Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Prolaktın su an önemli değil benım içim amh önemli vallla prolaktın stres hormonu Mart da 34 dü sonra 20 oldu sonra 13 oldj sımdı 20 olmus tekrar dan onun bence bi
Ayarı yok

İnşallah değişmiştir Evde testin yok ya paraların üstüne işlemekten de sıkıldım geçen ay yaptım 5 dk sonra adet oldum sabaha kadar gelmezse sağlık ocağında kan vereyim diyorum
İnşallah canım Senin bat ne zamandı canım? Gecikme olduysa idrarda da kesin çıkar. Sağlık ocağında tahlil sonucu bir gün sonra çıkıyor canım beklemek istemezsen idrar testi yapabilirsin

Bat bugündü hala olmadım. 1,5 yıllık evliyim ama başıma gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir çocuk düşünmüyorduk ama sıkı sıkı da korunmayalım demiştik hemen o ay hamile kaldım onun şokunu yaşarken dış gebelik olduğunu öğrendim çok kötü günlerdi. Sonra takıntı oldu en ufak şeyde hemen gidiyorum hastaneye o sırada stresten sivilce bastı yüzümü onun tedavisi falan derken epey bi korunduk bir de kimyasal geçirdim. 2 kez devlet hastanesine gittim hsg için çekmediler bu ay kararlıyım ikna etmeye ama inşallah adet olmam

Tamma bu ay bi bak durumuna ama lütfen ama lütfen hamışe kalmazsan kuzum hsg cektır mutlaka ben İstanbul da en en iyi yer de anestesiz cektırdım agustos da

İnşallah canım Senin bat ne zamandı canım? Gecikme olduysa idrarda da kesin çıkar. Sağlık ocağında tahlil sonucu bir gün sonra çıkıyor canım beklemek istemezsen idrar testi yapabilirsin
Aslında tam gecikme de sayılmaz bat bugün dü ama gecikmem pek olmaz normalde. Belki sabah test alıp yaparım

Tamma bu ay bi bak durumuna ama lütfen ama lütfen hamışe kalmazsan kuzum hsg cektır mutlaka ben İstanbul da en en iyi yer de anestesiz cektırdım agustos da
Ya ne kadar ödedin benim kendi doktorumun olduğu hastanede çekmiyorlar hastanenin intercontinantal olanı var orda çekiyorlar orda da normal sigorta falan geçmiyor biraz pahalı devlette çektiririm diye düşünmüştüm. Hatta dış gebelik geçirince ilk gebelik düşündüğüm ay gittim hsg istiyorum diye çekmediler. Kendi doktorumda daha gerek yok demişti. O da son gittiğimde 3 ay daha deneyin olmazsa gel detaylı tetkik yapalım demişti bu 2. ay olmazsa zaten önümüzdeki ay o kendisi isteyecek büyük ihtimalle

Çok teşekkür ederim canım
Ben yani nasıl gebe kaldın diye sormuştum ama bunları demen de iyi oldu

Çok teşekkür ederim canım
Ben yani nasıl gebe kaldın diye sormuştum ama bunları demen de iyi oldu
Benim 5 yaşında bi kızım var ben ikinci bebeğimi 1 yıldan fazladır istiyorum ve deniyoruz fakat olmadi bende pcos var bu zorladı sanırım. İlişkiden sonra kalkmıyordum ilişki esnasında sırt üstü uzanıp belimin altına yastık koyuyordum ve ilişkiden sonra yarim saat kadar öyle kaliyodum sabah namazına karşı dus alıyodum uzun süre böyle devam etti çok şükür oldu bende hic beklemiyordum o kadar umutsuzca yaptım ki o testi bide adetten 3 gün önce yani hic ama hiç çıkmaz diyordum ama gözlerime inanamadım.

Allah bağışlasın canım umarım bunu da sağlıkla kucağına alırsın
Bende adetim bitsin 40 gün Meryem süresini okuyacağım
Bende sabah namazını kaçırmayan biryim de
Acaba bacakları havaya kaldırmak yanlış yöntem öi sen altına koymuşsun

Allah razı olsun güzelim rabbim sanada nasip etsin inşallah. Ben ilişki esnasında yastık koyuyordum belimin altına ilişki sonrasında elbette ayaklarımı havaya kaldiriyordum öylece yarim saat bekliyordum

Vallah sevindim kız bide o prolaktin düştü mü tamamdır inşallah

Ya adeti bile ili hafta gecesiye bakmak daha mantikli aslinda inan. Dayanamiyoruz ama ben gecen ay 7 gün gecikti Kan verdim 22 cikti oh dedim hamileyim iki gün sonra pit diye 5e dustu adet oldum sonra da sifirlandi meger kimyasalmis heveslenmeyi kendime yasakladim. Insani daha cok yipratiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…