Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

@bshk1993 Niqu @tuntice @Melekbebekannesi @Gzmyts53 kızlar siz gebesiniz sanirim çok aşırı ağrım var ama bir türlü adet olamıyorum sizde böyle olmus muydu gebe kaldığınız zaman
Canim benim de bat cuma günüydü.
Dün olmadım
Bugün sabaha kadar baya sancım oldu, sabah kalktım ki olmamıştım.
Benim ilk gün çok basık ağrır, yine bugün baş ağrısı yaşıyorum ama regl gelmiyor.
Belirti var, günüm geçti ama olmuyorum.
Gerçi günüm çok geçti denemez, 2 gün geçti, böyle bir iki gün oynamalar olabiliyor.
Bu ay ovulasyon takibi yapmadım aslında, ve yumurtlama döneminde şehir disindaydik.birliklikte olmadı. Çok zayıf bir ihtimal geç yumurtlama olmusmuyumdur diye düşünüyorum.
Ama bende merak ediyorum hamile kalanlar, bat gününde regl belirtisi yaşadı mı ?

Yasayan çok var ya gününüz gectiyse bence test yapın ben olsma dayanamadım

Yasayan çok var ya gününüz gectiyse bence test yapın ben olsma dayanamadım
Yine hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum
Birde yumurtlamayı kaçırdık nerdeyse 1 hafta diye umutlu değilim aslında.
Mevsim geçişlerinde böyle bir kaç gün sarkmalar da oluyor diye yapmadım daha.
Olduysa da geç döllenme olmustur, testte de daha çıkmaz sanırım. Elimde normal test var çünkü, erken gebelik değil.

Benim de arkadaşımda portakal büyüklüğünde kist vardı ikizlere hamile kaldı bebekler büyüdükçe kist küçüldü doğumda mercimek kadar kalmıştı onu da aldılar. Allah büyük ol deyince oluyor yani umarım sizin de sağlıkla doğar.

İnşallah saglıklı sıhhatli olsunda Rabbimin izniyle. Cok sağolun desteginiz icin

Kızlar bugün bat günümdü ve kahverengi lekem geldi
Sanırım adet oldum
Tahmin etmiştim zaten de
Çoğalır mı bilmiyorum
turuncu agac çarpı koymak için erken mi
Yada koy sen

Kızlar bata 2 kaldı hala tık yok feci bir kulak iltihap ağrısı çekiyorum acile gittim doktor ilaç verdi antibiyotik vs daha alamadım içimden bir ses bekle kullanma diyor yarın alcam ilaçları ama agridanda ölüyorum yaaaa valla zaman geçmiyor

Doktora keşke hamilelik şüphem var deseydiniz önce kan testi verseydiniz kanda zaten çıkardı şimdi varsa hamilelik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…