Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

geçen ay başıma geldi çift çizgiyi gördüm ama kanda 15 çıktı 2 gün sonra 10 çıktı 1 hafta sonra adet oldum 😢
Hayırlısı değilmiş zamanı değilmiş insan cok üzülüyor üzülürümde bende sağlıklı bebekler tutunsun inşallah ama en iyisi tabi bu 🥹🌸
Cift çizgiyi ne zaman görmüştün peki

Kızlar öyle gruba denk geldim yazayım dedim şuan 13 haftalık hamileyim bende böyle gruplardaydim sonra bı doktor ile tanıştım aslında gebe kalmak için önemli şeylerden bazilarini anlatacağım

* Sabah uyandiginizda ilişkiye girmek(spermler daha kaliteli oluyormuş)

* İliskiye girerken boşalma sırasında pozisyon (omuz dirsek dog pozisyonu diğer adı ) spremler daha hızlı gidiyormuş ilişkiye girdikten sonra yatakta bekleme 15 dk ve asla tuvalete gidip ikinmayin icinizdekiler çıksın diye.

* Eğer gece yapacaksaniz sabaha kadar bekleyebilirsiniz

*30dk İlişki öncesi bitter çikolata yedirin eşinize oda sperm haraketliliğini uyarabilirmis ikinizde yiyebilirsiniz sade bir Türk kahvesi yapıp yanında bitter çikolata ile

*Regl olduğum günden itibaren 10 gün saydım ve 10. Gün ilişki yaşamaya başladım 2gunde bir gündüz ve gece karışık ama daha çok sabah ilk uyandığımda böylece 15 gün iki günde bir ilişki ile devam edin.

* Evet kesin hamile kaldım, acaba hamile kalır mıyım diye düşünmeyin ve asla adet gününüz 5 gün geçmeden test yapmayın dayanın geç döllenme vs olabilir bu durumda strese girmek kimyasal gebelik ile sonuclanabilirmis

*Hadi güzel haberleri bekliyorum hepinizden 🤗
Stres kimyasal gebeliğede mi yol açıyormuş?

Çok teşekkür ederim :KK200: Hayır akıntım yoktu ben de kuruydum ama 2-3 gündür çok hafif akıntı başladı. Düşük yaptığım gebeliğimde de pek akıntım olmamıştı bence bu akıntı olayı herkeste değişiyor kimisinin çok kimisinin de hiç olmuyor.
Akıntı adete kaç gün varken başlıyordu sizde?

Bence açık olur yarın inşallah olmuştur karamsar olma 😊
Hayırlısı olsun inşallah 🥰 vallaha hala kivraniyorum ağrıdan belirsizlik mahfediyo insanı ilaç kullanamiyorsun ve bir dünya ağrı çekiyorsun inanın bana bu kulak ağrısı kafayı komple etkiliyo ve dayanılmaz bişey bu

Asıl sorunu çözmeden olumlama yapmak belki 1 saat belki 1 gün işe yarar. Olumlu düşünmek ile olumlama yapmanın arasında fark var.
Hissedilmeden yapılan hiçbir şeyin etkisi olmaz. Dilin söylemesi değil önemli olan sadece, kalbin de hissetmesi.

Bununla birlikte ağzımızdan çıkan her şeyin de çok büyük önemi var. Örneğin bizim ülkemizde genelde başımıza bir şey gelince, bundan dah abeter ne olabilir ki? deriz. V e yüzde binbeşyüz daha kötüsünü görürüz :)
Çünkü sistem merak ettiğimiz şeyleri yaşatmak üzerine kurulu çünkğü bu dünyaya deneyimlemeye geldik.
Hani deriz ya korktuğum başıma geldi, işte bu bunların kısa bir özeti gibi.

EFT eğitimi de veriyorum ben ve genelde açılımlar çok güzel oluyor, kendim de eğitimi alırken çok güzel şeyler yaşamıştım. Ama şöyle bir şey var ki ruh ne zaman hazır olursa o zaman açıyor kendini her şeye.
Ve maalesef ki insanoğlu çok canı yanmadan ruhunun varlığını hatırlamıyor...
Dilimin söylediğini kalbimde hissettiği halde olmaması peki?

Merhabalar canım ben ilk Leslie ile başladım ama bacağıma band geçirerek yaptım haftada en az üç dört gün yapıyordum ve yaptığımda iki saati bulabiliyordu yani ikişer video yapıyordum. Sonra az gelmeye başladı. Caroline Girvanın 50 günlük programları var bir gün üst vücut bir gün alt vücut bir gün kalça mesela bir gün tüm vücut bir gün de cardio gibi düzenli güzel bir program. Dambıllarla yapıyorsun. En az 40-45 dakikalık. Bu bana ruhuma çok iyi geldi ve asla bırakamadım iki yıldır ağırlıksız egzersiz yapmıyorum. Vücudum inanılmaz şekil aldı mesela ilk çocuğuma hamile kalmadan önce 56-57 kilo iken medium bazen large giyiyordum şuan da 56 kiloyum ama small ya da hatta xsmall giydiğim oluyor. İşin sırrı ağırlık egzersizi. Kas oranım arttı yağ oranım azaldı. Ruhuma bedenime çok iyi geldi adetim düzene girdi.migren ataklarım yok oldu. Aslında iki üç aydan fazladır korunmuyoruz belki daha fazladır ama çocuk yapmak için de değildi. Bu ay itibarı ile tam anlamıyla çocuk yapmaya karar verdik değerlendirmeye çalıştık tam anlamıyla. Ama iki üç aydır düzensiz oluyordu işte geçen ay 37 günde oldum. Sanırım çocuk fikri ister istemez strese sokuyor hamile hemen kalabilecek miyim acaba hamile miyim diye bilinçaltından dolayı.
Temiz beslenmeden kastım asla abur cubur tüketmem paketli ürün yemem kola meyve suyu vs içmem hazır gıda yemem yani. Protein ağırlıklı beslenirim çoğunlukla.
Canım nasılsın var mı hayr haberlerin?
Benim bata 1 haftam kaldı.

Görüyorum canım inşallah vardır ve inşallah sağlıcakla tutunur🤲🏻🌸🧿 benimde bata beş gün kala bundanda silik gölge gördük ama malesef adet oldum inşallah sende var bence daha koyu benimkinin halinden 🤲🏻🧿🧿🥰

Eklentiler

• B221FDCF-24F5-4311-9AB4-2FB5841F5113.jpeg
    B221FDCF-24F5-4311-9AB4-2FB5841F5113.jpeg
    54,4 KB · Görüntüleme: 64
Işık oynaması yaptım canım var görünüyor inşallah vardır 🤲🏻🌸sen iki güne bir erken gebelik testi daha yap bence canım şimdi yapmamışsın gibi %50 %50 ihtimalle devam et umutlanmış olma yıkımı üzücü oluyor

Eklentiler

• 2EF52027-D253-4778-9382-3C97D408EADA.jpeg
    2EF52027-D253-4778-9382-3C97D408EADA.jpeg
    102,1 KB · Görüntüleme: 61
Kızlar adete 4 gün kala ovulasyonum böyle koyu çıktı, yumurtlamadan bir hafta sonra da lekelenmem olmuştu. 22-24 Temmuzda yumurtlama olmuştu. Normalde aşırı silik çıkar. 🤩 fotodakinden azıcık daha koyu aslında. Böyle adete yakın koyulaşma olup adet günü t çizgisi kipkirmizi olup gebelik testinde pozitif görenleri okudum, bi ümitlenmedim degil ☺️
Nostalji:)

X