Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Norveç balık cenneti.
Is dolayısıyla mi oradasınız?
Vatana dönüş var mi planda?
Vatana dönüş dediniz de . Bende artık yavaş yavaş bu planlar oluyor . Ensem diyeceksiniz. Artık Almanya’da kendi vatandaşının satıp Ukrayna veya Suriye’ye daha çok önem verdiklerini gösteriyorlar. O yüzden bu sene 10 bin den fazla Türkiye’ye göç eden oldu
Yani ben düşünmüyor değilim

Aa cok gecmis olsun. İns hamilelik belirtisiidr bemim 3 veya 5 agustos bat. Cunku tam yumrtlama tarihimi bilmiyorum
Bende de kafa karışıktı bu ay o konuda . Bulduğum günü değerlendirme yaptık. Eşim özel bir şirkette yönetici ondan geceleri bazen calişip evde olmuyor. Bu ay toplamda 23 25 ve 27 Temmuz’da değerlendirme yaptık. Aslinda 21 Temmuz da ovulasyon pozitif ti ancak bana inandırıcı gelememişti . Ondan kaçırdık o günü
Bakalım belki yine de tutmuştur

İnsallah tutmustur. Siz de benim gibi birliktelik tam yumurtlama gunune denk gelememis. Yumurta ve spermin uzun yasama suresinden tutunma olabiliyormus. İnsallah en azindan o sekilde olmustur

İnsallah tutmustur. Siz de benim gibi birliktelik tam yumurtlama gunune denk gelememis. Yumurta ve spermin uzun yasama suresinden tutunma olabiliyormus. İnsallah en azindan o sekilde olmustur
Sende benim gibi karmaşık haldesin desene
Belirtim yok hiç
Adete son 9
Bakalım neler olacak
Çok sabırsızlık var

Peki hisler
Aynen ben de sabirsizim su an cok. Keskes su yumurtlamadan adete kadar olam sure hep cok hizli olsa da bir an once sonucu gorebilsek
Peki hislerin sana ne diyor ?
Benim hislerim çok kuvvetlidir etrafımdaki insanlar bunu der de ben olmadığımı düşünüyorum bu ay yine

Peki hisler

Peki hislerin sana ne diyor ?
Benim hislerim çok kuvvetlidir etrafımdaki insanlar bunu der de ben olmadığımı düşünüyorum bu ay yine
İnsallah bu sefer hisleriniz sizi yaniltir da hamile olursunuz valla ben de hic ama hiccc hissetmiyorum hamileligi. Bir de biz daha yeni dusunmeye basladik bebek. Oncesinde kaza vs bir seyler oldu da oyle dusunmeye basladik. İlk defa bu ay yapilmasi gerekenleri yaptim. O yuzden ayri bir merak ve heyecan var. Bu ay da olmazsa ben elimden geleni yaptim demek ki bende bir sorun var psikolojisine giricem kesin

Bende de şuan ikinci denediğimiz ay ondan önce ben aralıkta doğum kontrol hapını bırakmıştım ve eşim içime boşlamıyordu . Dikkat ediyorduk cünkü ev aldık ve taşınma stresi vardı .
Şimdi evimizdeyiz . Geçen ay kaza olsu icime boşaldı dediğin gibi düşünmeye başladık
Yaş daha 24

Aaa ne kadar ayniyiz ya bu kadar olurr benim de haziran da heralde mevsim gecisinden dolayi yumurtlamam cok gec oldu normalde cok duzenlidir aslinda. İliski oldu ve ben arkasindan yumurtladim. O ay hem adet gec kaldi hem de ilk defa boyle bir sey oldu ya ben dedim kesin hamile oldum. Bunlari dusune dusune kabullenmisim demek ki. Kan testi negatif cikinca esim de ben de cok uzulduk. Diger ay da esim yurtdisindaydi yumurtlamami kacirdik heralde bilmiyorum yine olmadi. Bu ay her sekilde dikkat ettim. Bilmiyorum ilk deneme mi denilir buna yoksa uc aydir deniyoruz mu. Ama asil bu ay ilk gibi. Bakalimm ne zaman olacak

Bende seninle aynıyım sanırım . Bu 2. Deneme ve kaçırarak 2 gün sonra 2 gün arayla hep ilişki oldu . Sanırım tuttuysa bir mucıze .
Bende açıkçası geçen ay çok üzüldüm .
Adetin tekrar gecikmemesi icin sana ısırgan otu çayı tavsiye ederim.
Ben haptan sonra 7 ay uğraştım düzene sokmak için
Benim ablam mesela benimle aynı hapı kullandı ve 7. Ayda hamile kalabildi . Yani tam 6ay olmadı

Dogum kontrol haplarinin cok zarari var keske hic kullanmasaydin. Zaten hamilelik de anlatildigi gibi pat diye olmuyor. Belli bir zaman sonra oluyor. Ben hap vs kullanmadim. İnsalalh iyice duzene girer gunlerin. Bu arada ben de 26 yasindayim

Dogum kontrol haplarinin cok zarari var keske hic kullanmasaydin. Zaten hamilelik de anlatildigi gibi pat diye olmuyor. Belli bir zaman sonra oluyor. Ben hap vs kullanmadim. İnsalalh iyice duzene girer gunlerin. Bu arada ben de 26 yasindayim
Benim doktorun verdiği hap özellikle yüzde 50 risk var hala diye almıştım. Zaten burda nesil çok az olduğu icin sana sadece 50/50 korumalık birşey veriyorlar hatta vermek istemiyorlar . Türkiye’de ki haplara benzemiyor yani . Ki burda paketi 40 Euro olsu şuan kimse kullanmasın diye

Aynen kimse kullanamaz 40 euroya gercekten siz neredesiniz su anda? O zaman zaten kullandigin hap da basit bir sey

bende ilk deniyorum bu ay bakalım merakla bekliyorum :) :) hatta sizinde sanırım bat 5 di değil mi öyle okudum sanki :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…