Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Selam kızlar. Bugün dayanamadım kan verdim. Adetime 4-5 gün var hcg 3.5 çıktı. Ne diyorsunuz umutlanıyım mı? Daha önce adetim 10 gün geçse bile 0.1 çıkardı
Yükselebilir daha regle varmış inşallah vardır gebelik 🙏🏻🙏🏻 Benimde 11.gün yumurtlamadan sonra test yaptım negatif çıktı 🥺 adete 3 gün var

Aşırı açlık ve susuzluk derken daha detaylı yazsanız
İgneden sonra sürekli yemek yeme istegi 10 dakikada acıkıyorum sanki hiç bişe yememiş gibi sürekli su damagım kuruyor sık idrar kasık agrım ve adet olcak gibi sancım var ara sra akıntım oluyor
Aşırı açlık ve susuzluk derken daha detaylı yazsanız

Bilimsel bir bilgi bu canım bunu bircok dr bilir.
biz doktor değiliz bilemeyiz sizde değilsiniz ama o gün sayısının 5 olduğunu hiç sanmam max 3 gün ortalama 2 gün her doktorun söylediği bilimsel bilgi bu değildir de
5 gün ne ya... olabilir bilgisi verin bence insalara net bilgiler vermeyelim doktor değiliz ya hani net kesin cümleler hiç mantıklı değil 5 gün zaten mantık dışı yok 1 ay :işsiz:

Bende valla o metodlara göre yapıcam 🤣 haftaya çarşamba perşembe deneme günü bakalım artık ilkinde regl bitişinde olmuştu oğlum oldu şimdi bakalım ne olucak ama ben 1 haftalığına tatile gidicem dönüşte Dr muayenesi planlıyorum kan testinde çıkar zaten bata az kalmış oluyo zaten
O gün dışında birliktelik olmamış mıydı ki o gün kaldın?

biz doktor değiliz bilemeyiz sizde değilsiniz ama o gün sayısının 5 olduğunu hiç sanmam max 3 gün ortalama 2 gün her doktorun söylediği bilimsel bilgi bu değildir de
5 gün ne ya... olabilir bilgisi verin bence insalara net bilgiler vermeyelim doktor değiliz ya hani net kesin cümleler hiç mantıklı değil 5 gün zaten mantık dışı yok 1 ay :işsiz:
Doktor kız kardeşimden bizzat cok nadirde olsa bi haftaya kadar yaşayabileni duymuştum. Bence biraz kendi mantığınla kıyaslayarak sen büyük tepki veriyosun gibi geldi bana

Aynen öyle canım. Alışıyorsun bir müddet sonra. Canım biz evlendik borç harç gırtlağa kadar.4yıl korunduk eşim kendi işini kurdu rahatladık öyle düşündük çocuk. Sonrada Allahım rıskını verdi. 2çocuk içinde ara verdik gecen sene hamile kaldm bu sene ocakta doğum oldu ama minik kuşum 4gün yaşadı.
cennet kapın olsun inşallah, Allah sabrını versin canım.
inşallah en kısa zamanda en güzel haliyle güzel haberi alırız :anneadayı:

Doktor kız kardeşimden bizzat cok nadirde olsa bi haftaya kadar yaşayabileni duymuştum. Bence biraz kendi mantığınla kıyaslayarak sen büyük tepki veriyosun gibi geldi bana
o zaman çok nadirde olsa diye başlayın cümleye çünkü
ben çok tepki vermedim sizin 5 gün kalıyor yazdığın arkadaş umutlandı ama nadir bir durum deseydiniz net konuşmanızın doğru olmadığını kabul etmelisiniz hepimizde her olay farklı gerçekleşiyor
mantıklı değil o zaman neden gün aşırı ilişki öneriyorki doktorlar 4 günde bir desinler 5 günde bir desinler

X