Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Evet o da çok korkuyordu hatta kisti çok büyüktü doktoru hep takip ediyordu Allah’a sükür bir şey olmadı doğalı 10 ayı falan geçti 😂😇 ya diyorum yeter ki rabbim istesin eğer alacağı nefes varsa kimse engel olamaz. Siz de iyi ki varsınız ne demek gönlünüze göre olsun inşallah baska doktorlara da gidin bence ama şunu söyleyeyim eğer Allah korusun düşme olursa da şöyle düşünün sağlıklı olmazsa vücut onu tutmuyor ama biz ferah tutalım yüreğimizi. Başka doktora daha görünün ❤️
Tabiki Rabbimden gelene engel olamam ama çok korkuyorum cok üzülüyorum bişey olcak diye Allah korusun iki gündür basım agrıyor düşündükçe hayırlısı olsun diyorum artık burdaki arkadaşlar sağolsun hepinizden Allah razı olsun rahatlattınız icimi ❤️

Tabiki Rabbimden gelene engel olamam ama çok korkuyorum cok üzülüyorum bişey olcak diye Allah korusun iki gündür basım agrıyor düşündükçe hayırlısı olsun diyorum artık burdaki arkadaşlar sağolsun hepinizden Allah razı olsun rahatlattınız icimi ❤️
Çok haklısın canım Allah gönlüne göre versin haber et bizi de olur mu❤️

Yani 5 haftalıkta genelde 1500 civarlarında oluyor sizinki iki katı açıkçası ailede olmadanda olan cok insan var doğal yolla mı olmuştu gebelik bir şey kullandınız mı
Canım benim değerim 63 den 600 e 600 den 2088 e çıkmıştı sonra 5000 bine çıktı karından ultrason ile bakıldı kese yi gördük doktor maşallah değerin güzel artmış dedi 12 gün sonra gel bebeği göruruz kalp atışı dedi ikiz vs bişey demedi ikiz olma ihtimali olur mu bebek görüldüğü zaman mi belli olur 5 bin küsur de 5+3 günlüktü şuan 6+3bdeuim randevum ayın 5 te

Canım benim değerim 63 den 600 e 600 den 2088 e çıkmıştı sonra 5000 bine çıktı karından ultrason ile bakıldı kese yi gördük doktor maşallah değerin güzel artmış dedi 12 gün sonra gel bebeği göruruz kalp atışı dedi ikiz vs bişey demedi ikiz olma ihtimali olur mu bebek görüldüğü zaman mi belli olur 5 bin küsur de 5+3 günlüktü şuan 6+3bdeuim randevum ayın 5 te
Haa kese görüldü mü tek mi o zaman tektir canım ama 3 aydan sonra da öğrenen oluyor

Bir şey sormak istiyorum canlar adet tarihim bugundu normalde günü gününe hatta saati saatine olurum asla gecikmez dün sabah test yaptım artimed bir şey çıkmadı bugün de gelmedi regl gelecek gibi ağrısı da var tabi dün doktora gidecektim ilk defa kontrol icin ultrasonla baktı hemşireye 16 m kist yok vs adeti yakın dedi tabi beta bakmadi sonra eğer gebelik varsa belli olur muydu o yüzden mi bakmadı aceba oyle dedi diye ümidi kesmiştim ama bugün de gelen giden yok pazartesi sabaha kadar da test de alamıyorum maalesef

Kızlar merhaba
Hsg sonrası ılk adet oluşum ve dün adet oldum dünden beri cok sancım var normal midir ilac içmemeye direniyorum 😬😬😬

X