Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

😊😊 Aslında doğru uygulamalardada hep çatlamanın öncesini gösteriyor kız diye demekki nedenleri varmış 🤔🤔 inşallah kavuşursunuz minik kızınıza 🥰🥰❤️
Ayyy inşallah ya çok istiyorum eşimi bile öyle heyecanlandırdım ki adam benden daha heyecanlı o hesaplama yapıyo 🤭🤭 çok zor yıllar geçirdik rabbim bize mucize olarak verir inş. 😍

Aynen şimdi araştırmalarına göre şu notları tuttum sizce nasıl

Erkek sıcak su banyosu
Magnezyum yiyecekleri yiyorum
İlişki sonrası sağa yatma
Kadın Sirkeli su yıkama öncesi( bunu dün öğrendim ben uyanınca yapıcam sadece pek emin olamadım bundan)
Kadın orgazm yok erkek önce
Erkek giriş yarım
Sıcak yerine erkek için soğuk duş öneriliyor. Özellikle bu sıcak havalarda testislere soğuk su tutmak faydalı. Sıcak spermlerin düşmanı.
Erkek derin ilişki sırasında boşalmalı.

Merhaba sevgili herkesss,
bi sorum olacaktı. ben 22 temmuzda ovulasyonda çift çizgiyi gordum ve o günü değerlendirdim 23 temmuz sabah da çift çizgiydi o günü de değerlendirdim aksam çatlama olmus çizgi silikleşmişti ondan sonra daha birliktelik olmadı ama sanırım silikleştikten sonra da birlikte olmak gerekiyormus. hamile kalma ihtimalim var mıdır?
Hayır. Çatlama öncesi ilişkiye girmek yeterli. Spermler ortalama 3 gün yaşarlar içeride. Insanlar ne olur ne olmaz diye yumurtlamayı yakın her günü değerlendiriyorlar ama şart değil.

Aynen şimdi araştırmalarına göre şu notları tuttum sizce nasıl

Erkek sıcak su banyosu
Magnezyum yiyecekleri yiyorum
İlişki sonrası sağa yatma
Kadın Sirkeli su yıkama öncesi( bunu dün öğrendim ben uyanınca yapıcam sadece pek emin olamadım bundan)
Kadın orgazm yok erkek önce
Erkek giriş yarım
İlk çocuklarımın kız olmasını çok istiyordum annemin bir arkadaşından bu yöntemlerin birkaçını duymuştum tesadüf mü bilmem ama iki kızım oldu 18 ay arayla, kız kardeşi olmasını çok çok istemiştim. 6 sene sonra tekrar bebek istedik ama maalesef kalbi durduğu için mart ayında kürtaj oldum gönlümden hayırlısıyla erkek geçiyor ama en büyük isteğim sağlıklı olması. Erkek bebek için de tam tersi yumurtlama günü tek ilişki, protein ağırlıklı beslenme öneriliyor. İnsan her ikisinin de sevgisini tatmak istiyor umarım size de tatlı sağlıklı bir kız bebiş nasip olur.

Ayyy inşallah ya çok istiyorum eşimi bile öyle heyecanlandırdım ki adam benden daha heyecanlı o hesaplama yapıyo 🤭🤭 çok zor yıllar geçirdik rabbim bize mucize olarak verir inş. 😍
Sormaaa aynı durum bizdede var 🤭🤭 eşim benden daha heyecanlı şimdiden herşeyi hesaplıyor birşeyler bakıyor falan tatlı heyecanlar 🥰 inşallah mucizemiz hepimizi bulurr 🥰🥰🙏🙏🙏

Kızlar bir şey soracağım özellikle daha önce gebelik yaşamış arkadaşlar gebelik oluştuysa yumurtlama sonrası kasıkta ağrı batma olabilir ya ama onun tarafı önemli mi sağ sol fark eder mi bir bilgisi olan var mı 💐

Kızlar bir şey soracağım özellikle daha önce gebelik yaşamış arkadaşlar gebelik oluştuysa yumurtlama sonrası kasıkta ağrı batma olabilir ya ama onun tarafı önemli mi sağ sol fark eder mi bir bilgisi olan var mı 💐
Benim olmuştu ara ara kasıklara giren zonklama ile bacaklarımda hafif çekilme hissederdim.

