Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Çok teşekkür ederim detaylı açıklama için.
İlaç yan etkilerini fazlasıyla yaşayan biriyim.
Sınavdan sonraki ay başlamak çok daha iyi olacak benim için o zaman.
Okudum kuzum yazdiklarini,sınavdan sonra başlasan daha iyi olur
Bende kullandim ilaç ve iğne baya yan etkilerini gördüm o yüzden sinav öncesi hiç tavsiye etmem

Hayırlısı olsun güzelim benim demekki zamanı daha gelmemiş en güzel zamanı kolluyodur o❤❤❤ bi an önce tedavini ol rabbim şifa versin insallah tekrardan😘😊
Amin canım benim Allah razı olsun valla Allah'tan gelene razıyım aksi gibi şimdi diğer kulakta başladı şişmeye ve ciddi boyutta ağrı var Allah'tan ilaçlarımı kullanabikcem her şerde hayır vardır hamdolsun Rabbime belki bir dahaki ay olcak 🤲🥰önümüzdeki maçlara bakacaz artık pes etmek yok Umut her zaman vardır pes etmek yakışmaz bize🥰🤗

Amin canım benim Allah razı olsun valla Allah'tan gelene razıyım aksi gibi şimdi diğer kulakta başladı şişmeye ve ciddi boyutta ağrı var Allah'tan ilaçlarımı kullanabikcem her şerde hayır vardır hamdolsun Rabbime belki bir dahaki ay olcak 🤲🥰önümüzdeki maçlara bakacaz artık pes etmek yok Umut her zaman vardır pes etmek yakışmaz bize🥰🤗
👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀💮💮💮💮💮💮💮🦋🦋🦋🦋🦋🦋❤❤❤❤❤❤🧡

Kızlar adetim 4 gün gecikti test negatif sizce neden olabilir? Geçen ay kimyasal gebelik geçirmiştim onunla ilgili olabilir mi

X