Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Yürüyüş, spor beslenmelerine dikkat ediyorlar mı?
Ve link atar mısın.

Aynen bence de. Ya da adetten 5 gun once vs de olabilir. Aslinda yerlesme kanamasi gibi hafif bir kanama gorsem hemen yapicam. Ama sadece uykuluydum gun icinde :/ bende sizdeki gibi kasik agrilari falan baslamadi
Bende de kanama falan olmadi sadece dune kadar sanki adet olacakmisim gibi kasilmalar oldu su an yok ama. Su anda ada acayip bir uyku uyuma istegii ama gebelik hissetmiyorum hic bence degilim ben

Yürüyüş, spor beslenmelerine dikkat ediyorlar mı?
Ve link atar mısın.
Pek değil. Belki beslenmeye daha fazla dikkat ediyor olabilirler. Balık, yeşillik yemek gibi. Ama mutlaka folik acid ve diğer vitamin takviyelerine başlıyorlar. ‘Kvinne guiden’ yazın google a forum çıkar karşınıza direkt

Norveç balık cenneti.
Is dolayısıyla mi oradasınız?
Vatana dönüş var mi planda?

Üniversite hastanesinde çekiliyor dediler banada ama cihazın eski olduğunu söyledi doktor cesaret edemedim 3 aydır bekliyorum
Yok öyle bişi çoğu yer yapıyo o üni hastaneleri doktora muayene olmadan yapmıyo extra para alıyorlar insanlardan. Eski makineden uzak dur valla o felaket bişi asla tavsiye etmem

Hayır canım zaten burda evlendim burda yaşıyorum :) balık yemeye çalışın mutlaka, olmadı onun takviyesini alın, burdakiler çok önemsiyor.
Balık yiyemesemde balık yağı almaya çalışıyorum canım:)

Özlem oluyor di mi vatana?
Gurbet sonuçta kendi toprağın gibi aidiyet olamaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…