Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

27-31 gün aralığında canım. Bu şekilde düzenli ilk defa bu ay 38 oldu ama oda hsg den dolayı muhtemelen. Anladım canım yani en koyu olduğu gün önemli o zaman. Bende de akıntıdan yola çıkarak 12-16 günler arası oluyor diye düşünüyorum. Peki canım ilk idrarla yapılmıyor demişsin. Peki öncesinde sıvı alımı olmuşsa etkiler mi sonucu senin dediğin saatler o kadar erken saatler değil çünkü
Siviyi kesmek gerekiyor diyorlar ama ben kesmemistim her ay bende çok belirgin çıktı bayağı köyü çünkü lh piki cok yükseliyor canim. Aynen 12 16 arasi yap testi de internetten al eczanelerde cok pahalı

Artık sabit topik yapalım be yorulduk 🤣🤣
Ben büyük ihtimalle yarın histereskopi olucam hastane ile konuştum şimdi. Bu ay değerlendirme yapma diyebilirler diye düşünüyorum. Sizi takip etmek için burdayım. Hep destek tam destek ✊️ O ay bu ay olacak dişi kurtlar 🤣🤣
Bence de çok mantıklı ay hesabı yapmadan artık bir topika açalım ondan hep konuşalım ne bu böyle oradan oraya taşın oradan oraya 😂 histereskopi ne oluyor canim

Siviyi kesmek gerekiyor diyorlar ama ben kesmemistim her ay bende çok belirgin çıktı bayağı köyü çünkü lh piki cok yükseliyor canim. Aynen 12 16 arasi yap testi de internetten al eczanelerde cok pahalı
Tamam canım teşekkür ederim. Maksat bunu da denemedim dememek için yapıyorum işte belki olur ne diyeyim. Bende eczaneden mi alsam diyordum o zaman internete bakayım ben

Ben büyük ihtimalle yarın histereskopi olucam hastane ile konuştum şimdi. Bu ay değerlendirme yapma diyebilirler diye düşünüyorum. Sizi takip etmek için burdayım. Hep destek tam destek ✊️ O ay bu ay olacak dişi kurtlar 🤣🤣
Kizlar gerckten sabit bi topik yapalim 😂

Ya ahahahah sesli güldüm vallahi aylardır dolanıyoruz ya 🤣🤣🤣 neyse R Random3 kırdı o şeyi gelcez bizde kızlar

X