Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

hiç umutsuzluğa kapılma canım, bu işler hiç belli olmaz, sonuçta biz kendi tahminlerimizi yazıyoruz, 10 gün gördüğünden nasıl eminsin, belki durum farklıdır, Allahtan ümit kesilmez, çalışmalara devam :) burada hepimiz bekleyişteyiz yalnız olmadığını bilmek iyi gelir belkÇok çok
Çok teşekkür ederim güzel sözlerin için . Yaklaşık 7 aydır doğum kontrol hapını bıraktım .
Bu da 2. Ay denememiz . Insan ister istemez bazen ümitsiz oluyor …

hiç umutsuzluğa kapılmayın inşallah hayırlısıyla bebişiniz sizi bulacak yola devam :) regl olmadığınız sürece her zaman bir umut vardır olsa bile diğer aylar için umudumuzu yüksek tutalım güzel enerjiler gönderelimm :KK200:
Haklısınız . Allah bakabilen ve isteyen herkese nasip etsin . Ben almanyada yaşıyorum ve etrafımda o kadar çok aldıran var ki . İnanki böyle görünce çok sinir oluyorum. Yıllarca evlat hasreti çekenler var

Haklısınız . Allah bakabilen ve isteyen herkese nasip etsin . Ben almanyada yaşıyorum ve etrafımda o kadar çok aldıran var ki . İnanki böyle görünce çok sinir oluyorum. Yıllarca evlat hasreti çekenler var
gerçekten nasıl kıyıyorlar ben hiç anlamıyorum çok korkunç bişey yani insanlar olsun diye ne umutlarla bekliyorlar onlarda rahatça aldırıyorlar

Ne yazıkki öyle kendimden örnek vereyim kuzum adetlerim düzenlidir 27-28 günde bir olurum şu an kadar bi hastalık vs geçirmedim.hemen ilk ay olur sandım gittim pko var dediler adetlerim düzenlimdedim olabilir dediler. Daha sonra ultrasonda polip göründü 0.7 cm ( ama bu belirti vermişti ara kanamalarım olurdu 14. Günde yumurtlama kanamasıdır dedimpolipmiş ) 2 kez femara denedim tutmadı o sırada polip 1.7 cm oldu büyümez diyen doktorlar hepsi şaşırdı yalnızca bir doktor dışında neyse baktım olmuyor 7. Ayda hsg çekildim ve sağ tüp tıkalı çıktı hsg sırasında basınçlı ilaçla açtılar 2 gün sonra polipi aldırdım ondan 2 ay sonrada hamile kaldım ama ne yazıkki 2 aylıkken kaybettim işte böyle canım içeri bir kez girince çakamıyorsun
çok geçmiş olsunn canımm birşey diyeceğim polip konusunda yumurtlama kanaması sanmıştınız ya ne kadar kanama oluyordu uzun mu sürüyordu adetiniz ??

çok geçmiş olsunn canımm birşey diyeceğim polip konusunda yumurtlama kanaması sanmıştınız ya ne kadar kanama oluyordu uzun mu sürüyordu adetiniz ??
Hayır canım adetlerimde asla şaşma uzama kısalma olmazdı yalnızca adetin tam 14. Günü kanama olurdu ama böyle bazen pembe bazen kahverengi akıntı şeklinde 3-4 gün sürerdi

Birşey soracağım adetim normalde 30-35 günde olurdu adetin ilk gününden bir sonraki adete kadar olan süre buydu. Ama 2 aydır 21-25 gün arasında oluyor yine adetin ilk günü ve sonraki adetin ilk gününden itibaren bu süre yani kanamanın olmadığı günler 15-19 gün falan bu normal değil dimi ?

X