Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Merhaba kızlar adetime 8 gün var şuan ve ilişkiden sonra her gün çok az da olsa göğüslerim koyulaştı ama kop koyu değil de her gün minik bir kısmı renk değiştirdi onun dışında bir belirtim yok , bu şekilde yaşayan oldu mu hiç ? belirti olabilir mi sizce yumurtlama günü ve öncesini ,ve adetten sonra gün aşırı yumurta çatlayana kadar değerlendirdim bu ay.

Benimde 7 cm cikolata kistim var bebegin gelisimine engel mi oluyormus kistler. Senin ne kistin var canim. Allah sag salim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah. Farkli doktorlarda git mutlaka 🤲
Yok canım Bazıları gebelikte oluşan kistlermiş onlar bebegin gelişimi icin oluşuyormuş ama bendeki gebelikte oluşmamış önceden varmıs galiba cikolata kisti vs bişey demedi pazartesi devlet hastanesine randevu aldım inşallah iyi sonuclar alırım. Teşekkür ederim inşallah hepimiz sag sağlim alırız bebişleri kucagmza ❣️🧿

Yok canım Bazıları gebelikte oluşan kistlermiş onlar bebegin gelişimi icin oluşuyormuş ama bendeki gebelikte oluşmamış önceden varmıs galiba cikolata kisti vs bişey demedi pazartesi devlet hastanesine randevu aldım inşallah iyi sonuclar alırım. Teşekkür ederim inşallah hepimiz sag sağlim alırız bebişleri kucagmza ❣️🧿
Bende varda acaba dedim gebe kalsam bile sorun yaratirmi 🙁

Bende varda acaba dedim gebe kalsam bile sorun yaratirmi 🙁
İstersenİz bi kadın dogum doktoru ile görüşün bendeki büyümeyi durdurursa bebegede zarar vermezse 16.haftada ameliyat ile alıcaz demişti bazıları doğumda alıyormuş yani kistin boyutuna baglı birazda inşallah sizde bi sorun yaratmaz ama dedigim gibi muayene olmakta fayda var.

Benim arkadaşımda da bu kadar büyüklükte kist vardı ve ikizlere gebeydi valla çok şükür sağlıklı doğurdu kalbini ferah tut arkadaşım eğer rabbim nasip ederse hiçbir şey engel olmaz inşallah gönlüne göre olur
Gerçektenmi ya icim rahatladı inanın iki gündür düşünmekten başım agrıyor birde direk herseyi söyleyince cok korktum inşallah bişey cıkmaz cok sağolun iyiki varsınız. Arkadaşınızda saglıkla büyütsün inşallah😍

İstersenİz bi kadın dogum doktoru ile görüşün bendeki büyümeyi durdurursa bebegede zarar vermezse 16.haftada ameliyat ile alıcaz demişti bazıları doğumda alıyormuş yani kistin boyutuna baglı birazda inşallah sizde bi sorun yaratmaz ama dedigim gibi muayene olmakta fayda var.
Muayene oldum haziran ayinda. Doktorum cikolata kistinin tedavisi zaten gebeliktir demisti. Gebelik elde etmeye caliscaz. Ama simdi sizde boyle bir sey okuyunca endişelendim.

Muayene oldum haziran ayinda. Doktorum cikolata kistinin tedavisi zaten gebeliktir demisti. Gebelik elde etmeye caliscaz. Ama simdi sizde boyle bir sey okuyunca endişelendim.
Bendeki cikolata kisti değil sanırım yani öyle bişey söylemedi zaten kadın direk kürtaja almakla mesgul gibi bişeydi acıkcası bende o anın şokuyla soramadım sadece gebelik kisti değil dedi 😐

Bendeki cikolata kisti değil sanırım yani öyle bişey söylemedi zaten kadın direk kürtaja almakla mesgul gibi bişeydi acıkcası bende o anın şokuyla soramadım sadece gebelik kisti değil dedi 😐
Allah allah baska doktordandan fikir almakta fayda var benim ilk doktorum tup bebek olmak zorundasin dogal yolla olmaz dedi. İkinci doktorum testler yapti rahim filmi cekti gebe kalmanda sorun yok dedi mesela doktorlarda bir tuhaf artik ilk doktor beni aglatmisti resmen cok üzülmüştüm.

Peki hangi günü regl tarihim olarak kabul etcem 14 gün sonrayı mı acaba
Yumurtlama akıntını gördüğünde muhtemelen I günler yumurtlamış oluyorsun onun üzerinden 14 gün geçince yapabilirsin. Benimki de çok düzenli değil bazen 30 bazen 35 günü buluyor ben de yumurtlama akıntısı kasık ağrısını takip ederek anlayabiliyorum bu belirtilerden 14 gün sonra adet olmuş oluyorum

Gerçektenmi ya icim rahatladı inanın iki gündür düşünmekten başım agrıyor birde direk herseyi söyleyince cok korktum inşallah bişey cıkmaz cok sağolun iyiki varsınız. Arkadaşınızda saglıkla büyütsün inşallah😍
Evet o da çok korkuyordu hatta kisti çok büyüktü doktoru hep takip ediyordu Allah’a sükür bir şey olmadı doğalı 10 ayı falan geçti 😂😇 ya diyorum yeter ki rabbim istesin eğer alacağı nefes varsa kimse engel olamaz. Siz de iyi ki varsınız ne demek gönlünüze göre olsun inşallah baska doktorlara da gidin bence ama şunu söyleyeyim eğer Allah korusun düşme olursa da şöyle düşünün sağlıklı olmazsa vücut onu tutmuyor ama biz ferah tutalım yüreğimizi. Başka doktora daha görünün ❤️

Yumurtlama akıntını gördüğünde muhtemelen I günler yumurtlamış oluyorsun onun üzerinden 14 gün geçince yapabilirsin. Benimki de çok düzenli değil bazen 30 bazen 35 günü buluyor ben de yumurtlama akıntısı kasık ağrısını takip ederek anlayabiliyorum bu belirtilerden 14 gün sonra adet olmuş oluyorum
Bende yumurta aki kivaminda akıntıyı 8 ve 9 Ağustos'ta gordum bugun test yapsam cikarmi ?

İns canım ❤️❤️ Haber et durumunu
Kızlar bende daha adet olmadım
Bat yarın
Bunarada ben dün çok önemli bir detay fark ettim

O dün aldığım test de adet geçmesinden itibaren hcg yüksek olunca gösteriyormuş 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Resmen bu ay testlerin azizliğine uğradım
Artık adetimi beklemekten ve gecikmesinden başka çarem yok

Kızlar bende daha adet olmadım
Bat yarın
Bunarada ben dün çok önemli bir detay fark ettim

O dün aldığım test de adet geçmesinden itibaren hcg yüksek olunca gösteriyormuş 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Resmen bu ay testlerin azizliğine uğradım
Artık adetimi beklemekten ve gecikmesinden başka çarem yok
Dur bakalım daha adet olmamışsın hiç olumsuz düşünme

X