İlk çocuklarımın kız olmasını çok istiyordum annemin bir arkadaşından bu yöntemlerin birkaçını duymuştum tesadüf mü bilmem ama iki kızım oldu 18 ay arayla, kız kardeşi olmasını çok çok istemiştim. 6 sene sonra tekrar bebek istedik ama maalesef kalbi durduğu için mart ayında kürtaj oldum gönlümden hayırlısıyla erkek geçiyor ama en büyük isteğim sağlıklı olması. Erkek bebek için de tam tersi yumurtlama günü tek ilişki, protein ağırlıklı beslenme öneriliyor. İnsan her ikisinin de sevgisini tatmak istiyor umarım size de tatlı sağlıklı bir kız bebiş nasip olur.
Erkek bebek için dediğiniz gibi tek ilişki öneriliyordu tam ovulasyon testinde çatlamayı gördüğün an ilişki diyordu kızlar birde soğuk duş ve ilişki olmadan kahve içiriyorlardı diye hatırlıyorum o grupta gördüğüm kadarıyla 🤭🥰 inşallah hakkınızda istediğiniz gibi olur 💕💕

Hayır canım benim sol kasığım ağrımıştı hep annemin sağ kasığı ağrımış mesela belli olmuyor ve önemli değil açıkçası ben bunun yumurtanın hangi tarafta olduğuna bağlıyorum

Hayır canım benim sol kasığım ağrımıştı hep annemin sağ kasığı ağrımış mesela belli olmuyor ve önemli değil açıkçası ben bunun yumurtanın hangi tarafta olduğuna bağlıyorum

Rahatladım valla hep sol diye çarptı da gözüme bende sağda oluyor çünkü ara sıra, ümitlenmemeye çalışarak bekliyorum bakalım 🙏🏻 Valla topik olarak dua ediyorum inşallah hep beraber hamiş olalım kızlar aminnn

Erkek bebek için dediğiniz gibi tek ilişki öneriliyordu tam ovulasyon testinde çatlamayı gördüğün an ilişki diyordu kızlar birde soğuk duş ve ilişki olmadan kahve içiriyorlardı diye hatırlıyorum o grupta gördüğüm kadarıyla 🤭🥰 inşallah hakkınızda istediğiniz gibi olur 💕💕
Evet aynen öyle. O grubu zamanında ben de okumuştum keçiboynuzu özü, çakşır, çinko, e vitamin ile d vitamini de tavsiye ediliyordu baya baya aktiflerdi:)) Amin hepimizin gönlünden geçen hayırla kolaylıkla olsun:KK200:

Evet aynen öyle. O grubu zamanında ben de okumuştum keçiboynuzu özü, çakşır, çinko, e vitamin ile d vitamini de tavsiye ediliyordu baya baya aktiflerdi:)) Amin hepimizin gönlünden geçen hayırla kolaylıkla olsun:KK200:
Ayyy aynen baya aktiflerdi onlar ben baştan okumaya başlamıştım baya detaylı hesaplama yapıyorlardı ne güzelll 🥰 🙏🙏🙏💕

Kızçeler üniversite hastanesinden randevu almak istiyorum ama bazı şeylerini anlamadım yardımcı olur musunuz

Kocaeli umuttepe üniversite hastanesinden kadın doğum bölümünü seçiyorum ve benim önüme 1 jinekoloji
2 obstedri gebe polikliniği 3 infertilite ilk kayıt 4 tüp bebek tedavisi falan çıkıyor ben şimdi gebelik düşünüyorum muayene falan olmak istiyorum hangisine randevu oluşturmam gerekiyor bilen var mı jinekoloji polikliniğine mi obstedri gebe polikliniğinemi ?

İlk defa duyuyorum böyle şeyler erkek için kız bebek için diye 🤭😄😄

Kızçeler üniversite hastanesinden randevu almak istiyorum ama bazı şeylerini anlamadım yardımcı olur musunuz

Kocaeli umuttepe üniversite hastanesinden kadın doğum bölümünü seçiyorum ve benim önüme 1 jinekoloji
2 obstedri gebe polikliniği 3 infertilite ilk kayıt 4 tüp bebek tedavisi falan çıkıyor ben şimdi gebelik düşünüyorum muayene falan olmak istiyorum hangisine randevu oluşturmam gerekiyor bilen var mı jinekoloji polikliniğine mi obstedri gebe polikliniğinemi ?
Jinekoloji bence. Obstedri gebe Kliniği sadece gebelik takibi yapıyor diye biliyorum.

İlk defa duyuyorum böyle şeyler erkek için kız bebek için diye 🤭😄😄
Çok aktif bir grup vardı kuzum valla ben o grubu okumadan önce hemen yapıyoruz bi gün işte çocuk oluyor zannediyordum 🤭🤭🤭 bu kadar yumurtlama çatlama ovulasyon testini bile buradan öğrendim 🙈 arkadaşım vardı onun sayesinde buralara katıldım ara ara uzun zamandır takip ediyorum neler neler yapıyorlardı 😊😊

Bende jinekoloji diye biliyorum canım gebelik oluşmadığı sürece orası bakıyor

X