Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Doktor olmadığımı nerden biliyorsunuz ? Bilimsel bilgiyi neye göre reddediyorsunuz spermogram üzerine kaç çalışma yaptiniz ?

Doktor kız kardeşimden bizzat cok nadirde olsa bi haftaya kadar yaşayabileni duymuştum. Bence biraz kendi mantığınla kıyaslayarak sen büyük tepki veriyosun gibi geldi bana
Ben fevri davranmiyorum demi arkadasta problem var. Hicbir bilgisi olmadan gelmis birde doktor musun diyor. Evet doktorum yapılan arastirmalara göre sperm vajinal salgilarda 5 güne kadar yaşar. Gel de laf anlat böylelerine

Ben fevri davranmiyorum demi arkadasta problem var. Hicbir bilgisi olmadan gelmis birde doktor musun diyor. Evet doktorum yapılan arastirmalara göre sperm vajinal salgilarda 5 güne kadar yaşar. Gel de laf anlat böylelerine
Diliniz ust perdeden ve kibir kokuyor, "arkadaşda problem var" falan, bu üslup hoş degil böyle bi yere varmakda şık değil.

Merhaba Bende ikinci femera kullanışım bu ay sizde yumurta gelişiyor mu kaç tane oluyor boyutları nasıl

Adetin 11. Günü 19 mm filan oluyor ama döllenmiyor ne yazıkki genelde 1 ya da 2 tane oluşuyor sizinkiler nasıl kaç kez deneyeceksiniz femarayı
Ben geçen ay dört yumurta vardı 19-16-16-15 ve hepsi çatladı ama döllenme olmadı bu ay iki yumurta oluştu 19-20 çatladı ama beklemedeyim bakalım nasip kaç kere kullanılıyor bilmiyorum doktor bişey demedi hiç

Ya bu beklemeler ne heyecanli ya.
Ilk takibin mi?

Benim geçen sene olmuştu sonuç alamadik sen alırsın inş kalbini ferah tut
Yok canım 3. Femara bu ay da olmazsa hsg dedi doktor bakalım sen kaç kez denemiştin ben 5 ay önce fostimon iğne + femara kullanıp hamile kalmıştım bu sefer günde 3 kez kullandım femarayı ilk kez

Bende de 4 yumurta oluştuğu zamanlar olurdu mantık olarak kısa sürede bu kadar çok yumurta oluşunca kalitesi düşüyor işte günde 2 kez mi aldın femarayı

Arkadaşlar kasıklarımda ağrı ver sürekli oluyor kramp gibi ama değil özellikle sol tarafım aditime 10 gün var bu ay yumurtlama oldumu emin değilim test yapsam çıkacağını düşünmüyorm sizce kadın doğuma gitmeli miyim enfeksiyon falan olabilir mi bilemedim de

Bende de 4 yumurta oluştuğu zamanlar olurdu mantık olarak kısa sürede bu kadar çok yumurta oluşunca kalitesi düşüyor işte günde 2 kez mi aldın femarayı
Evet bende öyle düşündüm çok yumurta kalitesiz iki ideal bence günde üç kez içiyorum ben doktor öyle verdi kardeşimin bir yumurtası vardı hamile kaldı bakalım nasip inş bizde kalırız

Bu ay iki yumurta da aynı yumurtalıktan mı yoksa sağ sol ayrı yerlerden mi büyümüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…