Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Vallah bende öyle dedim eğer adet olirsan bir daha 1 hafta geçmeden test mest yok o kadar ciddiyim yani
Bence de yapma boşver ben gecen ay baya yaptım ılk defa hem de o kredim artkk bitti sımdı yoldayız tatilden dönüyoruz ped takmıştım bi yer de mola verirsek bakıcam kendıme olduğunu düşünüyorum ama olmadı da olabılırım doktor 30 agustosa kadar olman gerekıyor demişti bakalım

Bak canım benim benim sana tavsiyem git başka bir doktordan daha görüş al gerekiyorsa özele git imkanın varsa bak mesela ben 5 haftalıkken özelde alttan muayene ile hem bebeği hem keseyi gördüm 6ci haftada devlete gittim özele gücüm yoktu neyse devletteki doktor boş gebelik bu haftaya gel Alaçam dedi benim aklım çıktı nasi ya falan derken koşa gene özele gittim 50 TL idi ücret verdim doktor geri iade etti öyle saçmalık mi olur ikimizde gördük haftaya kalp atışı olmazsa o zaman korkarız dedi şuan herşey yolund adedi elve bana o parayı iade etti 7ci haftada duyduk kalp atışını kızım şuan ilk okul heyecanı yasiyo yani sakın tek doktorla kalmayın bakın bu size bir örnek olsun eğer devletteki doktora inansaydim kızım olmayacaktı şuan yanımda başka doktora görünmek her zaman iyidir
Sizede cok geçmiş olsun bana bunları söyleyen özel hastanedeki doktor zaten. Pazartesi günü devlet hastanesinden randevu aldım oraya gidicem Rabbime emanet insallah bisey olmaz sagsaglim alırım kucagıma

Canım gayet güzel artış 2 gün önce 64 çıkmış be 2 gün sonrasında 157 yani hcg değeri her 2 günde bir iki katına çıkması beklenir senin ki 2 katını geçmişş bile🥰 inşallah böyle sağlıklı ilerleme olur sağlıcakla gelişir büyür ve dünyaya gelir 🤲🏻🤲🏻🧿🌸
INSALLAH canım benim çok saol 🥰 kızlar bide bu arada akıntım hic yok gibi az demiştim ya dün geceden beri artan bi akinti var kıvamlı ve beyaz bu sabahta böyle bi fındık büyüklüğünde bembeyaz bi akinti geldi peceteye bayada kivamliyfi bilginiz olsun normalde bu gün adet gunumdu🥰🥰

Merhaba tüm hamişlere hayırlı dogumlar diliyorum.. 🧿hamile kalmayı bekleyenlerede tez zamanda Rabbim dilediklerini nasip etsin inşallah.. ❤️Benim sat 27 temmuz 22 agustosta beta hcg 1724 cıktı 24 agustosta 2024 cıktı. Fakat doktor saglıklı gebelik olmadıgını degerin iki katına cıkmadıgını ve 8cm kist oldugunu bebegin gelisimine engel oldugunu kürtaj olmam gerektigini söyledi 4+2 günlük cıktı ve kese görüldü. Napıcagımı şaşırdım varmı böyle bi durum yaşayan 😐😐
Benimde 7 cm cikolata kistim var bebegin gelisimine engel mi oluyormus kistler. Senin ne kistin var canim. Allah sag salim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah. Farkli doktorlarda git mutlaka 🤲

Yumurtlamanin üstünden bugün 10 gün bu ay geç yumurtlama oldum normalde bugün de adetimin 3 günü hamilelik testini ne zaman yapmalıyım

Yumurtlamanin üstünden bugün 10 gün bu ay geç yumurtlama oldum normalde bugün de adetimin 3 günü hamilelik testini ne zaman yapmalıyım
Geç yumurtlama olduysa ona gore ilerle bence bi kaç gün daha bekle canım ama elinde fazla test var ve merak içindeysen bi tane yap derim sabah ilk idrarla yapmanı tavsiye ederim

Yaaaa olsun kuzum nasip kısmet merak etme eminim bende Armada’ndan geliyorum 2 güne geliyorumdur🤣😂😂
İns olmazsın kuzum ben bu ay asılıcam hsg sinirdi derken doktor kontrolleri derken geç başladık bu ay bakalım düzenli takip edicem hsg sonrası cok umut var

