Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

benim 8 yaşında bir kızım var, sonrasında da bir hamilelik daha ama o bebeğim yaşamıyor.
Şimdi kısmetse 3. hamilelğimi ve sağlıkla kucagıma almayı istiyorum.
rezervin az olması hiç olmamasından iyidir, neticede ihtiyacımız olan sadece 1 yumurta ve 1 sperm :dua:
Benimde bir oğlum var eylülde 9 yaşına girecek kısmet olursa. Benimde senin gibi sonra bir hamileliğim oldu bebeğim melek oldu. Şimdi bende 3. Hamileliği istiyorum

Benimde bir oğlum var eylülde 9 yaşına girecek kısmet olursa. Benimde senin gibi sonra bir hamileliğim oldu bebeğim melek oldu. Şimdi bende 3. Hamileliği istiyorum
benim kızım da eylülde 8 yaşını doldurmuş olucak, güzel ömürleri olsun inşallah.
kıızma hamileyken çalışıyordum , doğumdan iki hafta sonra işe gitmey ebaşlamıştım bile. 4 aylıkken de anneme bırakıp çalışmaya gidiyordum.
artık çalışmıyorum ve sanırım ilk defa hamileliğin de bebeğin de tadını çıkarıcam bu yüzcen çok heyecanlıyım

benim kızım da eylülde 8 yaşını doldurmuş olucak, güzel ömürleri olsun inşallah.
kıızma hamileyken çalışıyordum , doğumdan iki hafta sonra işe gitmey ebaşlamıştım bile. 4 aylıkken de anneme bırakıp çalışmaya gidiyordum.
artık çalışmıyorum ve sanırım ilk defa hamileliğin de bebeğin de tadını çıkarıcam bu yüzcen çok heyecanlıyım
Ben bebek düşününce çalışma hayatı beni zorlayacak diye düşündüm özel sektör zor oluyor saatim günüm belli değil. Sonra oğlum oldu ve ona benden başka kimse bakamaz diye çalışmadım. Hala çalışmıyorum benim için önceliğim çocuğumun mutlu olması. Artık çalışmamayada alıştım galiba😅

Ben bebek düşününce çalışma hayatı beni zorlayacak diye düşündüm özel sektör zor oluyor saatim günüm belli değil. Sonra oğlum oldu ve ona benden başka kimse bakamaz diye çalışmadım. Hala çalışmıyorum benim için önceliğim çocuğumun mutlu olması. Artık çalışmamayada alıştım galiba😅
Ne güzel yapmışsınız, ben kendimi bildim bileli çalışıyordum. Gerçi hala çalışıyorum ama evden , online :) saatlerimi kendime göre ayarlıyorum. İstemezsem de çalışmıyorum. Kızım doğduğunda çalışmama lüksüm yoktu malesef. imkanı olan her annenin kendisinin bakması taraftarıyım ben de. İnsan eve de alışıyor bir müddet sonra :KK45:

Ne güzel yapmışsınız, ben kendimi bildim bileli çalışıyordum. Gerçi hala çalışıyorum ama evden , online :) saatlerimi kendime göre ayarlıyorum. İstemezsem de çalışmıyorum. Kızım doğduğunda çalışmama lüksüm yoktu malesef. imkanı olan her annenin kendisinin bakması taraftarıyım ben de. İnsan eve de alışıyor bir müddet sonra :KK45:
Aynen öyle canım. Alışıyorsun bir müddet sonra. Canım biz evlendik borç harç gırtlağa kadar.4yıl korunduk eşim kendi işini kurdu rahatladık öyle düşündük çocuk. Sonrada Allahım rıskını verdi. 2çocuk içinde ara verdik gecen sene hamile kaldm bu sene ocakta doğum oldu ama minik kuşum 4gün yaşadı.

