyum zaten keskindir benim o yüzden kokulara hassasiyet yok . Ha birde bir gece göğsümün ucunda ıslaklık hissettim. Belirti aramak olarak düşünmeyin. Gerçekten 2 aydir annem kayinvalidem ve eşimin hastalıkları ile ilgileniyorum. Bunlar kendimde gördüğüm değişimler. Hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah.
Patlat kuzum bir an önce test insallah bebiştir 😍😍

Ben senin yerinde olsam yapmıştım bile
Bence içimdeki his hamilesiniz diyor🥰

Yumurtlama gununu degerlendirdin mi? Degerlendirdiysen bat tarihine kdar bekle kesin :) 🌸
Evet cnm o hafta 3-4 kez değerlendirdim ovulasyon testinde pik görünce gün aşırıyi da beklemedim.

Doktor ilaçlar verdi iltihap için fitil ve antibiyotik onları kullanıyordum sordum doktor problem olmaz engel olmaz ilaçlar dedi ama acaba spermleri mi öldürdü

Bugün doktora gittim çocuk düşünmeye başladım diye. Ultrason çekti bir sorun yok dedi başka test yapmadı. Daha yeni korunmaya başlamışsın 1 sene dene ondan sonra gerekirse başka tetkikler yaparız dedi. Sizin gittiğiniz doktorlar da böyle mi yaptı bana ilgisizlik gibi geldi
Özel miydi?

Kızlar size bir şey sormak istiyorum reglime 2 gün kaldı bu ay ilk defa ovulasyon testi kullandım ve değerlendirdim. Forumda gebelik belirtileri okudum akıntı oluyormus ama bende yok sadece bir defa beyaz kremsi bir akıntı geldi başka da gelmedi hamile olmayabilir miyim? İlla akıntı mi olması lazım
Hayır bende hiç akıntı olmamıştı

Kızlar iyi akşamlar ne yazık ki oğlum bisikletten düştü ve ameliyat oldu 3 ay kolu demirli kalıcak ben bebek fikrinden vazgeçtim ama eşim çok istiyor oğlum bu arada 5 yaşında kreşe başlicak tı ertelencek oda kolundan dolayı sizce bebek için uygun zaman mı ben çünkü bu ay olursa olur olmazsa seneye demiştim eşime

Kızlar iyi akşamlar ne yazık ki oğlum bisikletten düştü ve ameliyat oldu 3 ay kolu demirli kalıcak ben bebek fikrinden vazgeçtim ama eşim çok istiyor oğlum bu arada 5 yaşında kreşe başlicak tı ertelencek oda kolundan dolayı sizce bebek için uygun zaman mı ben çünkü bu ay olursa olur olmazsa seneye demiştim eşime

Geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin 💐 en doğru kararı eşinle ortak verirsiniz hakkınızda hayırlısı olsun

Canım bebek hemen olmaz kolay kolay bence öyle bi deneyin zaten tutarsa da olacağı varmış

X