Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

şimdi şöyle ben ilk gebe kaldgmda da bu yolla kalmıstım, hala da saklarım testler :) onlar bunun gibiydi aşırı koyulaşmamıştı çizgiler. ben sadece diğer günlere göre koyulaşıp daha sonra silikleşmesinden anlıyorum yumurtlama olayını. neyse umarım umduğumuz gibi olur da tutmuştur :))
O zaman dediğiniz gibi olabilir inşallah olmuştur Allah bekleyen herkese tez vakitte hayırlı mutlu haberi aldırsın bizle beraber aminnn👶🏻💐

Allah razi olsun çiçeğim doğru diyorsun test için de hormonlarin yukselmesi icin de daha cook erken gecikmeyi de bekleyemiyoruz ki gecikmeden önce yapmak sacma aslinda. Ama iste insan burda 5 gun 10 gün erken öğrenenlerin görünce belki bir umut diyor 😂
Evet ya aslında o kadar erken öğrenmek bi yandan da stres ben ondan da korkuyorum çünkü kendimi biliyorum, benim sat 8 temmuz pik 21 temmuz bat 5 ağustos o sabah yapmayı planlıyorum aslında bi kaç gün de geçmeseni beklemek isterim ama o gün cuma ve ben haftasonundan önce söylemek istiyorum eşime tabi eğer olmuşsa (dilerim Allahtan hamile olayım) çünkü evde olmayacağız haftasonu muhtemelen annemlere gideriz söylemeden duramam ona 🙈
En heyecanlandıran kısım da bu beklemede böyle hayallere dalma inşallah bu ay gerçek olur hepimizinki amin 🙏🏻🙏🏻

Son düzenleme:
Merhaba kızlar bayadir yazmıyordum nasılsınız 🙂 benim bugün 12. günüm iki gündür akıntım var kasıkta ağrı değil ama elimle hafif bastırdığımda içerde bir hareketlilik guruldama mi desem gaz sancısı mi desem tanımlayamıyorun biseyler oluyor gibi aynı şeyleri yaşayan var mı.
Adetine kaç gün var canım?
Biraz daha açar mısın, elinle dokunmadanda ağrımıyor mu?

Ben yumurtlamayı 10 günde gördüm ancak değerlendirme yapamadım . 12. Gün yapabildim . Belki o 24-36 saat arası yinede tutmuştur. 12 13 14 ilişkili gectı. Ama sorsanız hic belirti veya ümidim yok 😞artık moralim çok bozulduğunu fark ettim

Ben yumurtlamayı 10 günde gördüm ancak değerlendirme yapamadım . 12. Gün yapabildim . Belki o 24-36 saat arası yinede tutmuştur. 12 13 14 ilişkili gectı. Ama sorsanız hic belirti veya ümidim yok 😞artık moralim çok bozulduğunu fark ettim
hiç umutsuzluğa kapılma canım, bu işler hiç belli olmaz, sonuçta biz kendi tahminlerimizi yazıyoruz, 10 gün gördüğünden nasıl eminsin, belki durum farklıdır, Allahtan ümit kesilmez, çalışmalara devam :) burada hepimiz bekleyişteyiz yalnız olmadığını bilmek iyi gelir belki

Kesinlikle 25 yaşında 0.7 amh si olan arkadaşım şu an ikizlere hamile o yüzden hiç belli olmuyor çok fazla örnek hele ki benim çevremde çikolata kistleri olanla Yüksel derece pko olanlar vs vs o yüzden her şey zamanla çözülüyor zamana bırakmalı
canım selam çikolaya listi yazınca hemen atladım yorumuna :KK70: bende de çikolata kisti var bana direk tüp bebek dediler fakat amh değerim(4,25) ve rahim filmim temiz çıktı diye ben bir kaç ay doğal yolla bekliyorum çevrenizde çikolata kisti ile hamile kalan var mı ?

X