Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Temmuz grubunda tamda sizin problemi araştırıyordum bende hastanede bir olay yaşamışsınız galiba birde devletti düzgün doktora denk gelmek çok zor artıkk o yüzden özele gidin imkanınız varsa sanki arkadaşların da yazdığı gibi prolaktin hormonunun baya etkileri oluyormuş acil onu ölçtürün ihmal etmeyin lütfen çok geçmiş olsun 🙏
İnce düşüncen için çok teşekkür ederim kuzumm. Valla bugünki yaşadığımdan sonra bebek konusundan bile soğudum diyebilirim zaten akşamına da adet oldum modum yerle bir oldu iyice . Zaten zor bela kendimizi mutlu etmeye calisiyorken her ay hüsranla karşılaşıyorken böyle drlarla denk gelmek çok üzücü . Bi an önce özle gitcem başka türlü geçmicek gibi zaten ..

Kızlar günaydın:KK66: sıralı yumurtlma testlerm, sanırım 10.günde çatlamış değil mi, umarım yakalamısımdr😊🙏

Eklentiler

• C6DFBFD1-F560-4773-B3CD-2BDA8EE14B29.jpeg
    C6DFBFD1-F560-4773-B3CD-2BDA8EE14B29.jpeg
    69,5 KB · Görüntüleme: 53
O test evde durdukca ben duramiyordum illa yapacaktim zaten belirtim de yok ki 😂

Normal testte 6 gün önce çıkmaz zaten bence de arkadaşım umudunu yitirme 💐 bir de belirti olayına çok takılmamak lazım sanırım ya kendimden biliyorum arayınca insan buluyo ama gebe falan da değildim halbuki, doktorların hep esas ilk adet gecikmesi diyolar, hamile kadınlar major belirtilerinden bulantı vs gibi hep 6dan sonra başladı diyolar biz 4 dolmadan belirti arıyoruz belirti olmasa da olmuş olabilir bence. Dün yine topik olarak dua ettim valla inşallah hepimiz güzel haberler alalım bu ay amin 💐

Canım normalde t cden daha koyu olunca yumurtlama oluyor deniyor o yüzden 10. Gün de yeteri koyulukta değil gibi ama kesin de bi şey söyleyemiyorum tabi inşallah olmuştur ve döllenmiştir🙏🏻
şimdi şöyle ben ilk gebe kaldgmda da bu yolla kalmıstım, hala da saklarım testler :) onlar bunun gibiydi aşırı koyulaşmamıştı çizgiler. ben sadece diğer günlere göre koyulaşıp daha sonra silikleşmesinden anlıyorum yumurtlama olayını. neyse umarım umduğumuz gibi olur da tutmuştur :))

Normal testte 6 gün önce çıkmaz zaten bence de arkadaşım umudunu yitirme 💐 bir de belirti olayına çok takılmamak lazım sanırım ya kendimden biliyorum arayınca insan buluyo ama gebe falan da değildim halbuki, doktorların hep esas ilk adet gecikmesi diyolar, hamile kadınlar major belirtilerinden bulantı vs gibi hep 6dan sonra başladı diyolar biz 4 dolmadan belirti arıyoruz belirti olmasa da olmuş olabilir bence. Dün yine topik olarak dua ettim valla inşallah hepimiz güzel haberler alalım bu ay amin 💐
Allah razi olsun çiçeğim doğru diyorsun test için de hormonlarin yukselmesi icin de daha cook erken gecikmeyi de bekleyemiyoruz ki gecikmeden önce yapmak sacma aslinda. Ama iste insan burda 5 gun 10 gün erken öğrenenlerin görünce belki bir umut diyor 😂

O omur ozguven merhabalar ben size bir şey danışmak istiyorum, dün ateş ölçmeyle ilgili yazmıştınız ben de dün sizin mesajınızdan önce bi ölçmüştüm öylesine dün 6dpo idi implantation dip falan olur mu acaba diye yanlış hatırlamıyorsam dün ağız içi 36.5ti bu sabah 36.8 bu anlamlı bi artış mı acaba tecrübelerinize göre şimdiden teşekkürler 💐

X