Sizede cok geçmiş olsun bana bunları söyleyen özel hastanedeki doktor zaten. Pazartesi günü devlet hastanesinden randevu aldım oraya gidicem Rabbime emanet insallah bisey olmaz sagsaglim alırım kucagıma
Amin kuzum inşallah iyi bir doktor bulmak zor iyisi denk gelsin rabbim sağlıcakla kucaklamayi nasip etsin kuzum dualarında siniz bebisn sağ sağlık gelsin kucağına balım başka hastaneye git devletteki den sonra birden fazla görüş her zaman iyidir rabbim hakkinizda hayırlı olanı versin🤲😘

İlk aylarda denerken burada 3-4 yıldır çocuk isteyenleri görüyordum o kadar bekleyemem diyordum. Allah bana sözümü yedirdi. Paşalar gibi bekledim hala bekliyorum😅 3. Yıldan selamlar 🖖 daha bu ne ki sinir krizleri ağlama atakları kabulleniş ve tekrar. İnş senin hemen olur ama 5 aydır neden olmadı diye strese girme daha çok erken stres yapmak için
Yanıtının bildirimi gelmemiş canım kusura bakma tesadüfen gördüm 🤭 benim de bu hayatta dilimle söylediğim ne varsa başıma geldi şu dilimden ne çektim 😅 aslında gerginliğimin sebebi dış gebelik geçirmiş olmam galiba ben de dış gebelik geçiren başka bir arkadaşım 6. Ay da oldu dediğinde içimden çok uzunmuş bizim O kadar sürmez demiştim. İlk ayda olacağından çok emindim oldu da ama Allah’ın hikmeti o ay da kimyasal geçirdim. Rabbim hayırlısıyla hepimize evlatlarımızı kucağımıza almak nasip etsin.

Yanıtının bildirimi gelmemiş canım kusura bakma tesadüfen gördüm 🤭 benim de bu hayatta dilimle söylediğim ne varsa başıma geldi şu dilimden ne çektim 😅 aslında gerginliğimin sebebi dış gebelik geçirmiş olmam galiba ben de dış gebelik geçiren başka bir arkadaşım 6. Ay da oldu dediğinde içimden çok uzunmuş bizim O kadar sürmez demiştim. İlk ayda olacağından çok emindim oldu da ama Allah’ın hikmeti o ay da kimyasal geçirdim. Rabbim hayırlısıyla hepimize evlatlarımızı kucağımıza almak nasip etsin.
Aminn inşallah her şeyin bi zamanı var. İnsanın doğum günü evleneceği kişi ve ölüm günü değişmez derler. Bakalım kısmet

Pazartesi devlet hastanesinde randevum var birde oraya gidicem hayırlısı insallah benimle kalır bebegim hiç bi sıkıntı yaşamayız 😥
Benim arkadaşımda da bu kadar büyüklükte kist vardı ve ikizlere gebeydi valla çok şükür sağlıklı doğurdu kalbini ferah tut arkadaşım eğer rabbim nasip ederse hiçbir şey engel olmaz inşallah gönlüne göre olur

Merhaba benim yumurtlama tarihim 22 Ağustos bugün 28. Günüm. Reglim düzensiz geliyor hep bazen 29 günde bir bazen 35 e kadar çıkıyor. Ben şimdi erken gebelik testi yapsam çıkar mı? Bu ilişkiden 6 gün sonra yapılan testler var ya onlardan yapsam mı acaba? Yoksa 22 Ağustos un üzerine 14 gün beklemem mi gerekiyor

Merhaba benim yumurtlama tarihim 22 Ağustos bugün 28. Günüm. Reglim düzensiz geliyor hep bazen 29 günde bir bazen 35 e kadar çıkıyor. Ben şimdi erken gebelik testi yapsam çıkar mı? Bu ilişkiden 6 gün sonra yapılan testler var ya onlardan yapsam mı acaba? Yoksa 22 Ağustos un üzerine 14 gün beklemem mi gerekiyor
Bence beklemeni öneririm canım çünkü sonra hayal kırıklığı oluyor daha çok strese sokuyor insanı. Adetine yakın bir zamanda yap şimdi olsa da çıkmayabilir

İlişkiden 6 gun sonra değil cnm o muhtemel adet tarihine 6 gun kala yanı yumurta çatlama vs uzerıne 14 gun sonra adet oluyorsun ya

X