Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Moralini bozma canım hayırlısı olsun inşallah Rabbim en güzel zamanda hepimize nasip etsin
Yok bozmadım 4 gün önce negatif çıkınca zaten umudum yoktuadrt günümü hesaplayıp randevu almıştım hatta evdeki hesap çarşıya uymadı amin inşallah canım birbirimize güzel haberler vermekte nasip olsun inşallah

Hayırlı olsun canım benim
Ovulasyon kullandın mı

ayy ne guzel bı haberrr, hayırlı olsun canımm. belırtılerın neeler oldu ?
düşük yapalı kac ay oldu ?

Öyle arasına denk geldin ondandır çiçeğim bekle bakalm biraz daha haber ver bize
Gebelik yok cuma günü 0.1 di şimdi 0.2 gebelik yok antibiyotik vs kullancam tam teskilli tedavi olcam diğer kulağa da sıçramış hakkımda hayırlı olan buymuş allahtan gelene boynum kıldan ince kuzum e artık önümüzdeki maçlara bakcaznapalim gene herifim işine. Yaradı bu neysee adet olayım hormon tahlili yapilcak doktor ona göre bir plan cizcek yol cizcek

Kızlar
Bugün reglimin 3. Günü ve doktora gittim.
6 aydır gebelik oluşmadığını söyledim.
Ultrason muanesinde birşey çıkmadı
Kan tahlili yaptı, yarın sonuçlar çıkacak ama büyük ihtimal herşey normal çıkar çünkü her ay adet görüyorsun dedi.
Benim yapabileceğim birşey yok beklemelisin en fazla yumurta geliştirici hap veririm dedi.

Bu yumurta geliştirici hap, çatlatma iğnesi gibi birşey mi oluyor ? Kullanırken nasıl yan etkileri oluyor acaba ?
Ders çalışma dönemindeyim, sınavına az kaldı, bu süreç içinde hormonel durumlardan dolayı duygu durumu değişimi yada sancılar yaşamak, yaşamak istediğim en son şey. Eğer böyle yan etkileri varsa onumuzdeki ay kullanayım.

ayy ne guzel bı haberrr, hayırlı olsun canımm. belırtılerın neeler oldu ?
düşük yapalı kac ay oldu ?
Önceki gebeliğimde kabızlık sık idrara çıkma baş ağrısı memelerimde çok aşırı hassastı bide adet olacak gibi ağrım oluyordu lavaboya gittiğimde boş çıkıyordum şuan sadece dunden beri kasık bölgemde batma şeklinde ağrı var
Maalesef mayısta yaptım

Canım merhaba. Ben hem Haziran hem Ağustos ayında femara (yumurta büyütücü hap) + ovitrelle ( çatlatma iğnesi ) kullandım. Temmuz ayında iğne vurmadım ama hap kullanmıştım. Üçünden de sonuç alamadım. Sana kısaca sürecimden bahsedeyim ; Haziran ayinda hap bende sinir yapmıştı iğneyi vurduğumda da 4 gün kasık sancısı çektim tam 1 hafta sonra diare oldum başımı kaldıramadım o gün. Bu ay ise hap ve iğne pek yan etki yapmadı sadece iğneden sonraki gün hafif gaz sancısı ve hafif diare oldum sonra geçti. Detaylı yazmak istedim çünkü bu sınavın varsa bir sonraki ay düşünmeni öneririm. Tabi herkes benim gibi olacak değil ama kasık ağrısı genelde oluyormuş yine de karar senin inşallah hayırlı sonuçlar alırsın

anladım canım ne guzel bak nasıp olmus tekrardan .
bende hazıranda dıs gebelık gecırdım..
inşallah Rabbım banada bu sevıncı tekrardan saglıkla yaşatır..
Allahım kımseyı daha fazla bekeltmesın saglıklı hayırlı evlatlar versın

Çok teşekkür ederim detaylı açıklama için.
İlaç yan etkilerini fazlasıyla yaşayan biriyim.
Sınavdan sonraki ay başlamak çok daha iyi olacak benim için o zaman.

Hayırlısı olsun güzelim benim demekki zamanı daha gelmemiş en güzel zamanı kolluyodur o❤❤❤ bi an önce tedavini ol rabbim şifa versin insallah tekrardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…