Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar üstteki dün yaptığım test alttaki de şimdi yaptığım test ikiside damlatir damlatmaz belirdi
Eki Görüntüle 3118775
Yaa o kadar sevindim ki canım ocak 2022 grubundan hatırlıyorum seni ben de dün aldım haberi bugün kan verdim beta 366 çıkmış çok sevindim senin adına da sağlıkla ilerlesin inşallah

Ha birde anı kalkınca kasıkta gerilme hissettim ve içten içe kaşıntı gibi bi karincalanma yaşadım hala daha yaşıyorum adet sancisi gibi sanci oldu dün bu gün bisey yok çok sukur

Yaa o kadar sevindim ki canım ocak 2022 grubundan hatırlıyorum seni ben de dün aldım haberi bugün kan verdim beta 366 çıkmış çok sevindim senin adına da sağlıkla ilerlesin inşallah
Ayy çok sevindim senin adına aynı anda kaldık desene bende seni hatırladım kuzum ben hastanede vermedim kanı saglik ocağında verdim henüz çıkmadı 3 tüp aldı herşeye bakmak icin hepsi cıktı bi hamileliğin sonucu çıkmadı henüz. Pazartesi inşallah doktora gidicem sağlıkla kavuşalım bebeklerimize❤❤❤❤❤

Maşallah sağ salim kucağınıza alırsınız inşallah

Kız bu kadar sıfırlamasaydın keşke kendini Allah korusun hastalik olur ihtiyac olur biraz kenarda biraksaydin keske.

Kız bu kadar sıfırlamasaydın keşke kendini Allah korusun hastalik olur ihtiyac olur biraz kenarda biraksaydin keske.
Kız inan bizde anlamadık bişi ilk kez böyle oldu bide sıkıntı benim eşimin 3 ay ıssız kalmasından kaynaklaniyo daha yeni Şubat'ta girdi ise o 3 ay bizi kötü etkiledi ama şimdi yeni yeni toparlaniyoruz malum herşey pahalı bu ay kalalkaldik böyle

Kızlar merhaba bende hayalet cizgi gorduğumu dusunuyorum sizce var mı? Yoksa ben mi oyle goruyorum Eğer varsa şuan kahverengi kanamam var ve eski adetlerime gore cok az oluyorum eskiden sancim olurdu bu sefer hiç sancim yok sadece kanama olmadan bir iki gun belim agridi o kadar. Sanirim yerleşme kanamasi geciriyorum.

Eklentiler

• 563D0D98-9148-491F-848E-BE6318533D72.jpeg
    74,3 KB · Görüntüleme: 70
  • DE05B183-01D5-4DBE-842B-ABB64DFCB31C.jpeg
    82,3 KB · Görüntüleme: 72
  • BB6F1F64-7D52-4E3C-B14B-36335139E078.jpeg
    82,2 KB · Görüntüleme: 68
Merhaba canim ayni testten geçen gun yaptim direk bu sekilde cikardi cizgiyi sonra tekrar yaptim negatif. Sabah yaptim yine bu sekilde cikardi ama sonradan grilesti rengi. Diyecegim o ki bu test ya comfort ya prodoctor cok fazla guvenme bence inşallah bebis vardir yerlesme kanamasi oluyosundur bunuda testi sabahlari tekrarlayip koyulasma gozlemekle anlayabilirsin

Teşekkür ederim testleri tekrarlayarak bakicam duruma ama cizgi gozukuyor değil mi yanliş gormuyorum

Yok canim kisler bana ağrı yapmıyor ama agri yaptigi kişiler varmış tabiki netten baya arastirdim çikolata kisti endometriozis diye geciyor. Doktorlarda agri olmamasina sasirmisti.
Bana cok sukur bir agri yapmiyor
Geçmiş olsun canım, Inş benimki kist değildir ondan ağrımamıştır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…