Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Canım 1 yıl içinde 8 doktora gittim birisi 3 birisi 2 birisi 5 dedi. Dün doktorumdan çıktım yumurta 3 gün Yaşar dedi ki her yerde 24 saat yazıyor bilim canlı bir varlıktır sürekli değişir tabiki 5 günde yaşayabilir bu platform zaten deneyimlerimizi paylaştığımız bir yer sonuçta elimizde kanıtlarla konuşamıyoruz ne yazıkki ki kadın doğum bölümünde bilim ne yazıkki bir yere kadar

Bana uygur prof hatta yunurtlama öncesi 6 gun cinsel pehriz demişti buda baska bi boyutu gun aşırılıktan. Tıp ta tek doğru olmuyor, bakış açısı değişkenliği.

Kızlar 1 Ağustos yaklaşıyor hamilelik durumu olduğunda ya da olmadığında beni etiketleyerek yorum atarsanız cok iyi olur böylelikle listeye eklemem daha kolay olur hayırlı haberlerinizi bekliyorum

Hatta menopoz sanılıp hamile kalmayı nasıl Tıp açıklasın di mi?
Rezerv.azlığı, fsh yuksekliği gibi olumsuz etkenlere rağmen.

Bana Dr um tüm bu şartlarda bile yuzde 8 hamile kalınabilir demişti, başka bi Dr ise Tip yüzde bir der ama bunu yakalayan kadnlar var şaşırtıcı demişti.

Kesinlikle 25 yaşında 0.7 amh si olan arkadaşım şu an ikizlere hamile o yüzden hiç belli olmuyor çok fazla örnek hele ki benim çevremde çikolata kistleri olanla Yüksel derece pko olanlar vs vs o yüzden her şey zamanla çözülüyor zamana bırakmalı

Kızlar 1 Ağustos yaklaşıyor hamilelik durumu olduğunda ya da olmadığında beni etiketleyerek yorum atarsanız cok iyi olur böylelikle listeye eklemem daha kolay olur hayırlı haberlerinizi bekliyorum
Ben bugün kan verdim adete 4-5 gün var hcg 3.5 progesteron 40 çıktı bi kaç güne tahlili yenilicz dua edinnnn

Hayırlısı olsun inş canım, kac yaşında ilki?
Hamilelik belirtilerino hatırlıyor musun?

Femara kullandım dünde çatlatma iğnesi oldum yani doktor kontrolünde gerçekleşti şimdi ilişki günleri var işte hayırlısı olsun inşallah burda güzel haberler aldıkça benimde moralim yerine geliyor
Ya bu beklemeler ne heyecanli ya.
Ilk takibin mi?

Benim geçen sene olmuştu sonuç alamadik sen alırsın inş kalbini ferah tut

Aynen canım haklısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…