Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

İyi geceler kızlar bugün bat günüm hala olmadım pek gecikme yaşamam normalde 4 gün önce testim negatifti inşallah güzel şeyler oluyordur testten dolayı gecikme diye düşünüyorum ama heyecanlanmaktan da kendimi alamıyorum. Sizce pozitife dönmüş olabilir mi

İyi geceler kızlar bugün bat günüm hala olmadım pek gecikme yaşamam normalde 4 gün önce testim negatifti inşallah güzel şeyler oluyordur testten dolayı gecikme diye düşünüyorum ama heyecanlanmaktan da kendimi alamıyorum. Sizce pozitife dönmüş olabilir mi
Canım 1 gün bile fark ediyor sonuç değişmiş olabilir yarın sabah ilk idrarla yapmanı tavsiye ederim

Şansıma eczaneler kapaliymis bugün zafer bayramı sebebiyle yarına kadar sabretcem bir belirti daha var oda ayaklarım yazın sıcağında buz dolabı gibi sogukkkkk usumuyorum ama sadece ayaklarımı isitamiyorum eşimde her derde bı hayır vardır diyo hastane uzak gitme şansım yok yarın gidecem bakalim
Hakkında hayırlısı inşallah canım umarım güzel haberler verirsin 🥰

Kızlar mucize bişi oldu allahım cok büyüksün sen
6 ay da yaptırdığım amh 1.24 idi
Agustos ortası yaptırdığım adetlıyken yaptırdığım değer 0.92 olmustu ve ben yıkılmıştım
Sonra doktor ile baslakdm yoluma yediklerime felan da dikkat ettim doktor bide bana vitmsın verdi
Başladık derken şimir idi hsg idi derken bu ay hem denedık hem de kafadan attık
Adet oldjm
dedim prolaktın ve amh baktırıyım
Şimdi sonucu aldım
Amh 2.11 çıktı 😂😂😂😂😂 ya rabbım hersey o kadar güzel gidiyor ki hsg temiz simir temiz kan değerleri iyi hormonlar iyi
Sadece prolaktın 13 den 20 cıkmıs
Vallla Alahım sen cok büyüksün of of cok mutluyum ne oldu da böyle cıkmıs ya benım amh 😂😂😂😂😂😂😂 kozlar doktorun verdiği vitsmın iyi gelmıs bence adı pregros plus

Agustos ortası yaptırdığım adetlıyken yaptırdığım değer 0.92 olmustu ve ben yıkılmıştım
Sonra doktor ile baslakdm yoluma yediklerime felan da dikkat ettim doktor bide bana vitmsın verdi
Adet oldjm
Şimdi sonucu aldım
Amh 2.11 çıktı 😂😂😂😂😂 ya rabbım hersey o kadar güzel gidiyor ki hsg temiz simir temiz kan değerleri iyi hormonlar iyi
Vallla Alahım sen cok büyüksün of of cok mutluyum ne oldu da böyle cıkmıs ya benım amh 😂😂😂😂😂😂😂 kozlar doktorun verdiği vitsmın iyi gelmıs bence adı pregros plus
Amh değerlerinden anlamıyorum ama senin mutluluğun beni de mutlu etti inşallah çok daha iyi sonuçların olsun önümüzdeki 9 ay için son adetin olsun inşallah 🥹 🤲 🌸

Amh değerlerinden anlamıyorum ama senin mutluluğun beni de mutlu etti inşallah çok daha iyi sonuçların olsun önümüzdeki 9 ay için son adetin olsun inşallah 🥹 🤲 🌸
İnssss kuzum inssss amh yumurta rezervi demek kuzum yumurta kalıtem guzel catlıyor felan ama gecen ay değerimin düştüğünü ogrenmısıtm ve yıkılmıştım sımdı cıkmıs ve bu değer kolay kolay çıkan bi
Değer değil sok ben iptsllllllll😂😂😂😂😂

İnssss kuzum inssss amh yumurta rezervi demek kuzum yumurta kalıtem guzel catlıyor felan ama gecen ay değerimin düştüğünü ogrenmısıtm ve yıkılmıştım sımdı cıkmıs ve bu değer kolay kolay çıkan bi
Değer değil sok ben iptsllllllll😂😂😂😂😂
🤣
En umutsuz anlarda gelir tüm güzellikler 😁 tam öyle olmuş bu haber
Hiç yaptırmadım tahlil gidince doktor 1 yıl olmadı diye gönderiyor. Perşembeye randevu aldım artık bir yılı geçti diyip hsg ve tahlil isteyeceğim. Ama inşallah pozitife dönmüştür de gerek kalmaz gitmeme 🤭

🤣
En umutsuz anlarda gelir tüm güzellikler 😁 tam öyle olmuş bu haber
Hiç yaptırmadım tahlil gidince doktor 1 yıl olmadı diye gönderiyor. Perşembeye randevu aldım artık bir yılı geçti diyip hsg ve tahlil isteyeceğim. Ama inşallah pozitife dönmüştür de gerek kalmaz gitmeme 🤭
Ay hadi inssssss kalırsın kız valllla bat ne zaman olsjn hiç öyle kötü de düşünme bak ben geç kaldım gitmedim gitmedim doktora sonunda korkularımı yendim tim herseyi yaptırdım temiz cıktı 3 yıldır evliyim 1.5 2 sene arası istiyoruz ve adam akıllı ılk defa doktora gittim korkuyorum diye ve doktorum melek gibi bi insan cıktı karşıma Melek

Adet oldjm
Şimdi sonucu aldım
Prolaktinin düşüklüğü değil yüksekliği önemli demişti doktorum. Benim de 17den 10a düşmüştü. Kötü bişey mi diye sorduğumda da böyle demişti. Sizde ayrıntı verince sormak istedim yuksekken mi iyi denilen bi hormon ?

Prolaktinin düşüklüğü değil yüksekliği önemli demişti doktorum. Benim de 17den 10a düşmüştü. Kötü bişey mi diye sorduğumda da böyle demişti. Sizde ayrıntı verince sormak istedim yuksekken mi iyi denilen bi hormon ?
Ben de öyle biliyorum canım benim de yüksekti dostinex kullandım bir süre düşmüştü gebeliğe engelmis prolaktin yüksekliği ilk sorduğu göğsünden süt geliyor mu sorusuydu iki ay doktorumun da

X