Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

turuncu agac turuncu agac canım selam :) ben adet günümü 1 ağustos olarak bekliyordum ama erken oldu bugun geldi.🤷‍♀️ benim yeni bat 26 ağustos olarak günceller misin ?
bu ay hem 3 temmuz hem de 29 temmuz adet başlangıcım oldu 🙄

Bende seninle aynıyım sanırım . Bu 2. Deneme ve kaçırarak 2 gün sonra 2 gün arayla hep ilişki oldu . Sanırım tuttuysa bir mucıze .
Bende açıkçası geçen ay çok üzüldüm .
Adetin tekrar gecikmemesi icin sana ısırgan otu çayı tavsiye ederim.
Ben haptan sonra 7 ay uğraştım düzene sokmak için
Benim ablam mesela benimle aynı hapı kullandı ve 7. Ayda hamile kalabildi . Yani tam 6ay olmadı
Hapların etkisi olabilir normalde 1 yıl falan etkiliyor deniyor doğruu ama sanırım sizinkiler dediğin gibi farklı olabiliyor demekki. İnşallah sizde kavuşursunuz bebişinize :)

Çok az etkisi ba
Aynen kimse kullanamaz 40 euroya gercekten😂 siz neredesiniz su anda? O zaman zaten kullandigin hap da basit bir se
Çok az etkisi vardı .
Yer olarak mı diyorsunuz .
Münih Almanya
Avukat sendikası mı diyorlar Türkçede orda sekreter olarak çalışıyorum.
Mesleğim bitti geçen sene evlendim
Bu sene planda inşallah çocuk var
Sen nerde yaşıyorsun 🙂

Hapların etkisi olabilir normalde 1 yıl falan etkiliyor deniyor doğruu ama sanırım sizinkiler dediğin gibi farklı olabiliyor demekki. İnşallah sizde kavuşursunuz bebişinize :)
Ben özellikle yüzde yüz koruyucu istemiyordum. Zaten 3 ay kullandim sonra her yerimde allerji oldu . Hemen biraktm. Burada kimseye kolay kolay vermiyorlar dogum kontrol hapi.
Ben almanlara göre cocuk icin daha Cok genc oldugum icin bana verildi .
Almanlar en erken 32 33 cocuk yapyiorlar 😂😂

Çok az etkisi ba

Çok az etkisi vardı .
Yer olarak mı diyorsunuz .
Münih Almanya
Avukat sendikası mı diyorlar Türkçede orda sekreter olarak çalışıyorum.
Mesleğim bitti geçen sene evlendim
Bu sene planda inşallah çocuk var
Sen nerde yaşıyorsun 🙂
İnsallahh bu ay olur hayirlisiyla 😍 ben de bir bucuk sene oldu evleneli. Ben istanbul’da yasiyroum🥰

Ben özellikle yüzde yüz koruyucu istemiyordum. Zaten 3 ay kullandim sonra her yerimde allerji oldu . Hemen biraktm. Burada kimseye kolay kolay vermiyorlar dogum kontrol hapi.
Ben almanlara göre cocuk icin daha Cok genc oldugum icin bana verildi .
Almanlar en erken 32 33 cocuk yapyiorlar 😂😂
Oooo onlar maşallah kaç yaşında yapıyorlar zaten genelde Almanyada bende 2 çocuk falan görüyorum en fazla :) Türkiyede maşallahımız var biz en erken hangi yaş aklına geliyorsa o zaman oluyor :) etkisi geçmiştir o zaman hapın faln kalmamıştır :):)

teşekkürler. birde kan testlerim ve smear testim temiz çıktı muayenede de temiz demişti doktor adetim de düzenli ama sürece ilk defa girdik bu ay o yüzden birazcık oldu olmadı korkusu var gerçi bata daha var ama ben biraz tez canlıyım :KK70:

X