Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bende de alt karinda agri oldu umarim alisirim:)
Kaçıncı gündesin canım belki yumurtlama ağrısıdır?şuan bende de hafif ağrı var sanki yumurtlama olacak gibi birkaç güne. Normalde ben akıntıdan yumurtladığımı anlıyordum ona göre tahmin ediyordum adet tarihimi. Çünkü düzenli değil 30-33-34 günleri bulabiliyor. 20 li günlerde yumurtladığım oluyordu bu ay 12. Günde hafif sancılarım var yumurtlama olacak gibi şoklar içerisindeyim eğer gerçekten erken yumurtlama olursa cidden helal olsun mfkkkkkk dicem takipteyim, akıntı olayını şuan takip edemiyorum çünkü yakınlarda ilişki oldu akıntılar birbirine karıştı yumurtlama akıntısı mı sperm kalıntısı mı bilemiyorum

Hapi kullanali 3 gun oldu.adetimee dahil 13.gun yani yumurtlama donemindeyim .fakat esim sehir disinda 3 gun once beraberlikoldu .insallah olur cnm yumurtlama.akintindir da bebisin olur:))

Hapi kullanali 3 gun oldu.adetimee dahil 13.gun yani yumurtlama donemindeyim .fakat esim sehir disinda 3 gun once beraberlikoldu .insallah olur cnm yumurtlama.akintindir da bebisin olur:))
İnşallah canım hepimizin gönlüne göre olsun Rabbim boş çevirmesin hayırlısı ile

Doktora keşke hamilelik şüphem var deseydiniz önce kan testi verseydiniz kanda zaten çıkardı şimdi varsa hamilelik
Kuzum söyledim ama acildeki doktor bakmadı adet olursam kullanacam ilacı düşünün 2 gün var o zamana kadar nasıl dayancam bilmiyom hayırlısı acilde değilde gebelik için doktor bakcakmis o demeden bakmazlarmis yada aile hekimliğinde gidin kan verin diyo

Çok saçma bir sistemleri varmış sonuçta hepsi o istemi yapabiliyo ve senin böyle bir ihtimalin var rahatsızlığın var ben anlamıyorum bazen minik bir istem için neden bu kadar sorun çıkardıklarını

Evet artimed canim eczaci bebetime veriyordu dedik baska marka varmi bunu istemiyoruz ay valla olumsuz dusundugum icin surekli erteledim. Daha damlatir damlatmaz cikti cizgi
Aman aman bebetime dan uzak durmak gerekhadi bakalım canım bu güvenilir bir test yarın kan ver güzel haberlerini bekliyorum

Naslsın aşko?sen eş paketi sipariş etdinmi?
İyiym kuzum biraz 2 gündür sancım vardı ama topalrladım yarın iş bası yapıyorum yok henüz yapmadım yarın doktorunu arıcam simir test sonucumu sorcammve adet olduğunu soylicem bimmşyorjm ya mfk için kafam karışık doktorum da bısı demeden yapmak da istemiyorum be yapıcam bilmiyorjm doktor ile ilerliyorum su an sa gecen ay 3 kere gittim hsg de cektırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…