Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Merhaba kozlar bende geldim bekleme süresinde çok girmek istemedim ama dayanamadım pazar günü regl günüm kaldı 3 gün ama belirtiler adet belirtisi miii yoksa gebelik mi hiç bilemiyorum 😅 normale göre daha farklı bir kasık ağrısı var adet gibi değil göğüsler açıyor ama adet öncesi de şişip acır fark olarak 2 gün çok bacak baldır ağrısı yaşadım uykum da geliyor ama psikolojik mi bilemiyorum en sonunda hunileri takacağım sanırım başıma 🤷🏼‍♀️

İnce düşüncen için çok teşekkür ederim kuzumm. Valla bugünki yaşadığımdan sonra bebek konusundan bile soğudum diyebilirim zaten akşamına da adet oldum modum yerle bir oldu iyice . Zaten zor bela kendimizi mutlu etmeye calisiyorken her ay hüsranla karşılaşıyorken böyle drlarla denk gelmek çok üzücü . Bi an önce özle gitcem başka türlü geçmicek gibi zaten ..
hiç aksatmadan git canım gerçekten tedavi yöntemi vardır illaki devletteki doktorlar artık baya yoğun oldukları için güzeline denk gelmezsen biraz çektiriyorlar. Doktora gidince haber verirsin canım. Modunu düşürme inşallah hayırlısını dile hep güzel olacak herşeyyy

canım selam çikolaya listi yazınca hemen atladım yorumuna :KK70: bende de çikolata kisti var bana direk tüp bebek dediler fakat amh değerim(4,25) ve rahim filmim temiz çıktı diye ben bir kaç ay doğal yolla bekliyorum çevrenizde çikolata kisti ile hamile kalan var mı ?
Canım bu çikolata kistleri bulundukları yerlere göre tedavi uygulanıyormuş çok yakın etrafımda iki kişi vardı çikolata kisti olan biri tedaviyle sanırım diğeri tüp bebekle hamile kaldı doğurdular bile rahat ol inşallah basit tedaviler kalınabiliyor 🙂

Merhaba kozlar bende geldim bekleme süresinde çok girmek istemedim ama dayanamadım pazar günü regl günüm kaldı 3 gün ama belirtiler adet belirtisi miii yoksa gebelik mi hiç bilemiyorum 😅 normale göre daha farklı bir kasık ağrısı var adet gibi değil göğüsler açıyor ama adet öncesi de şişip acır fark olarak 2 gün çok bacak baldır ağrısı yaşadım uykum da geliyor ama psikolojik mi bilemiyorum en sonunda hunileri takacağım sanırım başıma 🤷🏼‍♀️
inşallah hamilelik belirtisidirr çok az kalmış öğrenmenize hayırlısı olsuunn :)

Ben yumurtlamayı 10 günde gördüm ancak değerlendirme yapamadım . 12. Gün yapabildim . Belki o 24-36 saat arası yinede tutmuştur. 12 13 14 ilişkili gectı. Ama sorsanız hic belirti veya ümidim yok 😞artık moralim çok bozulduğunu fark ettim
hiç umutsuzluğa kapılmayın inşallah hayırlısıyla bebişiniz sizi bulacak yola devam :) regl olmadığınız sürece her zaman bir umut vardır olsa bile diğer aylar için umudumuzu yüksek tutalım güzel enerjiler gönderelimm :KK200:

Canım bu çikolata kistleri bulundukları yerlere göre tedavi uygulanıyormuş çok yakın etrafımda iki kişi vardı çikolata kisti olan biri tedaviyle sanırım diğeri tüp bebekle hamile kaldı doğurdular bile rahat ol inşallah basit tedaviler kalınabiliyor 🙂
ben bebek istediğim için ilaçla tedavi olamıyorum şuan. hiç bebeğim olmadığı içinde doktorlar ameliyat önermiyor. yumurtalık rezervim azalır dıye. hsg cekildim tuplerim açık rahim normal Allaha şükür bir sıkıntım yok. direk tüp bebek yaptırmak istemedik eşimle, 1 yıllık evliyiz sadece bir ay korunmasız ilişkilerimiz oldu. sonra doktora gittim genel muayene için orada öğrendim kistlerin olduğunu.

ben bebek istediğim için ilaçla tedavi olamıyorum şuan. hiç bebeğim olmadığı içinde doktorlar ameliyat önermiyor. yumurtalık rezervim azalır dıye. hsg cekildim tuplerim açık rahim normal Allaha şükür bir sıkıntım yok. direk tüp bebek yaptırmak istemedik eşimle, 1 yıllık evliyiz sadece bir ay korunmasız ilişkilerimiz oldu. sonra doktora gittim genel muayene için orada öğrendim kistlerin olduğunu.
Bencede beklemeni öneririm o zaman yakınımın tüp bebek yaptırmasındaki sebebi sanırım tüplerini kapatmasıydı ama ilk denemesinde de kaldı zaten inşallah bir an önce sende kalırsın canım

Kizlar adet tarihinden once hamilelik testi yapmak istersek bu erken sonuc verenlerden mi almaliyiz? Peki adet tarihini de gecerse ve hala daha adet olmadiysak o zaman mi normal test kullaniyoruz? Ay kafam karisti benim :/

Bu arada ben de 21nde yumurtladim. Sadece 20sini ve 22sini degerlendirebildik. Takvimde bat 5 Agustos gosteriyor, daha 8 gun var. Hicbir belirtim yok sadece bugun cok uykuluyum. Test icin erken sanirim daha

X