Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

turuncu agac canım selam :) ben adet günümü 1 ağustos olarak bekliyordum ama erken oldu bugun geldi. benim yeni bat 26 ağustos olarak günceller misin ?
bu ay hem 3 temmuz hem de 29 temmuz adet başlangıcım oldu

Hapların etkisi olabilir normalde 1 yıl falan etkiliyor deniyor doğruu ama sanırım sizinkiler dediğin gibi farklı olabiliyor demekki. İnşallah sizde kavuşursunuz bebişinize :)

Çok az etkisi ba
Aynen kimse kullanamaz 40 euroya gercekten siz neredesiniz su anda? O zaman zaten kullandigin hap da basit bir se
Çok az etkisi vardı .
Yer olarak mı diyorsunuz .
Münih Almanya
Avukat sendikası mı diyorlar Türkçede orda sekreter olarak çalışıyorum.
Mesleğim bitti geçen sene evlendim
Bu sene planda inşallah çocuk var
Sen nerde yaşıyorsun

Hapların etkisi olabilir normalde 1 yıl falan etkiliyor deniyor doğruu ama sanırım sizinkiler dediğin gibi farklı olabiliyor demekki. İnşallah sizde kavuşursunuz bebişinize :)
Ben özellikle yüzde yüz koruyucu istemiyordum. Zaten 3 ay kullandim sonra her yerimde allerji oldu . Hemen biraktm. Burada kimseye kolay kolay vermiyorlar dogum kontrol hapi.
Ben almanlara göre cocuk icin daha Cok genc oldugum icin bana verildi .
Almanlar en erken 32 33 cocuk yapyiorlar

İnsallahh bu ay olur hayirlisiyla ben de bir bucuk sene oldu evleneli. Ben istanbul’da yasiyroum

Oooo onlar maşallah kaç yaşında yapıyorlar zaten genelde Almanyada bende 2 çocuk falan görüyorum en fazla :) Türkiyede maşallahımız var biz en erken hangi yaş aklına geliyorsa o zaman oluyor :) etkisi geçmiştir o zaman hapın faln kalmamıştır :):)

teşekkürler. birde kan testlerim ve smear testim temiz çıktı muayenede de temiz demişti doktor adetim de düzenli ama sürece ilk defa girdik bu ay o yüzden birazcık oldu olmadı korkusu var gerçi bata daha var ama ben biraz tez canlıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…