Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Canım nasılsın var mı hayr haberlerin?
Benim bata 1 haftam kaldı.
Canım eş paketine başlayalı 8 gün oldu, advictor kullanalı bir ay olacak. Ben hep 30-35 günlerde adet oluyordum. Yani genelde 20 li günlerde yumurtlama belirtileri yaşıyordum. Bu ay 12-13. Günlerde kasık ağrılarım ve yumurtlama akıntılarım oldu. Umarım sperm akıntısı ile karıştırmıyorumdur🙈 bu sebepten hayatımda ilk kez erken yumurtlama görüyorum sanki. Bu da mfk takviyeleri sayesinde olduğunu düşünüyorum. 13 Eylül gibi bat. Şu günleri değerlendirmeye çalışıyorum. Yumurtlama zamanalrındayım. Umarım birbirimize güzel haberler veririz❤️ Var mı sen de bu ay farklı hissettiğin bir şeyler

Kuzu bana akıl verir misin ben en son pazartesi yaptkm bugun döngünün 19 cı günü
Bugın yapmam lazım bide incir konusu var sonea anlatırım turneden gelen bi incir 2 persöebe ılıskıye giriliyor sultan Şehmus türbesinden gşedı bide cuma da yapmam lazım 21 gun yap diyolar napsam sence
Ayni incirden bende aldim gidip ordan. Bu ay yapicam. Ovulasyon gunune 3. Yu denk getiricem. Soyle soylediler bana orada. Persembe gunu esin ve sen birer tane yutuyorsun. Sonraki persemde 3. Yu sen yutup iliskiye giriyorsun insallah tutar

Kızlar ben sımdı aktif olarak üç başlıktayım
Bu ay basıma bısı geldı anlatıyorum dikkatli okuyun
Mardin’de bi türbe varmıs seyhmus sultan turbe
Neyse vesselam ben simir için doktora gidiyordum
Bizim şirkette şoför arkadaş götürdü benı
Oda bizim oralı
Sonra abla bizim evim oraya da gidicez akrabalar var esenlere bırakmamız lazım dedi
Olur kardesım tamam dedim
Neyse akrabaları bındı
Aralarında baldızı da vardı baldızı üç aylık hamıle
2 kere felan düşük yapmıs
Bide bizim şoför arkadaşın amcasının eşide
vardı konu benden açıldı işte doktor gittiğim felan konuşuldu Kürtçe
Arkadan kadın bana peçeteyr sarılmış 3 tane küçük incir verdi
Kürtçe konuştu tercüme eden de şoförün baldızı oldu
Bu inciri eşim ile birlikte 2 persembe yiyicdm abdest alıp namaz kılıp ılıskıye giricekmısım
Neyse ben aldım cüzdanıma koydum bana abla sakın kaybetme dedi
Neyse aldım
Simir carsmaba oldu persembe de zaten çalışmalara başlıcakrkm annemı aradım böyle böyle diye evet Mardin’de bi türbe dedi çocuğu olmayanlar gidiyormuş
Niyet tabiki de once Allah dan dilemek sonra ermiş insan olduğu için onlar aracı oluyormus annem de Allah sana onları gondermıs kızım dedi
Neyse ben baldınız aradım oda birer tane niyet edip yedikden somra namaz kılıcakmısım dua edip brebarlık olacak dedi bu 2 perşembe oluyormus
Ben kk da da okudum bununşa ılgılı cok yazı
Bide kızı planlar sultan oğlu planlar Şehmus koyuyormuş çocuğunun adını eğer isim konulmuyor ise bile ziyaret de bulunuyormuş
Hiç duydunuz mu yazmak istedim size de
Şirk koşmak değil onlar Allah’a bağlı olan ermiş insanlar olduğu için duana aracı oluyorlar
Kötü yorum yazanlar da olmus kk da ben inanarak yedim rabbim dualarımı kabul etsin
Bu hafta bende yutucam o incirden. Taa amerikalardan o turbeye gittim. Cunku cok duydum Her sey once allahtan tabi insallah olur isteyen herkesin.

IMG_20220830_101342.jpg
bugun bata daha 5 var dayanamadım yanımda bir tek bu vardı yaptım yapar yapmaz ilk dakıka ıcınde gördüm ben bir hayalet çizgi ama siz görebildiniz mi kızlar

Eklentiler

• IMG_20220830_101329.jpg
    IMG_20220830_101329.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20220830_091852.jpg
    IMG_20220830_091852.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 57
  • NegativeImage_96730414-c0bc-406f-a942-e840d0cb9eef.png
    NegativeImage_96730414-c0bc-406f-a942-e840d0cb9eef.png
    783,5 KB · Görüntüleme: 58
X