Herkese tekrar merhaba,
8 sene önce yine hamile kalmak istediğimde burdaydım :) 1 başarısız tüp bebek denemesinen sonra burayı keşfettim. sonrasında ateş ölçme, ovulasyon testi, soğan kürü, incir kürü ne var ne yok hepsini denedim. sonunda sadece ateş ölçmye devam ettim, benden önce ablam ikinci bebeğine hamile kaldı, bunu duyduğumda dünyadaki herkes anne olur ben olamam demiştim.
çok yıprandım ve istemekten vazgeçtim ki kızıma hamile olduğumu ateş ölçme yöntemi sayesinde anladım çünkü regl oluyordum aynı zamanda. regl olmama ragmen ateşin yükselmesinden hamile olduğumu anladım. Şimdi kızım 8 yaşında.
kızım 1 bucuk yaşındayken yıne hamile kaldım ve yine regl olurken hamile oldugumu anladım ama o bebeğimi dünyaya getiremedim.
Şimdi 2. evliliğim, eşim ve ben bir bebek istiyoruz. 5 aydır deniyoruz. ikimizde de bir sorun görünmüyor kontrole gittik.
sizlerin yazdıklarını okuyunca ilk buraya geldiğim zamanları hatırlıyorum ama şuan sanki hiç onları yaşamamışım tecrübe etmemişim gibi aynı heyecan ve merakla bebeğimi bekliyorum :)
böylelikle sohbete dahil olmuş oldum :)
bu arada 8 yıl onceki topicten çok samimi arkadaşlıklar edindik yüzyüze görüşmeye başladık hala görüşüyoruz , kimbilir belki burda da olur
hoşgeldin aramıza :) biraz hüzünlü olsa da gülümseten hoş bi hayat hikayen varmış. İnşallah güzel haberler gele ...:)

kız isteyen +1 im. :) hayırlısı sağlıkla gelsinler tabi ama gönlüme söz geçmiyor kız olsa keşke demeden yapamıyorum:)))
Aynen herzaman kızı olan erkek erkek olan kız ister bu normal bence sağlıklı olsunlar önce tabiki eeee peki senin ne zaman neler yaptın kız bebiş için 😇

Aynen herzaman kızı olan erkek erkek olan kız ister bu normal bence sağlıklı olsunlar önce tabiki eeee peki senin ne zaman neler yaptın kız bebiş için 😇
benim bat 12 ağustos ikinci çocuğum olcak ve bu ay ilk deneyişimiz. normalde erken yumurtluyorum hep, bunu bildgim için aldım yumurtlama testini adet biter bitmez her gün değerlendirdim, dün aksam koyuılaşmaya başladı test o yüzden bıraktım ilişkiyi, şu klasik kız spermleri daha yavas erkek spermleri daha hızlı metoduyla yumurtlama günü ilişkiye girmeyerek bu ay bi deniycem, bakalım hayırlısı :)

benim bat 12 ağustos ikinci çocuğum olcak ve bu ay ilk deneyişimiz. normalde erken yumurtluyorum hep, bunu bildgim için aldım yumurtlama testini adet biter bitmez her gün değerlendirdim, dün aksam koyuılaşmaya başladı test o yüzden bıraktım ilişkiyi, şu klasik kız spermleri daha yavas erkek spermleri daha hızlı metoduyla yumurtlama günü ilişkiye girmeyerek bu ay bi deniycem, bakalım hayırlısı :)
Bende valla o metodlara göre yapıcam 🤣 haftaya çarşamba perşembe deneme günü bakalım artık ilkinde regl bitişinde olmuştu oğlum oldu şimdi bakalım ne olucak ama ben 1 haftalığına tatile gidicem dönüşte Dr muayenesi planlıyorum kan testinde çıkar zaten bata az kalmış oluyo zaten

Bende valla o metodlara göre yapıcam 🤣 haftaya çarşamba perşembe deneme günü bakalım artık ilkinde regl bitişinde olmuştu oğlum oldu şimdi bakalım ne olucak ama ben 1 haftalığına tatile gidicem dönüşte Dr muayenesi planlıyorum kan testinde çıkar zaten bata az kalmış oluyo zaten
regl bitişinde nasıl olmuştu anlamadım canım? inşallah her şey hayırlısıyla planladgmz gibi sağlıkla olur:) kızlar gelicek mi bakalım:)

Merhaba sevgili herkesss,
bi sorum olacaktı. ben 22 temmuzda ovulasyonda çift çizgiyi gordum ve o günü değerlendirdim 23 temmuz sabah da çift çizgiydi o günü de değerlendirdim aksam çatlama olmus çizgi silikleşmişti ondan sonra daha birliktelik olmadı ama sanırım silikleştikten sonra da birlikte olmak gerekiyormus. hamile kalma ihtimalim var mıdır?
Canim var tabiki spermler 5 gün canlı kaliyo4 vajinada

X